Jump to content
Dogomania

Anglia


larissa

Recommended Posts

  • Replies 7.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='AniaCz.']Ja bym nie ryzykowala kaszel kennelowy jesat bardzo zarazliwy. Byc moze dahme czuje sie juz dobrze, ale moze pozarazac inne psy. Jak bylam w Polsce jeden pies przyniosl kaszel i zarazil wszystkie na szkoleniu. Ale to tylko moja rada.[/QUOTE]

to ile trzeba odczekać od ustąpienia objawów?

jeszcze dla ścisłości
od pierwszych objawów minęły ponad 2 tygodnie
od 5 dni pies nie przejawia oznak choroby i nie kaszle

chciałabym poprostu wiedzieć czy mogę ją bezpiecznie już puszczać do innych psiaków

Link to comment
Share on other sites

[B]dahme [/B]ja bym sie wstrzymala jeszcze kilka dni tak dla swietego spokoju. Lepiej dmuchac na zimne jak to mowia. Pies ktory zarazil moja Negre i reszte szkolenia tez juz nie kaszlal. Nie wiem, nie chce sie wymadrzac bo zadnym ekspertem nie jestem, ale z wlasnego doswiadczenia wiem ze to cholerstwo rozprzestrzenia sie blyskawicznie mimo szczepienia na kaszel kennelowy. Tak jak juz pisalam Negra kaszlala prawie przez 3 tygodnie. Mimo, ze pozniej juz kaszlu i zielonych smarkow z nocha nie bylo, nie pozwalam stykac jej sie z psami przez ok. 10 dni. To tylko moja rada i spostrzezenia.
Ps. Sliczna ta twoja sunia. Mam nadzieje, ze kiedys sie spotkamy na spacerku.

Link to comment
Share on other sites

właśnie dahme się coś śniło, że jadła :D i ciamkała gębusią :D hi hi
no to mam nadzieję, że nie zaraziłam tych piesków z którymi się d. spotkała ostatnio
postaram się unikać innych ... ale czasem ja zwiewam a ludzie z psami idą i tak w naszą stronę
jak psy latają luzem to podbigają do dahme ...

a wcześniej jak jeszcze kaszlała to drę się do faceta, że moja ma kaszel kenelowy
a on i tak brnie w naszą stronę i pyta - no ale może niech się przywitają tylko ... ?
na to ja ok - no cóż ostrzegłam - powąchały się po nosach - a wiadomo jak to z dogiem
ślina wszędzie więc na pewno pomoczyła tamtego po mordce ... ehh

Link to comment
Share on other sites

Sorki juz pisze,wiec nd jak najbardziej aktualna i sa 2 opcje
-spotykamy sie u Agi czyli w Norwood na okolo 10am bo Aga na 12 musi byc w pracy(ta opcja jest mozliwa pod warunkiem ze Osho bedzie tak mily i mnie,Lale i Eddiego zabierze w samochodzie :oops:
-spotykamy sie u mnie czyli East Dulwich o godzinie mi obojetnej (a najlepiej na 3pm to wtedy Aga tez dojedzie juz po pracy)

Emigrantka-napewno sie nie skusisz?Gos do mnie dojechala a mieszkacie obok siebie,wiem ze Zara wieksza ale mysle ze dalabys rade,a po spacerku zapraszam na kawe,do 10 psow pomieszcze bo juz tyle bylo...:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Kamila co prawda mi by pasowalo bardziej przed poludniem, ale jak wiekszosci bedzie pasowalo po poludniu to sie dostosuje. Tylko napisz mi prosze jak ja sie moge do was dostac z okolic Wimbledonu. Nie mam pojecia jak dotrzec. Czy jedzie gdzies tam w okolic tramlink, albo metro?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kamila']

Emigrantka-napewno sie nie skusisz?Gos do mnie dojechala a mieszkacie obok siebie,wiem ze Zara wieksza ale mysle ze dalabys rade,a po spacerku zapraszam na kawe,do 10 psow pomieszcze bo juz tyle bylo...:diabloti:[/QUOTE]

Dzieki - 28-go mam egzamin i musze sie ZACZAC uczyc ale nastepnym razem to nawet i taczka ale jakos dojade ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kamila']ta opcja jest mozliwa pod warunkiem ze Osho bedzie tak mily i mnie,Lale i Eddiego zabierze w samochodzie :oops:[/QUOTE]

[COLOR=DarkSlateGray]ja tam nie mam nic przeciw ale nie pytałaś moeery czy się podzieli swoim autkiem z innymi psiurami :diabloti: ...mam nadzieję, że z autem nie jest tak jak z piłką :diabloti:
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Oh - Zara pilka tez sie z NIKIM nie podzieli.. spokojnie 2 w ryja wsadza i w dlugo.. czasem i 3 sie jej zdarzalo zmiescic...

Plus jest taki ze jak ma w pysku 2 pilki to... to mordy nie pruje heheheheh

Ja prosze koniecznie o zdjecia z tego spaceru - z tego na ktorym nas nie bedzie :(

Link to comment
Share on other sites

Ania.Cz jesli spacerek miałby sie odbyc u mnie w niedziele rano to do mnie dojedziesz tramlinkiem
Z Wimbledon do East Croydon a tam musisz sie przesiąsc na tramlink jadący do Beckenham Junction i wysiąsc na przystanku Harington road
cała podróz trwa około 40 minut .Ja moge czekac na ciebie na przystanku ,do parku jest dwie minuty :)

Link to comment
Share on other sites

Aaaa i minął mnie spacer! :splat:Macie jakieś foty??
Ech muszę znowu zacząć tu regularnie zaglądać :roll:
Ale teraz chciałam coś ogłosić ;)

[B][SIZE=3][COLOR=DarkRed]8 czerwca jedziemy autkiem do Pl. Jeśli ktoś potrzebuje/chce się zabrać, to zapraszamy!
[COLOR=Black][SIZE=2]Oczywiście psy mile widziane ;) Na razie wybiera się z nami Roy...z psów w tę stronę jedzie moja Frytka...

[COLOR=DarkGreen]A jedziemy przywieźć wreszcie to moje cudo! :loveu:
[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=3][COLOR=Black][SIZE=2]http://www.dogomania.pl/threads/148472-Czarny-IWAN-!-Pi%C4%99kny-Owczarek-!-Cudo!-Ju%C5%BC-w-DT!-Czeka-na-podr%C3%B3%C5%BC-do-nowego-Domu!!!/page47[/SIZE][/COLOR][/SIZE][B][SIZE=3][COLOR=DarkRed][COLOR=Black][SIZE=2][COLOR=DarkGreen]
[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=3][COLOR=DarkRed][COLOR=Black][SIZE=2][COLOR=DarkGreen][B]No i oczywiście psicę Roya :multi: [/B][COLOR=Black]Zapsiamy wyspę coraz bardziej ;)

[B][COLOR=DarkRed]Niestety w drodze powrotnej mamy już pełne autko, więc z Pl do UK nikogo wziąć nie damy rady [/COLOR][/B][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich :)
A ja mam pytanko. Czy na początku maja ktoś może będzie jechał do Londynu i w razie czego (gdyby samoloty nadal nie latały) zgodziłby się zabrać 2 osoby - mnie i moją mamę? W Anglii musiałabym być na pewno 4 maja, czyli najpóźniej musiałabym dojechać tam 3. Nie wiem, jak będzie z drogą powrotną, wracam 6 maja. Mam nadzieję, że samoloty zaczną bezpiecznie latać, ale pytam się tak na wszelki wypadek....
Serdecznie pozdrawiam,
Kasia z Gdyni

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...