Jump to content
Dogomania

Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!


Mudik

Recommended Posts

pasją mojej są chusteczki :evil_lol: dzisiaj zostawiłam jej smakowitego żwacza jak wyszłam do szkoły - ale niee, pudełko z chusteczkami lepsze :> musiałam pozbierać rękami, bo rura od odkurzacza mi się zatkała^^

ale jest śliczny, naprawdę ma cudowne umaszczenie, ahh :loveu::loveu: pierwszy raz widzę takie :loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zwińcie sobie z garażu tunel i ćwiczcie w domu, coby schudnąć :evil_lol:

Pozdro mudiki :loveu:

Saya - mój białas miał dokładnie taką samą pasję jak był mały... Nie można było zostawić na kilka sekund samego z czymś papierowym :mad: Teraz swoją pasję przeniósł na ręczniki, chusteczki już go tak nie cieszą;)
A w ogóle lecę do Ciebie sprawdzić czy galeria Elfi odrodzona, mam nadzieję, że tak!

Link to comment
Share on other sites

Moja z nudów darła gazety :angryy: No a ostatnio jak byłam chora to chciała sobie nosek powycierać jak spałam :evil_lol: jak się obudziłam to nie wiedziałam gdzie jestem bo wszędzie było pelno porozrywanych chusteczek i do tego doszła jeszcze gorączka to było kolorowo:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='puchu']Wygląd aniołka, charakter diabełka :lol:

Bardzo dziękujemy za spacerek. Psica w domku padła i wstała dopiero przed 20 :evil_lol:[/quote]
Aaaaa pacia Arii!
My też dziękujemy,małemu sie dziewczyna bardzo podoabała,nawet kolorystycznie pasują.Jak właścicielka Kali wstawi obiecany na dzis filmik to obaczym czy sie Aria załapała:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mudik']Jakiś czas moja Mama pracowła w przeszkolu na Marymockim AWF-ie.
:-) :-)
A wychowała sie tym wysokim bloku przy basenie(w wieży);-)[/QUOTE]
A to nie w moim. Nie pamiętam numeru ale jest to przedszkole obok szkoły 274 (teraz chyba gimnazjum). Notabene właśnie to tej szkoły chodziłam jeden rok.

Z pamięci bloku nie kojarze.

Link to comment
Share on other sites

Wim ,że krótki a myślicie,że tak łatwo złapać filmikiem takie wariaty?:evil_lol::razz:
Biegały wokół nas jak szalone.W pewnym momencie kali tez zmieniła kierunek widać jej tyż sie zakręciło w głowie.
A prosiłam tez o z filmikowanie Delisiowych rollerków, będą innym razem:lol::eviltong:
Pozdrawiamy!:multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...