Jump to content
Dogomania

Wszystkie szczenięta ze Szczecińskiej mają już nowe domy :)


Agnieszka(Visenna)

Recommended Posts

  • Replies 193
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Agnieszka(Visenna)']Ja tez.Za duzo cierpienia widzialam w zyciu, zeby kupowac rasowego ;) sumienie by mnie zzarlo :eviltong: ale ile ludzi tyle podejsc do sprawy, w koncu o sobie tez trzeba kiedys pomyslec.. skoro tak bardzo podobaja ci sie borderki masz prawo;)[/quote]

Podobają to jedno, ale my z TZ chcemy iśc w kierunku sportu, konkretnie agility.
Niestety z mieszańcami można uprawiac sporty właściwie podwórkowo (co teraz i tak bedziemy robic z naszą Maszką).
W zawodach startują jedynie psy rasowe.
A posiadanie psa rasowego nie wyklucza mnie z pomocy innym psiakom.
Mam teraz dwa schroniskowce ;) w domu.
W zeszłym roku odeszła za TM sunia, którą wzięłam z mieleckiego schroniska.
Ja nie popieram kupowania rasowego, bo "sie podoba".
Ja mam w stosunku do tego psa konkretne plany ;).

Link to comment
Share on other sites

Oh, jaka szkoda, że mieszance nie moga startowac w zawodach.Coz, trzeba sie pogodzic z faktem, ze one zawsze beda dyskryminowane :angryy: tak jak mowie - to jakiego posiadamy psa musi byc naszym indywidualnym wyborem.Podjetym w zgodzie ze soba.Ja bym po prostu nie umiala i tyle - co nie oznacza, ze Ci ktorzy kupuja rasowca sa zli.Po prostu czasem trzeba tez pomyslec troche o sobie i o swoich potrzebach.Akurat Waszym jest pies do sportu i nikt tego nie potepia.Wyrazilam jedynie swoje ustosunkowanie do kupna zwierzecia.

Link to comment
Share on other sites

lepiej kupić rasowego niż z psudohodowli.Ja tez chce mieć psa do sportu(frisbee, agility a w przyszłości może i do pasienia użytkowego)Schroniskowe też bedą miały u mnie miejsce, żeli będę miałą miejsce w domu tylko :)

I to nie jest zkup tylko pod wpływem wygladu tylko głęboko przemyślany!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...