Jump to content
Dogomania

Wilno 2xCACiB 15-16.03.2008


Nacia_i_Fluffy

Recommended Posts

  • Replies 163
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='McDzik']O.. w Rzeszowie chyba mówiłaś, że jedziesz do Wilna ? [albo że byłaś rok temu?] Nie słuchałam dokładnie ^^ Wtedy jakieś dzieci napadły Arniego, żeby sobie fotki porobić :D[/quote]

Ja byłam w Wilnie ale w grudniu, no i najlepiej nam nie poszło, jakos chyba pecha mam w wilnie ;) moze kiedys jeszcze pojade :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PARSONRK'][COLOR=red][B]Poszukuje transportu do Wilna na wystawę dla 1 osoby z 1 małym psem[/B][/COLOR]
[COLOR=black]znaczy dla siebie z Dzidzią ;)[/COLOR][/quote]

Zgłoś się do Ubermana wiem ,że jedzie ale razem z nim jedzie Orianna z 2 psami może jeszcze się zmieścisz ,jadą na 2 dni mają już zamówiony hotel

wiem ,że w piątek będzie zebranie zarządu w związku Andrzej na pewno będzie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Canaveral-staff']Zgłoś się do Ubermana wiem ,że jedzie ale razem z nim jedzie Orianna z 2 psami może jeszcze się zmieścisz ,jadą na 2 dni mają już zamówiony hotel

wiem ,że w piątek będzie zebranie zarządu w związku Andrzej na pewno będzie[/quote]

Dzieki za info - jutro na walnym dopadnę i nie puszczę :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jesli ktos robil zdjecia to ja sie usmiecham cala geba o foty, moze przez przypadek sa cardigany a tak na marginesie to wrocilismy z sukcesami sobota bob,cwc,cacib,zwyciezca litwy i kwalifikacja na crufts ,niedziela nie byla taka pomyslna ale jest bos,cwc i cacib

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elki']Jesli ktos robil zdjecia to ja sie usmiecham cala geba o foty, moze przez przypadek sa cardigany a tak na marginesie to wrocilismy z sukcesami sobota bob,cwc,cacib,zwyciezca litwy i kwalifikacja na crufts ,niedziela nie byla taka pomyslna ale jest bos,cwc i cacib[/QUOTE]

gratuluje!!! jak to sam cacib to nie jest sukcesem???:roll::lol:

uśmiecham się bardzo o AKITY z oba dni - było ich około 10

Link to comment
Share on other sites

No to ja też się pochwalę:

W sobotę mój Wermi - CAC, CACIB, Zwycięzca Litwy, nominacja na Crufts, jego siostra Wiki to samo plus BOB, w niedzielę Wermi zgarnął wszystko, Wiki CAC i Res. CACIB. :)

[COLOR=Red] EDIT:[/COLOR] Sklerozę mam - do tego wszystkiego mój Wermi w niedzielę ukończył Championat Litwy. :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Na dzień dobry :
Wielkie dzięki dla Naci _i_Fluffy i Blairy za transport i pamięć :cool3::multi::multi:

W każdym razie dojechałam i:

Moje Kuszydło zostało zgłoszone na trzy wystawki ( 2x CACIB i na CAC terrierów) i trzykrotnie uzyskało:
Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie i Zwycięzca Rasy ! :multi::multi::multi:
Tym samym poza kilkoma dodatkowymi tytułami ukonczyłysmy Młodziezowego Championa Litwy:p i zdobyłyśmy kwalifikację na Crufts 2009 (jakie pierwszy PRT w Polsce):p

Dodatkowo Kuszydło załapało sie na III lokatę na BIS-ie Juniorów :eviltong: terrierowej wystawki :)
[IMG]http://images34.fotosik.pl/182/79e1d5a17d5ce269med.jpg[/IMG]


Kuszydło w hotelu....
[IMG]http://images27.fotosik.pl/177/aa0a1fcce78a7ec6med.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Gratulacje!

Stawka AKIT:

psy

kl. szczeniąt - TAMASHII GO SVEIKA
kl. pośrednia - PL JCH B'MITSUKUNI GO DE LA VELLEE DES DRAGONS SACRES
kl. championów - LT CH ENZO OMOMO GAWA
- FIN, LT CH KAAKKOMAEN KUOJI

suki

kl. szczeniąt - TAKESHI GO SVEIKA
- TENSHI GO SVEIKA
kl. otwarta - CANDIDA'S FLOWER DANCE
kl. championów - EST CH AKARI JIDAI ORANGJI UMAN


w niedzielę ta sama stawka bez całej kl. championów psów i otwartej suk.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nacia_i_Fluffy']O Agnieszka! :) Dobrze wiedzieć, że Ciebie w tym pociągu nie porwali :lol:


A jeżeli chodzi o transport - to polecam się na przyszłość ;) (może tylko w mniej ciasnawych warunkach :P )

Jeszcze raz gratulacje dla cudownej Kuszki :D[/quote]

Nie nie porwali :)
Dojechałam tuż przed 5 i poszłam spać - dopiero teraz się doturlałam do komputerka (trzeba odespać wycieczkę :) )

Do zobaczenia na wystawkach :)

Raz jeszcze dzięki i ładnie uśmiecham się o foteczki ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nacia_i_Fluffy']O Agnieszka! :) Dobrze wiedzieć, że Ciebie w tym pociągu nie porwali :lol:


A jeżeli chodzi o transport - to polecam się na przyszłość ;) (może tylko w mniej ciasnawych warunkach :P )

Jeszcze raz gratulacje dla cudownej Kuszki :D[/QUOTE]
Natalia napisz stawke collie rouh i smooth ;)
Jak Ci poszło na wystawce?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...