Jump to content
Dogomania

Anglia


larissa

Recommended Posts

  • Replies 7.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ubezpieczenie fajna sprawa :) a z chipami roznie bywa, znam osobe, ktora zostawila psa w kwarantannie na 6 m-cy po tym jak chip przestal dzialac. Od tego momentu mam schizy jak mam wjechac spowrotem do UK i zawsze sprawdzam przed wyjazdem i PL tez. Ktos wybiera sie na jakis spacer w ten weekend??

Link to comment
Share on other sites

Ladny ONus w avatarze Zooza ;) ja z checia bym się wybrala na jakis spacerek polski bo dostaje już kota z nudow, musze jednak sprawic sobie najpierw nawigacje do auta bo moja orientacja w terenie jest pozal się boze mizerna , a Wy wszyscy mieszkacie kawalek ode mnie pogoda taka ladna teraz tylko spcerowac moze ktos rzuci jakas propozycje ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Emigrantka']Minia, zo z transportem psicy? Zalatwilas cos knkretnego?[/QUOTE]
w poniedziałek mam ustalać szczegóły z kurierem i Czarodziejką sunia powinna wyjechać z PL w czwartek więc w Piątek będzie u mnie. Miejsce ma zaklepane w busie w poniedziałek mam podać adresy mój a Czarodziejki i dowiem się dokładnie o której wyruszają. Jutro będę z Czarodziejką studiować paszport Hery czy aby na pewno wszystko jest na swoim miejscu, nie wiem kiedy będą wetki skanowały sucz w poszukiwaniu czipa ale będą na pewno sprawdzać dla pewności.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Emigrantka']No i nastepny On-ek 7342760847606 km od nas :(

Do jasnej anielki, ktos sie na wschod nie wybiera?

Tu takie super miejsa na spacery... buuuuuu[/QUOTE]
Ja też się do ciebie wybiorę tylko zakupię gdzieś nawigację bo z moją orientacją to bym na czuja dojechała na wschód ale nie Londynu tylko pewnie jakiegoś innego kraju. Do Ciebie mam 20 mil więc chwila mam Twój numer telefonu to , w którąś niedziele albo poniedziałek przyjedziemy potaplać się w Waszych bajorach ;)

Link to comment
Share on other sites

Minia, karmienie psa po drodze moze nie byc dobrym rozwiazaniem. Ewentualnie cos do pozarcia na czas przeprawy promowej, kiedy futro zostaje samo.

A przy okazji, moze sie komus przydadza:
- carprodyl 100mg [url]http://carprodyl.com/[/url]

- pratel [url]http://www.veterynaria.pl/leki.php?cmd=info&id=1002[/url]

Link to comment
Share on other sites

ja wiem ,że karmienie to bzdura przed i w trakcie drogi dlatego dziś prosiłam opiekunkę psa w PL żeby nie dawała jedzenia na drogę bo jak dożyję bez ataku serca do piątku to przyjdzie mi jeszcze busa sprzątać, boże jak ja się boje tej cholernej francuskiej granicy niby wszystko jest ok z paszportem i reszta , a mimo to już się stresuję i pewnie przestanę jak się dowiem ,że pies jest na wyspie

Link to comment
Share on other sites

Witam, poczytałam parę stron wcześniej ale nie znalazłam odpowiedzi na swoje pytania.
Czy to prawda że od stycznia 2012r będzie zniesiona kwarantanna i będzie można normalnie wyjechać do UK z psem bez tych wszystkich badań itp?
Oraz ile kosztuje przewóz psa busem do UK? I czy ciężko znaleźć jakieś lokum którego właściciel zgodziłby się na zwierze?
Jestem zainteresowana wyjazdem na wakacje do Londynu i bardzo chciałabym zabrać ze sobą swojego siedmioletniego, a w wakacje 2012 już ośmioletniego psa.

Link to comment
Share on other sites

POMOCY!!!
napiszcie błagam czy ktoś z Was na certyfikacie z badania na przeciwciała nie ma daty implantacji mikrochipa . Ja na dokumentach moich dwóch psów mam bo były robione w tym samym laboratorium ale może w innych nie wpisują na certyfikacie Hery nie ma takiej daty i się boję,że może jej nie wpuszczą na wyspę :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...