Jump to content
Dogomania

KOZAK - POEZJA - piękny 11 letni znalazł czlowieka!!!


Yorija

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cioteczki paskudniki.
A mój TŻ spotkał dziś sąsiadkę z klatki w której mieszkaliśmy jeszcze w sierpniu zeszłego roku. To raptem dwa bloki dalek.
Taka dojrzalsza pani. Miała ślicznego ON-ka - ale psa z taką ilością choróbsk to chyba nigdy nie spotkałam. Akson (Axon) odszedł w zeszlym roku za TM. Pani bardzo to przeżyła.
Od dłuższego czasu buduje się gdzieś pod Krakowem.
A dzisiaj TŻ-towi powiedziała, że jak skończy się budować to weźmie 2 duże psy ze schronu :multi:.
To ja już dopilnuję żeby to były fajne psiaki. Jeśli Kozak do tego czasu nie znajdzie domku (nie wiem kiedy oni skończą tę budowę) tfu tfu tfu - nie zapeszać - to nie omieszkam jej Kozaka pokazać :loveu:.
A ma on tam możę jakąś dużą koleżankę? Może od razu dwa z Obornik?

Link to comment
Share on other sites

fajna wiadomosc tylko kiedy to bedzie???ja mam tez przeuroczego kandydata jakby co..biudl przeszdl horror i na dodatek po raz 3 skonczyl w schronie:-(:-(:-(
pozwole sobie go Wam pokazac...wierze ze Kozak i Karmelek znajda domek wkrotce
oto watek Karmelka
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=75529[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Ech nie wiem.
Kiedyś to strasznie entzjastycznie podchodziłam do wszystkiego co ludzie mówią. A teraz mam wrażenie że mówią by mówić. Z gadania jeszcze nic nie wyniknęło. No ale od czegoś trzeba zaczać.

A jak by co to ja tę Panią to zarzucę psiakami ile się da. Może któremuś się poszczęści.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Panca']fajna wiadomosc tylko kiedy to bedzie???ja mam tez przeuroczego kandydata jakby co..biudl przeszdl horror i na dodatek po raz 3 skonczyl w schronie:-(:-(:-(
pozwole sobie go Wam pokazac...wierze ze Kozak i Karmelek znajda domek wkrotce
oto watek Karmelka
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=75529[/URL][/quote]


Dalczego Karmelek trzeci raz w schronie? Spróbuję przeczytać cały wątek.

Link to comment
Share on other sites

eh ...poczytaj sama...tymczas mu sie skonczyl:-(:-(:-(:-(i to biedne psisko kompletnie zdezorientowane czemu znow jest w schronie:-(:-(a bylo juz tak pieknie...nie wiem czemu nikt go nie chce...mysle ze moze ludzi odstraszyla ta choroba watroby? ale przeciez juz jest ok...ja wklejam jego watek gdzie moge, rozwiesilam w Wawie ogloszenia i cisza...:shake::shake:trzeba go stamtad wyciagnac!!!!help!!!

Link to comment
Share on other sites

Taki list "dostałam"

Cześć Yo

tu Kozak. Ten ze schroniska, pamiętasz? Wpadłaś tutaj w jakąś sobotę. Na chwilkę. Podobnie jak wpadają tu czasem jacyś inni Duzi. No i tak samo jak Ty przyszli, zabrali na spacer, poszli.
Stałem sobie w kojcu na jakiejś budzie i widziałem jak łazisz za klatką i się na mnie gapisz. Fajny jestem, prawda?
Podobno przyszłaś bo szukasz mi domu. A Ty wiesz ile ja mam lat? I że kilka ostatnich spędziłem tutaj? I co nadal się Tobie wydaje, że możesz mi pomóc, coś zmienić?
A czy ja tego chcę? Widzisz, to jest całe moje żecie. Tu mam kupli, jeść dostajemy, budę mam. Czasem na spacery chodzę. No właśnie tam gdzie razem byliśmy. Ależ z Ciebie niezdara. Złazić do rzeki nie potrafisz. A pamiętasz jaki byłem miły i cię nie wywaliłem? Jak już się nawąchałem to szedłem spokojnie na smyczy. To też potrafię.
Tylko nie rozumiem dlaczego mi nie pozwoliłaś wejść do rzeki. Że niby zimno? Oj kobieto - Ty to chyba nie wiesz jak to jest jak jest zimno. No i dobrze.
A to małe toto, które z nami poszło na spacer to gdzieś zniknęło. Jak wróciłem na wybieg to już jej więcej nie spotkałem. Może się zaszyła w jakiejś budzie. Nie wiem, nie włażę przecież wszędzie.
No i co będzie? Myślisz, że chciałbym do bloku? Ja sam nie wiem. Nie wiem co to jest blok. Ponoć taki Białek - trafił do jakiegoś bloku i nieźle narozrabiał. A co jak mnie by się nie spodobało i też bym narozrabiał? Mialbym tu wrócić? Przecież by mnie wyśmiali i moje życie tutaj byłoby piekłem.
Widzisz. To wcale nie tak łatwo.

Ale powiem Ci - że może jednak szukaj mi tego domku. Postaram się przecież. Fajnie by mieć cały czas ciepło i kanapę.
A propos... co to jest ta kanapa?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BIANKA1']Wszyscy opuścili Kozaka :shake:[/quote]

Gadasz jak by dotychczas tłumy się o niego biły.
Narazie dwa allegro i nic, 3 obserwatorów.
Może ja się mało staram. Ale idzie weekend, wystawię mu nastepne allegro i połaże po tych serwisach i go poogłaszam - może to da lepszy efekt...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BIANKA1']Bić , to się nie biły , ale Ciotki częściej zaglądały ;)
A on ma takie wyróżnione ALLEGRO ?[/quote]

drugie, które zrobiłam było już wyróznione - 100% więcej skuteczności niż pierwsze czyli z 1 zrobiło się dwóch obserwatorów :mad:

wyżlaku domku szukaj szukaj bo kogoś tu szlag może trafić - mnie na początku

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hakita']No i ja zaglądam, ale ostatnio coś mnie ogólnie dobre myśli opuszczają i sama nie wiem nawet co pisać...:shake:[/quote]

A mnie po takim wątku to juz chyba wszystko opuści
[URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=102018[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Kamila z Obornik przesłała mi jeszcze kilka fotek z tamtego sobotniego spaceru.
[IMG]http://kamilaszczepaniak.pl/Kozak/Kozak1_.jpg[/IMG]
To ja coś Oli pokazywałam - chyba zdjęcia Dusi w aparacie
[IMG]http://kamilaszczepaniak.pl/Kozak/Kozak2_.jpg[/IMG]
A to już główny bohater
[IMG]http://kamilaszczepaniak.pl/Kozak/Kozak3_.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...