Jump to content
Dogomania

Piękna czarna dama w typie beaucerona wylądowła w schronisku!/MA DOM!:)


zonia

Recommended Posts

Byłam dzisiaj w schronisku i wyszłam z Rege, tak się cieszyła...ale jak ją odprowadzałyśmy zaczęła tak płakać że my też się popłakałyśmy...:-( Musimy jej znaleźć szybko dobry i kochający dom!!!!!!!!! Bardzo proszę o pomoc w ogłaszaniu psiny i szukaniu dla niej domu!!!!

Link to comment
Share on other sites

Czarna chudzinka prosi o nowy domek!!!

Zonia, pisałaś że jakaś kobieta od szkolenia beauceronów zgodziła się ją wziąć i szukać jej domu więc czemu nie moze zrobić tego teraz kiedy sunia cierpi w schronisku?
Nie da rady jej wyciagnąć czy jest jakis inny problem?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasia']Czarna chudzinka prosi o nowy domek!!!

Zonia, pisałaś że jakaś kobieta od szkolenia beauceronów zgodziła się ją wziąć i szukać jej domu więc czemu nie moze zrobić tego teraz kiedy sunia cierpi w schronisku?
Nie da rady jej wyciagnąć czy jest jakis inny problem?[/quote]
Da radę tylko nie wiem czy kobieta będzie chciała ją ze schroniska...wysłałam jej maila i czekam czy coś powie...

Link to comment
Share on other sites

Cale szczescie, ze nie zdjelam ogloszenia suni ze strony beauceron-pl.net :-( Strasznie mi przykro, ze Rege wrocila do schroniska. Ale ma tam Was i Wy o nia dbacie, krzywda jej sie nie stanie dziewczyny :shake: Domek sie dla Rege znajdzie, takie wspaniale psiaki nie czekaja dlugo w schronisku. Badzcie dobrej mysli !!!

Link to comment
Share on other sites

Pojechałam do opiekunki Rege w poniedziałek, byłam gotowa, żeby ją zabrać, ale rozmowa zeszła na temat szkolenia z przechowaniem, bo jedynym problemem Rege jest to, że ciągnie jak zobaczy psa.
Umówiłyśmy się, że wezmę ją po Swiętach...
Wczoraj dostałam maila, że pies jest w schronie :crazyeye:
Ale...
wykonałam telefon...i jest olbrzymia szansa, że Rege zaraz po Nowym Roku pójdzie do nowego domu!:multi:

Na razie trzymam kciuki i czekam na odpowiedź.

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie byłyśmy dzisiaj w schronisku, podchodzimy do klatki Regusi i jej nie ma...podchodzimy do opiekuna i pytamy a on nam odpowiedział "jeśli psa nie ma to poszedł do domu...", coś nie byłyśmy pewne ale jak poszłyśmy do biura to nam tam powiedzieli że na Wigilię już była w domu:multi::multi::multi::multi: Nie wiemy kto ją zaadoptował...

Link to comment
Share on other sites

Mam nadzieję, że trafiła na dobrych i odpowiedzialnych ludzi.

Trochę skołowała mnie telewizornia, bo mówili, że pies nie nadaje się na prezent i w okresie świątecznym, i adopcji nie będzie.
Myślałam, że w Nowym Roku Rege będzie czekać na mnie.
Ale znając ją wcale się nie dziwię, że ktoś się w niej zakochał.

Ale dalszym ciągu są chętni na suczkę w typie beaucerona, gdyby ktokolwiek o takiej słyszał, lub chciał oddać proszę o kontakt.

Link to comment
Share on other sites

Superpsie - sliczny avatarek :p

Zaznacz prosze w ostatnim poscie, ze to nie Twoje slowa ale bylej wlascicielki, bo rowniez doznac skolowacenia.

Jesli masz chetnego na sunie to wstaw posta w dziale "chetnie przygarne", a my tutaj tymczasem bedziemy miec oczy i uszy szeroko otwarte :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...