Jump to content
Dogomania

Anglia


larissa

Recommended Posts

[quote name='osho']

[COLOR=DarkSlateGray][COLOR=DarkGreen][B]marta[/B][/COLOR], ta "zdrada" to nie tak do końca dobrowolna była... ale i tak cię namówimy na wycieczkę do nas, nie pożałujesz, mieszkamy w takim miejscu że właściwie możesz chodzić z parku do parku pewnie przez caly dzień... a poza tym to kamili ciężko byloby się na północ wybrać z pięcioma psami, znaczy wróć, czterema psami i konikiem :diabloti:. nie wiem jaki masz dojazd do kentish town ale stamtąd możesz pociągiem na raz do nas bryknąć... [może jest lepsze połączenie nawet, nie sprawdzałem, to akurat pamiętam]

[/COLOR][/QUOTE]

:) Już jesteśmy w Londynie !!! Huraaaa ! udało się :)
z chęcią odwiedzimy jak się troszkę już zaklimatyzujemy
narazie D. jest strasznie ciekawa wszystkiego .. okolicy i wogóle
Dziś bł pierwszy spacer i bardzo smutno mi się zrobiło jak najpierw pan listonosz
jak szłyśmy to schował się za murek, a potem pani która szła za nami schowała się za samochód
a D. tylko spojrzała w jej stronę (wiecie jak to jest jak pies myśli że ktoś nas śledzi i ogląda się na tyły)

ehhh ... mam nadzieję że nie będę tu miała problemów z psiną ...

Jechałyśmy z firmą:
[IMG]http://img169.imageshack.us/img169/9641/img6785.jpg[/IMG]
[IMG]http://img194.imageshack.us/img194/7962/img6784kx.jpg[/IMG]

Przyjechali pod dom w Sosnowcu i zabrali mnie pod dom w Londynie
Podróż trwała około 20 godzin
co 2-3godziny mała przerwa
przejazd eurotunelem - więc nie musiałam się przemycać (zostawać) w samochodzie na promie
piesa siedziała na 2,5 fotelach a ja na 0,5 fotela :lol: jeszcze cały przedni rząd był wolny (3 siedzenia)
bo jechałyśmy same! ale było nawet spoko. 2 kierowców, niezbyt rozmownych, ale nawet miłych
w podróży na ekranie - maraton filmowy ...
Dahme spokojna - aż szok! spała ciągle albo grzecznie leżała, miałam
tabletki antystresowe ale nie musiałam jej podawać
nie wiem czemu nie chciała wogóle pić wody ... ?
dawałam jej za to 2-3 baaardzo skromne porcje jedzenia

na granicy - nawet nie zajrzeli do poszpartu - chociaż kierowca im podał ...
może my do złego okienka podeszliśmy ?? nie mówiąc już o sprawdzaniu czipa, a tym bardziej zerknięciu
w dokument z badania na przeciwciała ... nic kompletnie nie sprawdzili ... dziwne

Podsumowywując dotrłyśmy szczęściwie bez przygód, z czego nieukrywam jestem bardzo zadowolona.
a teraz zwiedzamy nowy domek i okolicę ...
Firmę*mogę polecić, nie robili problemów - mimo że Dahme to taki wielki kuń! :) a nawet podkreślali,
że bardzo jest grzeczna i spokojna :razz: Samochód mieli dość komfortowy, ale niestety palili bardzo
dużo papierosów :angryy: niby otwierali okno ale i tak bardzo czadziło. A noi cena! Zapłaciłam[B] jedyne
400 zł[/B] (350 za mnie i 50 za psa) :crazyeye: strasznie tanio !! Chyba nie wozili wcześniej zwirząt
i nie wiedzieli ile zawołać, bo normalnie ceny wahają się od 520-900 zł.

Piszę to wszystko bo wiem, że tu ludzie szukają przewoźników czasem, więc może się przyda.


noi najważniejsze
____ ____ ___ ____ ___ ____ ___ ____ ____ _____ ___ ___

[B][SIZE="3"][COLOR="red"]Szukam osób chętnych na wspólne spacery[/COLOR][/SIZE][/B] [COLOR="green"]z moją suczką (dog niemiecki).
Kocha wszystkie pieski i suczki. Ma dopiero 11 miesięcy.
Uwielbia się gonić. Jest delikatna w zabawie z mniejszymi pieskami.
Dla mnie najlepszym miejscem do spacerków jest okolica Kingsbury (Londyn, NW9)
czyli parki: Roe Green Park, Fryent Country Park, Silver Jubilee Park, Brent Reservoir.
Zapraszam do kontaktu ;)[/COLOR]


____________________

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[COLOR=DarkSlateGray]o, widzę, że się coś zaczyna wykluwać,:diabloti:
[COLOR=DarkGreen][B]
marta[/B][/COLOR], dobrze, że już jesteś z powrotem z konikiem[/COLOR] :diabloti:

[COLOR=DarkSlateGray][COLOR=DarkGreen][B]nykea[/B][/COLOR], twoje psisko jest rewelacyjne, mister i-can't-see-anything[/COLOR] :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Ja też jeszcze nic nie wiem. Nie mam jak dojechać. Chcę jej najpierw dać czas na przyzwyczajenie się troszkę do nowego miejsca. Więc spacerek może za 2 tyg ... w zależności jak tam Kamili będzie też pasowało... Zobaczymy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nykea']Moze jeszcze Dahma pozna moje szczescie, ktore obecnie wakacjuje u Kamili? Koniecznie prosze zdjecia!![/QUOTE]

To sie raczej nie uda bo Maly juz bedzie spowrotem u ciebie :-( A jest zajebisty :evil_lol: i chyba ci go nie oddam :diabloti:

[quote name='Aga & Amber']Kamila i Marta :mad: a kiedy to ten spacerek i dlaczego ja jeszcze nic o nim nie wiem :angryy:[/QUOTE]

Nic nie wiesz bo jeszcze nic nie jest ustalone,poza tym Amberka z cieczka i tak nie moze nigdzie jechac,prawda? :cool3:

[quote name='dahme']Ja też jeszcze nic nie wiem. Nie mam jak dojechać. Chcę jej najpierw dać czas na przyzwyczajenie się troszkę do nowego miejsca. Więc spacerek może za 2 tyg ... w zależności jak tam Kamili będzie też pasowało... Zobaczymy.[/QUOTE]

Mnie pasuje w kazdy weekend oprocz 10-11 kwietnia :p Czekam az wy sie zdecydujecie :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kamila']To sie raczej nie uda bo Maly juz bedzie spowrotem u ciebie :-( A jest zajebisty :evil_lol: i chyba ci go nie oddam :diabloti:
[/QUOTE]

[COLOR=DarkSlateGray]ja też głosuję za nieoddawaniem yarpen'a[/COLOR] :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

... Dahme ma chyba kaszel kenelowy. pewnie złapała na katowickiej wystawie :(
idziemy do weta dzisiaj. nie zdążyłam jej jeszcze ubezpieczyć.
błagam powiedzcie że nie wydam majątku ... ile to może kosztować? liczę że do 100 funtów... ?

idziemy do medivet w Kingsbury, mam nadzieję, że to nie jest zła klinka

Link to comment
Share on other sites

[quote name='osho'][COLOR=DarkSlateGray]więcej raczej nie powinno, w końcu to tylko szczepienie... kamila ostatnio szczepiła lalę, możesz ją zapytać[/COLOR]...[/QUOTE]
Osho ,jesli juz złapała kaszel to raczej antybiotyk, na szczepienie juz chyba za pózno ,ale napewno nie bedzie kosztowałowiecej niz 100 funtów .Ja w tamtym roku płaciłam cos około 30 .
Kamila ,Amber ma cieczke ,ale kto powiedział ze musi ze mna jechac? ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='osho'][COLOR=DarkSlateGray]ja też głosuję za nieoddawaniem yarpen'a[/COLOR] :diabloti:[/QUOTE]

No no, zadnych mi takich pomyslow. Bez psa nie wracam na wies!! Tesknie za nim jak szalona. I caly czas czekam na jego zdjecia w rozowym kubraku Lali!!

Link to comment
Share on other sites

wróciłam od weta. zapłaciłam 88 funtów. jeszcze ujdzie. za sam antybiotyk 63, za syrop 7 i za wizytę 18.
antybiotyk się nazywa synulox, oby pomogło. mam nadzieję, że lecznica jest tak profesjonalna jak miła :)
chora Dahmusia pozdrawia kolegów i koleżanki :)

Link to comment
Share on other sites

[B]dahme[/B], witamy psisko w UK :multi:!!
Jakby co, to ja tez (w miare mozliwosci) pisze sie na spacerek(-i) z, jak go nazywacie, yarpenem i Dahme!

Ktos sie wczesniej pytal o hotel w centrum Londynu...sorry, ale nie znam :roll:

Link to comment
Share on other sites

jeśli chodzi o hetele to polecam Travel Lodge - najlepiej wygoglować. Nie wiem czy mają w centrum L.
ale mają mnóstwo hoteli rozsianych po całej Anglii i wtym sporo w Londynie. My z tz nocowaliśmy w
Travel Lodge Wembley. Polecam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga & Amber']
Kamila ,Amber ma cieczke ,ale kto powiedział ze musi ze mna jechac? ;)[/QUOTE]

Aaaaa no to chyba ze tak ;) Jak cos juz bedzie wiadomo to napewno dam znac.

[quote name='nykea']No no, zadnych mi takich pomyslow. Bez psa nie wracam na wies!! Tesknie za nim jak szalona. I caly czas czekam na jego zdjecia w rozowym kubraku Lali!![/QUOTE]

W kubraku to zdjec nie bedzie bo jak pada to ja aparatu nie biore....:shake: A teraz u nas burza,masakra :crazyeye:

[quote name='dahme']wróciłam od weta. zapłaciłam 88 funtów. jeszcze ujdzie. za sam antybiotyk 63, za syrop 7 i za wizytę 18.
antybiotyk się nazywa synulox, oby pomogło. mam nadzieję, że lecznica jest tak profesjonalna jak miła :)
chora Dahmusia pozdrawia kolegów i koleżanki :)[/QUOTE]

£88 to wedlug mnie bardzo duzo,ja napewno tyle nie placilam :shake:

[quote name='kasia_1982']ja w mojej lecznicy nie place za wizyte, czy jest profesjonalna jeszcze nie mialam okazji sie przekonac i obym nie musialam. Dowiem sie za jakis czas gdy bedziemy ciachac moja mala. Jak narazie chodzimy tam tylko po srodki na robale i odpchlenie;)[/QUOTE]

Takie rzeczy duzo taniej ci wyjda jak kupisz online :lol: np w petmeds

[quote name='UTAAP'][B]dahme[/B], witamy psisko w UK :multi:!!
Jakby co, to ja tez (w miare mozliwosci) pisze sie na spacerek(-i) z, jak go nazywacie, yarpenem i Dahme!
[/QUOTE]

A ty paulina kiedy mozesz?

[quote name='AniaCz.']Ja obecnie w Polsce, ale w poniedzialek wracamy. Oczywiscie rowniez pisze sie na spacerek. Mi pasuje kazdy weekend, wiec jakby co piszcie kiedy i gdzie. :)
Ps. Witamy sliczna dogowa dziewczynke na wyspach. :)[/QUOTE]

Ania ty to juz wieki temu mialas wpasc do nas na spacerek :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...