Jump to content
Dogomania

spacer Warszawa


freda

Recommended Posts

  • 2 months later...
  • 1 month later...

witam, my ciągle chętnie
ale raczej w niedzielę (w sobotę Legionowo)

ale CZY KTOŚ ZNA TEREN SPACEROWY BEZ LUB Z MAŁĄ ILOŚCIĄ KLESZCZY????

Dla wyjaśnienia - byłam z Molką w tą niedzielę na polach (musimy poćwiczyć do field trialsów), kuropatwy były juz 2 metry od samochodu, bażanty były, 2 zające były i była sarenka (musimy jeszcze poćwiczyć posłuszeństwo) aly były też kleszcze w ilości nie do uwierzenia - z Molki już na polu zdjęłam z 15, ze swojego płaszcza z wierzchu i spodu ze 30 a w domu jeszcze z siebie klika (jednego między nogą a nogawką spodni tłukłam już w samochodzie) a z Molki jeszcze 8 z najdziwniejszych miejsc - zrobiłam jej przegląd podwozia - na plecach an kanapie

Tak więc chętnie ale albo bez kleszczy albo trzeba zarezerwować z godzinę na przegląd
No i co, jest ktoś chętny?:razz:

Link to comment
Share on other sites

Dojazd do Dąbrowy Leśnej jest dość prosty: trasą na Gdańsk, mijami światła w Łomiankach, następne światła to przejście dla pieszych przez trasę i trzecie światła w lewo na Dąbrowę. Prosto do końca i w lewo po łuku. Zaraz za łukiem po prawej stronie jest parking przy budce z jedzonkiem. Zapraszamy :p

Stella, w Dąbrowie mniej kleszczy i szkła ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...