Jump to content
Dogomania

Bakuś-mix podhalana już w nowym domu :)


Wola

Recommended Posts

  • Replies 183
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

no pewnie sama radość :cool3: no i znalazłam nowych ulubieńców (Astrę i Morgana) Morgan wprawdzie już zarezerwowany ale może załapię się z nim na spacer w sobotę a do pary Astra rzecz jasna. Dobrze że Michał idzie ze mną to nie będzie problemu z dwoma psiakami ;) aczkolwiek nie należą one do super ciągnących.


A co u Bakusia... Więc Bakuś ma kołnierzyk. Pewnie żeby od tego choróbska się nie gryzł czy nie lizał. W każdym bądź razie jak zaszczeka to się taki bas robi że można by pomyśleć ogromny groźny pies :cool3: a to nasz Bakuś

Link to comment
Share on other sites

Astrę, jakby co można spuścić :evil_lol:

Ja tylko się modlę by do weekendu wyzdrowieć, tylko nie wiem czy na antybiotyku mogę po dworzu latać, mogę?

A co do Bakusia to Cię zgadzam, jego szczeknięcie brzmi tak głośno, normalnie tai bas. ;d

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kora-']Astrę, jakby co można spuścić :evil_lol:

Ja tylko się modlę by do weekendu wyzdrowieć, tylko nie wiem czy na antybiotyku mogę po dworzu latać, mogę?

A co do Bakusia to Cię zgadzam, jego szczeknięcie brzmi tak głośno, normalnie tai bas. ;d[/quote]

Absolutnie nie możesz wychodzić na dwór !
Bakuś na 1.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...