Jump to content
Dogomania

Anglia


larissa

Recommended Posts

  • Replies 7.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

matko, dziewczyny ja od dwóch tygodni ostro wysyłam maile szukając lokum i liczę się z wydatkiem ok 500 miesięcznie za dwójkę w mieszkaniu z ludźmi których nie znam a wy mi tu takie bajeczne oferty cytujecie :diabloti:

podawanie numeru karty przy kupowaniu w sieci to bardzo niemądry pomysł - jeśli chcecie robić zakupy w necie załóżcie sobie konto PayPal, taka rada

... ja tam nie wiem czy ten karny był niezasłużony, jakby nie było wywrócenie przeciwnika na glebę w polu karnym kwalifikuje się na karny ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga & Amber']Angielski sedzie w 91 minucie przyznał niezasłuzonego karnego Austryjakom i szczelili nam bramke mecz skonczył sie 1-1 i jedziemy do domu :-(
normalnie nie ogladam ale mnie dzisiaj wciagneło[/quote]
No coz, zapracowali sobie na to uczciwie ;)
Ale znow bedzie, ze sedzia beee, ze Chorwaci wredni, trawka za wysoka, a pilka za okragla .... Jak to bylo, zlej baletnicy....:razz:

Link to comment
Share on other sites

rad to ja nie mam :evil_lol: ,bo jak widac jacys pechowi jestesmy
To konto ktore teraz nam okradli wydawało sie bezpieczne . Do tego konta mamy jedynie cashcard ,mozna ja uzywac jedynie w bankomatach i w banku, nie zapłacisz nia w internecie ani w zadnym sklepie .Prawdopodobnie w bankomacie zostało zamontowane urzadzenie do kopiowania kart ale tak naprawde to cholera go wie .Tak jak juz pisałam pieniadze gineły mi z trzech roznych kont w trzech roznych bankach i pieniadze były tez wyprowadzane roznymi sposobami
a w internecie uzywam tylko jednej karty kredytowej z limitem 200 funtow
co by za duzo nie ukradli :cool3: i jakos z tej karty nigdy nie znikneły mi zadne pieniadze

Link to comment
Share on other sites

tak się temat zrobil raczej mała z psami związany.
To ja ma o pieskach w UK pytanie . Jakie kliniki weterynaryjne polecacie?
Czy wyrabiał ktoś z Was ostatnio paszport dla psa w UK? Jakie koszty? I gdzie macie ubezpieczone psy?
Niestety, ale ta moja Pani weterynarz miła, ale jakos w niczym niezorientowana :(
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/258/1077dbb1819adc7a.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

ups :oops: przepraszam za pomyłke
co do paszportu to Amber własnie konczy sie kwarantanna ,za całosc zapłaciłam 142 funty ale juz poza Londynem. W Ladku wacha sie cena od 200 do 250 z tego co sprawdzałam w pazdzierniku
A ten watek jak sie pewnie niedługo przekonasz , jest o wszystkim.TAk sie jakos przyjeło ze poruszamy tu wiele aspektow zycia na wyspach:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga & Amber']ups :oops: przepraszam za pomyłke
co do paszportu to Amber własnie konczy sie kwarantanna ,za całosc zapłaciłam 142 funty ale juz poza Londynem. W Ladku wacha sie cena od 200 do 250 z tego co sprawdzałam w pazdzierniku
A ten watek jak sie pewnie niedługo przekonasz , jest o wszystkim.TAk sie jakos przyjeło ze poruszamy tu wiele aspektow zycia na wyspach:razz:[/quote]


no my tez tutaj wyrabialismy paszport teraz jestesmy podczas kwarantanny placilismy 150 £ plus badanie krwi (a wyrabialismy go jakies dwa miesiace temu )

piekny ten wasz psiak :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga & Amber']tak kase wroca -14 pracujacych dni po uzupełnieniu dokumentacji czyli realnie za jakis miesiac :angryy:
za pierwszym razem znikneło mi z konta 1500 funtow .to było w 2004 roku kiedy jeszcze zadko w sklepach posługiwano sie pinem ,podpisywało sie taki wydruk z kasy.Ktos przeja moja karte przy wymianie, podpisał sie swoim harakterem pisma i mogł robic zakupy do woli
na kase czekałam około 2 miesiecy -dostałam jak Marek zrobił im awanture w banku ze stresuja ciężarna
2,3 i 4 raz to kradzieze elektroniczne przez internet i nieduzych kwot
no i teraz 5 raz
trzy rozne konta w trzech roznyh bankach i tylko raz sami zorietowali sie ze cos jest nie tak i zablokowali mi konto
A jak jade do Polski i kozystam z karty to dzwonia do mnie po piec razy upewnic sie ze to na pewno Ja[/quote]


matko jedyna ale jak oni mogli wam te pieniadze wyplacic przeciez nie znali pinu :roll: o kurcze trzymam kciuki zeby bank wam wszystko zwrocil

Link to comment
Share on other sites

dzięki , dzięki w imieniu Fibi -szkoda tylko, ze taka jest charakterna :))
co do stron jest i bardzo duzo, caly wykaz jest na dogo. w dziele adopocji. Jak znajdę to wkleje wątek.

a co do paszportow to jestem w szoku, ze są rozne ceny :-o. Tak się składa, ze jednego psa mam w PL i własnie czeka na to , by minęły wymagane 6 miesięcy i mogl wjechać do UK. To w PL paszport obojętnie w jakim miescie 50 zl + krew ok400zł. A tu widzę, ze zalezy od miasta :(. To wy dziewczyny, gdzie robilłyście te paszporty - w jakim miejscu w UK
Chcę , zeby Fibi tez miała paszport i mi wstępnie vetka mowila, ze chyba 250F + krew. Ale wlasnie ta weterynarz nie zbyt przekonywująca.
A za samo badanie krwi ile płaciłyście?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GoskaGoska']dzięki , dzięki w imieniu Fibi -szkoda tylko, ze taka jest charakterna :))
co do stron jest i bardzo duzo, caly wykaz jest na dogo. w dziele adopocji. Jak znajdę to wkleje wątek.

Dzięki, poszukam sama;).

Ja wyrabiałam psiakom paszporty w Polsce. Koszt badania krwi zależy od tego, czy krew jest wysyłana do Puław czy do Niemiec.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dahme']przesliczna sunia, polska czy angielska?[/quote]



hehe chyba angielka bo skoro nie ma paszportu to chyba nie mogla wjechac do uk ale nie wiem czy sie nie myle :eviltong:

my robilismy paszport w southampton czyli polodnie angli ..w sumie dosc drogie miasto jak widze jakie sa ceny mieszkan :shake: i tak jak pisalam sam paszport kosztowal nas 150 £ (chyba w tym byly wliczone dwa szczepienia przeciwko wsciekliznie) potem koszt pobrania krwi cos ok 40 £ ale jeszcze pozniej sprawdze na rachunku .


[B]pusia [/B]darmowe ogloszenia mozna dawac tutaj to jest ten watek z
stronami
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=9859[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Pusia, zalezy od ogloszenia, jak czegos szukasz lub chcesz oddac, to freecycle sie przydaje.
Goska, z tego co pytalam, to cena paszportu jest jedna, roznice dotycza kosztow badan krwi i szczepien. Standartowo poza Londkiem jest troche taniej.
Osho, nie sposob czasem nie podawac numeru karty, chocby przy zakupach internetowych.
Natomiast pewnie wszyscy wiedza, ale taka ciekawostka o oszustwach:
[url]http://www.mojawyspa.co.uk/forum/51/9414/Uwaga-oszust[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kamila-dog']Moze ja sie myle ale mi sie wydaje ze [B]Pusia[/B] pyta o strony www w uk :oops:[/quote]

[quote name='Aaliyah1981']no chyba sie nie mylisz :p to my jakies zakrecone jestesmy :evil_lol: :oops::oops::oops:[/quote]

Noo, raczej angielskie:lol:!

[quote name='karjo2']Pusia, zalezy od ogloszenia, jak czegos szukasz lub chcesz oddac, to freecycle sie przydaje.

dzięki!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...