Jump to content
Dogomania

Anglia


larissa

Recommended Posts

  • Replies 7.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B][I]Gdzie zarejestrować numer microChip'a Dahme??[/I][/B]

Mam prośbę, wasze pupile na pewno mają microChip'y - w jakiej bazie rejestrowaliście ich numery?
Miałam to już zrobić dawno, ale jakoś tak się odwlekło ... Kidyś w polskiej psiej gazecie podawali fajne
stronki www z bazami microchipowymi, ale nie mogę tego odnaleźć (podawali polskie i europejskie takie najpopularniejsze).
Pmocy ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dahme'][B][I]Gdzie zarejestrować numer microChip'a Dahme??[/I][/B]

Mam prośbę, wasze pupile na pewno mają microChip'y - w jakiej bazie rejestrowaliście ich numery?
Miałam to już zrobić dawno, ale jakoś tak się odwlekło ... Kidyś w polskiej psiej gazecie podawali fajne
stronki www z bazami microchipowymi, ale nie mogę tego odnaleźć (podawali polskie i europejskie takie najpopularniejsze).
Pmocy ...[/QUOTE]

Jesli masz zamiar zostac w UK jakis czas to chyba najlepiej petlog. PIerwsza rejestracja jest chyba darmowa, masz opcje upgrade do premium za chyba £10. Niestety jesli bedziesz chciala pozniej zmienic adres to bedziesz juz musiala sie upgrade-owac :/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='UTAAP'][URL]http://www.identyfikacja.pl/www/[/URL]

jest czlonkiem miedzynarodowej bazy [URL]http://www.europetnet.com/home.aspx[/URL][/QUOTE]

[quote name='nykea']Jesli masz zamiar zostac w UK jakis czas to chyba najlepiej petlog. PIerwsza rejestracja jest chyba darmowa, masz opcje upgrade do premium za chyba £10. Niestety jesli bedziesz chciala pozniej zmienic adres to bedziesz juz musiala sie upgrade-owac :/[/QUOTE]

dzięki dziewczyny :)

Link to comment
Share on other sites

do bani, nigdzie mi się nie udało :angryy:

europetnet.com - super, ale to jest tylko do sprawdzania, nie da się wpisać poprostu swojego psa

identyfikacja.pl - prawie się udało, ale przy płatnościach mają jakiś błąd nawet nie zdążyłam podać detali karty ani nic, wystąpił błąd i nie dało się zapłacić

petlog - niestety wygląda na to że to wet wpisuje do bazy danych, jakoś nie widzę żebym mogła sama .... ?

safe-animal.eu - (polska baza) też tylko wet, chyba że ja jakaś niewydarzona jestem i nie widze ... ?

Link to comment
Share on other sites

Europetnet jest tylko do sprawdzenia, ale w liscie czlonkow maja rozne krajowe organizacje gdzie juz mozna sie zarejestrowac. Ja jestem w identyfikacji caly czas...moze sprobuj za jakis czas znowu skoro jakis blad byl, moze naprawia, albo napisz do nich maila z pytaniem skad ten blad, moze serwer nie odczytuje jakisc konkretnych danych... czy oni nie maja tam przypadkiem mozliwosci wpisania tylko adresu polskiego? cos kojarze ze ja tez mialam jakies problemy i podawalam polski adres, a pozniej chyba zmienialam....

na safe-animal weszlam tam jest Rejestracja Nowego Uzytkownika gdzie wpisujesz najpierw swoje dane - czyli jak dla mnie wyglada jakby jednak wlasciciel mogl sam zarejestrowac psa, ale nie wpisywalam, wiec nie wiem co dalej sie dzieje...

oo, juz sprawdzilam na FAQ, odpowiedz w linku
[URL]http://safe-animal.eu/index.php?id=6&faq=19[/URL]

Link to comment
Share on other sites

safe animal - jest też o tyle problem, że nie przyjmują angielskiego kodu pocztowego,
mimo że można wybrać inny kraj i województwo - "poza krajem"
to jednak kod pocztowy chcą polski - buaha ha ha :lol: a numer telefonu z + 44 już się nie mieści ... dziwneee

jeszcze za jakiś czas zobaczę identyfikacja.pl

dzięki
dobranoc :)

Link to comment
Share on other sites

my też spacerujemy, ale same
[IMG]http://img641.imageshack.us/img641/2796/img7463.jpg[/IMG]

[IMG]http://img23.imageshack.us/img23/8325/img7596z.jpg[/IMG]

[IMG]http://img651.imageshack.us/img651/2236/img7526.jpg[/IMG]

[IMG]http://img532.imageshack.us/img532/421/img7334d.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Możecie mi polecić coś na uspokojenie dla suni?nie chodzi mi o to by ją uśpić czy otępić/tak właśnie działa [B]sedalin[/B]/. Boję się trochę jak to będzie na tym promie gdy zostanie sama w aucie-jak jechaliśmy z PL to sunia już na pewno była zmęczona podróżą i podałam jej ten [B]sedalin[/B] właśnie. Z domu będziemy wyjeżdżać ok 10-11ej rano, z londynu mamy wyjechać o 14stej, z rana na pewno dłuugi spacer, ale przez parę godzin sunia i tak odzyska całą energię. Jak miałam problemy z nią w czasie cieczki to ten ich cały Zylkene nic nie dała to właśnie na uspokojenie psa. Czy wy jak podróżujecie to podajecie coś swoim psinom?

Link to comment
Share on other sites

Nic nie podawalam. Przed pakowaniem sie na prom (zawsze plynelismy w srodku nocy) byl z godzinny spacer ze szkoleniem, duzy gnat zostawiony, jako gryzak i bylo ok.
Sedalin jest jednym z kiepskich lekow, bo pies jest fizycznie przytlumiony, nie ma swobody ruchu, ale postrzeganie, reakcja psychiczna, leki, pozostaja.
Z lekow, to porozmawiaj z wetem, zajrzyj na watki weterynaryjne, moze cos z homeopatycznych?
Ja bym sie obawiala podac cos nieznanego, nietestowanego wczesniej na konkretnym psie, nie majac pojecia, jaka bedzie reakcja i zostawic go samego w aucie.
Ale to tylko moje zdanie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karjo2']Nic nie podawalam. Przed pakowaniem sie na prom (zawsze plynelismy w srodku nocy) byl z godzinny spacer ze szkoleniem, duzy gnat zostawiony, jako gryzak i bylo ok.
Sedalin jest jednym z kiepskich lekow, bo pies jest fizycznie przytlumiony, nie ma swobody ruchu, ale postrzeganie, reakcja psychiczna, leki, pozostaja.
Z lekow, to porozmawiaj z wetem, zajrzyj na watki weterynaryjne, moze cos z homeopatycznych?
Ja bym sie obawiala podac cos nieznanego, nietestowanego wczesniej na konkretnym psie, nie majac pojecia, jaka bedzie reakcja i zostawic go samego w aucie.
Ale to tylko moje zdanie.[/QUOTE]

ja ten sedalin podałam będąc przekonana że to coś ją jakoś uspokoi i podziała tak że będzie może bardziej senna, a to był bezwład ruchowy psa nic więcej...Zaglądałam już na wątek weterynaryjny ale nic mi się nie rzuciło w oczy :/ a homeopatie już sprawdzam na necie ;) ogólnie zastanawiam się może nad obrożą z feromonami/sunia nosiła ją już na sam koniec cieczki, więc nie wiem czy to obroża pomogła czy to koniec cieczki wszystkie jej demolki zakończył...dlatego nie jestem pewna skuteczności tych feromonów.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='judith1986']ja ten sedalin podałam będąc przekonana że to coś ją jakoś uspokoi i podziała tak że będzie może bardziej senna, a to był bezwład ruchowy psa nic więcej...Zaglądałam już na wątek weterynaryjny ale nic mi się nie rzuciło w oczy :/ a homeopatie już sprawdzam na necie ;) ogólnie zastanawiam się może nad obrożą z feromonami/sunia nosiła ją już na sam koniec cieczki, więc nie wiem czy to obroża pomogła czy to koniec cieczki wszystkie jej demolki zakończył...dlatego nie jestem pewna skuteczności tych feromonów.[/QUOTE]
Ja nie mam doswiadczen z uspokajaczami dla psow, ale mysle, ze obroza z feromonami, nawet jesli nie pomoze, to nie zaszkodzi ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...