Jump to content
Dogomania

Bakuś-mix podhalana już w nowym domu :)


Wola

Recommended Posts

Napisałam na szybko opis Bakusia do ogłoszeń, mam nadzieję, że się przyda.

[FONT=Verdana]BAKUŚ – to 6 letni, wykastrowany mix owczarka podhalańskiego. W schronisku od około roku. Bakuś to pies, który idealnie nadaje się do stróżowania jak i do domu z ogrodem. [COLOR=black]Dla swojej rodziny będzie oddanym i wiernym towarzyszem,[/COLOR][/FONT][COLOR=black][FONT=Verdana]choć trzeba pamiętać, że ten typ psów wymaga odpowiedzialnego właściciela. W stosunku do innych zwierząt raczej nie przejawia agresji, ale trzeba być ostrożnym. Bakuś mimo swojego wieku uwielbia spacery i zabawę, jest pełen energii i chęci życia. Przez jednego z pracowników schroniska został nauczony podstawowych komend, łatwo i chętnie idzie mu ich wykonywanie. Na spacerze pilnuje się człowieka, jest bardzo usłuchany. Jest bardzo mądry i chętny do współpracy, potrzebuje tylko odpowiedniego właściciela. Bakuś to wbrew pozorom bardzo delikatny i wrażliwy pies, pozwala sobie na wszystkie zabiegi pielęgnacyjne jak i weterynaryjne.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Bakuś jednak jest alergikiem, tzn. potrzebuje jednej i dobrej karmy w innym razie pojawiają mu się łyse placki na ciele. Zaniedbane i brudne futro oraz wiek odstraszają ludzi…[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Czy Bakuś resztę swojego życia spędzi w schroniskowym boksie?[/FONT][/COLOR]

[COLOR=black][FONT=Verdana]Szukamy dla Bakusia właściciela - przewodnika - człowieka, silnego psychicznie, zrównoważonego, zdecydowanego i odpowiedzialnego. Szukamy domu pełnego miłości i cierpliwości.[/FONT][/COLOR]

[COLOR=black][FONT=Verdana]Kontakt w sprawie adopcji Bakusia pod numerem: 058-622-25-52 (Pn-pt 10-17 sb-nd 11-14) lub mailowo: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 183
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Niestety, mogę mu zrobić tylko jedno ogłoszenie do gazety- to mało, wiem, ale zawsze jakaś szansa. Do tego ogłoszenia potrzebuję badzo dobrego zdjęcia [B]Bakusia[/B]. Te się nie nadają.

W jaki sposób trafił do schroniska ? Jaki jest jego stosunek do suk ?
Czy zdarza się, że warczy na opiekuna ? Czy na spacerze bawił się z obcym samcem ?

Wiem, że wrócił z adopcji, ale to nie jego wina.

Link to comment
Share on other sites

W tej chwili mamy tylko jedno zdjęcie, gdzie widać Bakusia całego:

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/237/c5be092f844dbc2a.jpg[/IMG][/URL]

Bakuś jak większośc psów był znaleziony, błąkał się po Gdynii (nie musisz tego pisać w ogłoszeniu).
Do suk jest ok, nawet siedział z suką w boksie.
Na opiekuna raczej nie warczy, no chyba, że zaboli go coś przy wyczesywaniu, ale nigdy nie gryziie!
Z samcami się nie bawił, bo generalnie nie dopuszczamy do zabawy z obcym samcem.

Link to comment
Share on other sites

widziałam ale nie rozmawiałam, za to przemaglował ich Marcin i Ania więc myślę że jak oboje zgodnie ustalili że to dobry dom to zapewne taki jest ;) Ludzie wyglądali całkiem przyjaźnie i byli Bakusiem zachwyceni zwłaszcza że zaprezentował większość swoich umiejętności jak siad, łapa, głos i łapanie przysmaków w locie ;) tak więc Bakuś zauroczył ludzi i pojechał w siną dal według mnie już na stałe ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...