Jump to content
Dogomania

Bazingas! Szczur, Miotła i inne pochodne :)


Unbelievable

Recommended Posts

Ja linkę też lubię, pewnie, Gram bez linki... no, nie wiem czy cokolwiek bym z nim zrobiła bez linki. Ale w którymś momencie trzymanie go na lince stało się zupełnie bez sensu ;)

[quote name='Czekunia']Witam się:), bo podglądam:diabloti:
Od poniedziałku jestem cały tydzień nad morzem, coprawda 100km od Sopotu, ale może uda nam się podjechać:).
W każdym bądź razie trzymam kciuki za Brumkę![/QUOTE]
byłoby super :loveu: potrzebuję tremy :evil_lol:

[quote name='dog193']Martyna, uświadom mnie, bo może ja się nie znam, ale... to chyba nie jest zbyt bezpieczne?

[URL]http://s.babyonline.pl/i/dziecko-w-li-rodzice-GALLERY_MAI2-27304.jpg[/URL][/QUOTE]
no raczej nie za bardzo ;) w sensie, wąż raczej nie zacznie dzieciaka dusić czy coś, ale może udziabać, bo dzieci są nieprzewidywalne ;) a to dzikie zwierzę, które przed nieprzewidywalnym się po prostu broni



a w weekend mieliśmy semi frisbowe :loveu: i dostałam prezent w postaci Pana Gramczysława :diabloti:
o semi może napiszę coś jutro albo później, jak będę miała jakieś zdjęcia, bo suk miotła :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czekunia']Tz poinformowany - zapalił się nawet, więc jeśli do czwartku nie zapomnę to będziemy:) mam nadzieję, że trafię... ;)[/QUOTE]
ja też mam nadzieję, że trafię :evil_lol:
Sopot nie jest duży :diabloti: a nawet jak nie traficie, przejście po Monciaku też fajna sprawa :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable']ja też mam nadzieję, że trafię :evil_lol:
Sopot nie jest duży :diabloti: a nawet jak nie traficie, przejście po Monciaku też fajna sprawa :)[/QUOTE]

mam stronę wydarzenia, więc powinno być ok:) najwyżej będziemy zaczepiać ludzi:diabloti:
Wy pewnie będziecie na miejscu wcześniej z jakąś rozgrzewką?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czekunia']mam stronę wydarzenia, więc powinno być ok:) najwyżej będziemy zaczepiać ludzi:diabloti:
Wy pewnie będziecie na miejscu wcześniej z jakąś rozgrzewką?[/QUOTE]
szczerze mówiąc nie mam pojęcia jak to będzie wyglądać ;) na pewno będziemy wcześniej bo trzeba ustawić boks i tor, a to nie taka prosta sprawa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable']dla ciekawych wszystkie zdjęcia z frisbee :)[URL]https://www.facebook.com/media/set/?set=a.637113752971005.1073741826.480501681965547&type=1&notif_t=like[/URL]a jutro mamy pokazy więc czymcie kciuki :roll:[/QUOTE]Będę czymać kciuki na żywo i szczelać fotaski:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Wybacz, offa, ale...
[quote name='dog193']U mnie linka była wygodnym narzędziem pod tym względem, że jak Jups był mały, to żarł z ziemi wszystko jak leci, spleśniały chlep, jakieś zzieleniałe mięsko, martwe myszy albo stare kości. Dodatkowo nie chciał do mnie przyjść, nie chciał puścić, jak ja podchodziłam to brał to w pysk i spier... uciekał znaczy ;) Dogonić bym go nie dogoniła i w tej sytuacji musiałam poczekać, aż łaskawie to zeżre i do mnie przyjdzie i naprawdę ciężko mi było się wtedy powstrzymać, żeby mu nie wpier... znaczy pokazać mu, jak bardzo mi się to nie podobało ;)
A tak miałam psa na lince (linka 15m), nawet jak był te 30m ode mnie, to bardzo łatwo było mi dogonić samą linkę (a nie psa ;)), przydepnąć, następnie przyciągnąć gnojka do siebie, wyciągnąć z ryja zdobycz i nawrzeszczeć przy okazji. Teraz już wystarczy moje 'fuj', albo jakieś niecenzuralne słowo i wypluwa bez problemu ;)[/QUOTE]
... mam dokładnie ten sam problem z Bubsem :shake: robiłaś coś jeszcze oprócz 'ściągania' do siebie, wyciągania śmieciucha i darcia? :diabloti: Bubel na smyczy już ładnie reaguje na 'fuj' ale spuszczona/na lince zbiera wszystko i spierdziela :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='C&B']Wybacz, offa, ale...

... mam dokładnie ten sam problem z Bubsem :shake: robiłaś coś jeszcze oprócz 'ściągania' do siebie, wyciągania śmieciucha i darcia? :diabloti: Bubel na smyczy już ładnie reaguje na 'fuj' ale spuszczona/na lince zbiera wszystko i spierdziela :roll:[/QUOTE]
takie offy to ja lubię :diabloti:

ja bym psu uciekała ;) tak samo jak nie chce wrócić z zabawką, musisz jej pokazać, że jesteś duuuuużo fajniejsza niż ten śmierdziel i warto do ciebie wrócić


my już po pokazie, suczi dała radę jak zwykle :diabloti: ale frisbee nie robiliśmy, nie dałabym z nią rady czegoś fajnego pokazać ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='C&B']Jak uciekam, to sucza biegnie za mną, ale trzyma się w bezpiecznej odległości, jedyny sposób to wchodzę do klatki, ona wchodzi za mną i tam jej dopiero zabieram żarcie :roll:[/QUOTE]
to ja się tak bawiłam z Ratajką jak coś w zęby pojęła ;) w końcu przyjdzie, musisz być cierpliwa : P a do klatki w końcu przestanie ci wchodzić :grins:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable']to ja się tak bawiłam z Ratajką jak coś w zęby pojęła ;) w końcu przyjdzie, musisz być cierpliwa : P a do klatki w końcu przestanie ci wchodzić :grins:[/QUOTE]
no właśnie już coraz częściej ma chwile zawahania przed klatką :evil_lol:
czyli robić z siebie debila, uciekać i kiedyś powinna przyjść? :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='C&B']no właśnie już coraz częściej ma chwile zawahania przed klatką :evil_lol:
czyli robić z siebie debila, uciekać i kiedyś powinna przyjść? :diabloti:[/QUOTE]
ja bym tak zrobiła ;) pieski lubią jak ludzie robią z siebie debili :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable']
my już po pokazie, suczi dała radę jak zwykle :diabloti: ale frisbee nie robiliśmy, nie dałabym z nią rady czegoś fajnego pokazać ;)[/QUOTE]

Zdecydowanie dała radę:) była najszybszym psem naparzającym w dechę:evil_lol:.
Pocieszyłaś mnie, że nie frisbowałyście, my nie zostaliśmy do końca (zwinęliśmy się po pierwszym pokazie frisbee, bo psy miały już dość, a i nam było mega zimno), no i w drodze powrotnej miałam wyrzuty sumienia, że nie zobaczę Was w akcji;).
W to, że nie pokazałybyście niczego fajnego, akurat nie uwierzę;).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...