Jump to content
Dogomania

Bity, Głodzony, Odebrany...znalazl Domek Stały !!! :) :) :) :) :)


Tiger

Recommended Posts

  • Replies 63
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='idalia46']Nikogo tu u ciebie nie ma Filipku[/quote] , jezeli Filipek jest w Lublinie to jest to tak daleko od Legnicy , ,okolo500km , moge mu da c , dom moze na razie tymczasowy , tylko ta odleglosc , , co o tym sadziecie , to bardzo ladny piesek i tak liczzy na nas ,

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=blue]hallo dziewczęta i panie:candle:Idalia, która ma 3 piesiulki w tym Stęskniony-obecnie Laki, oferuje DT dla tego pisiulka-Co Wy na to? :thinkerg::lol:[/COLOR][/B]
[B][I][COLOR=purple]P.S. Idalio myślę, że trzeba ciotkim dac kilka monut by się zleciały tutaj:)[/COLOR][/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='oktawia6'][B][COLOR=blue]hallo dziewczęta i panie:candle:Idalia, która ma 3 piesiulki w tym Stęskniony-obecnie Laki, oferuje DT dla tego pisiulka-Co Wy na to? :thinkerg::lol:[/COLOR][/B]
[B][I][COLOR=purple]P.S. Idalio myślę, że trzeba ciotkim dac kilka monut by się zleciały tutaj:)[/COLOR][/I][/B][/quote]widze ze znasz watki moich psiaczkow , saszczesliwe i takie kochane

Link to comment
Share on other sites

Już jestem ....

Idalio !!!!!:multi::multi::multi::multi:



Jesteś wielka !!!!!
I nie takie odległości pokonywali dogomaniacy !!!!!!!

Jeżeli możesz oferować Filipkowi dom tymczasowy , to na pewno z podróżą damy radę !!!!!!

Teraz Święta - dużo ludzi wyjeżdzą , może ktoś go przygarnie do samochodu ;)

Jeżeli zaś nie to ktoś z nas wybierze się w tę podróż !!!!!

Filipek to b. fajny piesek , nie powinno być z nim problemów .Myśle , tylko , że trzeba go będzie nauczyć . że w domu nie załatwia się potrzeb fizjologicznych .....bo on całe życie spędził na dworze ....

Czy Ty jesteś gotowa wziąć go od zaraz ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tiger']Już jestem ....

Idalio !!!!!:multi::multi::multi::multi:



Jesteś wielka !!!!!
I nie takie odległości pokonywali dogomaniacy !!!!!!!

Jeżeli możesz oferować Filipkowi dom tymczasowy , to na pewno z podróżą damy radę !!!!!!

Teraz Święta - dużo ludzi wyjeżdzą , może ktoś go przygarnie do samochodu ;)

Jeżeli zaś nie to ktoś z nas wybierze się w tę podróż !!!!!

Filipek to b. fajny piesek , nie powinno być z nim problemów .Myśle , tylko , że trzeba go będzie nauczyć . że w domu nie załatwia się potrzeb fizjologicznych .....bo on całe życie spędził na dworze ....

Czy Ty jesteś gotowa wziąć go od zaraz ?[/quote]tak od zaraz szkoda psiaka ,

Link to comment
Share on other sites

No to szukamy transportu dla Filipka !!!!!!!!!

:Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou:



[COLOR=gray]Idalio, jakie przewidujesz koszty miesięczne utrzymania Filipka ?[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tiger']No to szukamy transportu dla Filipka !!!!!!!!!

:Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou:



[COLOR=gray]Idalio, jakie przewidujesz koszty miesięczne utrzymania Filipka ? , szczerze mowiac nie wiem , bedce chciala go odzywic , postawic na nogi , mam blisko sklep miesny , lecznice w bloku , moim psiackom niczego nie brakuje ,nauczylam sie przy mojej gromadce gospodarowac zarelkiem nie bedzie tak zle l


























































alus to juz wyglada jak ludzik mischelina , [/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='idalia46'][quote name='Tiger']No to szukamy transportu dla Filipka !!!!!!!!!

:Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou:



[COLOR=gray]Idalio, jakie przewidujesz koszty miesięczne utrzymania Filipka ? , szczerze mowiac nie wiem , bedce chciala go odzywic , postawic na nogi , mam blisko sklep miesny , lecznice w bloku , moim psiackom niczego nie brakuje ,nauczylam sie przy mojej gromadce gospodarowac zarelkiem nie bedzie tak zle lwmoim bloku jest lecznica weterynaryjna i niezli weti , jakby cos :razz:

























































[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...