Jump to content
Dogomania

'Pabianicki wątek ogólny - potrzebne ogłoszenia!FUNDACJA KUNDEL BURY'


piechcia15

Recommended Posts

  • Replies 4.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

no właśnie i to trzeba przemyśleć, tzn ja muszę jakoś sensownie to sobie w głowie ułożyć i powiedzieć w tv, bo to już nie jest tak jak tu z bazarkami, że robimy z tą kasą co chcemy. To pieniądze społeczeństwa i fundacji. Na wszystko muszą byc faktury i sprawozdanie na stronie schroniska i w gazetach, nie wiem czy do UM też sie coś pisze? To wszystko oczywiście zależy od tego ile będzie tych pieniędzy, ale myślałam o sterylizacjach kotów, albo psów biednych ludzi, a takich jest pełno. Tylko wtedy też nie można wziąć lecznicy którą by się chciało, tylko trzeba zrobić przetarg, kto da najlepszą opcję. Jeśli robilibyśmy sterylki to chciałabym w Dobroniu bo mają dla mnie szczególny cennik i w cenie jednej sterylki one mi zrobią 3.
Ale myślę że kupi się karmę i to wszystko?co myślicie?nie wiem jak to zorganizować?jak to logicznie ludziom wytłumaczyć?

Link to comment
Share on other sites

Zależy ile zbierzemy.... jeśli większą sumę to można podzielić 50 :50 znaczy - jedna część na schronisko tj. właśnie karmę, puszki, ew. kilka zabawek bo ostatnio brakuje - zresztą z pewnością troche dostaniemy takich rzeczy w sobotę. Myślę, że sterylki kotek i suk ludzi biednych są dobrym pomysłem - spoleczeństwo daje i społeczeństwu nie jako byśmy to oddały. Tylko musiałyby być tego jakieś określone warunki, żeby ludzie nas w butelke nie zrobili i żeby refundacja faktycznie trafiła do osoby, której nie stać na wykonanie zabiegu....

Link to comment
Share on other sites

no właśnie bo to znowu będą musiały być talony, a z tym będzie chyba duże zamieszanie. Denerwuje mnie że nie możemy tego już teraz sprecyzować, no ale to logiczne że jak zbierzemy 200zł to nie zrobimy z tego sterylizacji. Najwyżej powiem tak w tv że cel zostanie ogłoszony po zakończeniu akcji i po podsumowaniu kasy, że albo karma albo sterylki.

Link to comment
Share on other sites

karma dla schronu to tj schron sobie nie radził i psy głodne były Sterylki dla biednych extra pomysł Przecież zawsze mozna pojechać i zobaczyc gdzie i jak ktoś mieszka plus dzikie kotki A moze do tego domki drewniane dla kotów osiedlowych tam gdzie sa karmicielki to beda dogladac je i zostaną namacalne ślady po akcji Mysle ze tak mozesz pow ze cel po akcji rozwazamy to i to i zależy jaki bedzie odzew to podzielimy to

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piechcia15']nie nie nie juz nie wymyślajmy. Sterylki to sprawa priorytetowa. Im więcej tego zrobimy tym mniej pracy będzie w przyszłości.[/QUOTE]
Biedny w skarbonke nie wrzuci a pozostali sterylki nie zobacza a tak... By cos było dla publiki gazet etc

Link to comment
Share on other sites

Magda nas bublika i gazety nie obchodzą. Jeśli nawet zrobimy dwie sterylki to masz co najmniej 10-15 kotów rocznie mniej.
Myślę że odnośnie domków to trzeba się porozglądać, może ktoś ma jakieś niechciane meble, a ktoś styropian, a jeszcze inny ktoś nie ma co robić w domu i budki gotowe.

Link to comment
Share on other sites

tak tylko która spółdzielnia takie samorobki pozwoli mam postawić A media sa b wazne bo ludzie musza WIDZIEC ze coś za ta kase zrobiliśmy Jasne ze sterylki sa mega wazne ale tego nie widać i beda musieli wierzyć na słowo a fajnie byłoby ta akcje zrobić za rok i zebrać więcej No ale ja sie nie upieram to propozycja do przedyskutowania albo głosowania

Link to comment
Share on other sites

Guest Ciocia Gosia

Madzik 77, może same coś wymyślimy jeśli chodzi o domki? Moim zdaniem sterylki to najważniejsza rzecz. Na tym trzeba się skupić.

A ja jestem ostatnio wolny meteor i ciągle gdzieś latam. Męża nie ma, w podróży służbowej- auto moje :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...