Jump to content
Dogomania

6 miesięczna Figa MA SUPER DOM!


iwop

Recommended Posts

  • Replies 999
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]melduje że wstałam [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-351.gif[/IMG]
obudziłam sie już o 2:40 i przewracałam z boku na bok do... po czwartej a jak zasnęłam to o 5tej wcale to nie było takie proste [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-161.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Ja też nie mogłam spać...:oops:
Właśnie wróciłam z długiego spaceru... Figa biegała przez godzine jak szalona - ona uwielbia ganiac wrony i wydaje się jej chyba, ze udaj jej się cos złapać:evil_lol: Byłysmy w miejscu w którym ja znalazłam...

Skąd Figa ma tyle enerii na to aby tak biegać:crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='shanti']Łomatko, ale jestem podniecona;):evil_lol:[/quote]
[FONT=Arial][COLOR=Red][B]
Oj oj ....;)...przyznam że ja też ....i musiałam wysłać eska do Madzi :oops:żeby się dowiedzieć jak daleko jeszcze :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='iwop']ojej...:oops: To prawie już![/quote]
[FONT=Arial][COLOR=Red][B]
Iwonko ...to zaraz daj znać jak już bedzie po zapoznaniu ;)

i odbierz buziaki:loveu:ode mnie które wiezie dla Ciebie Magda :p
[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]o 10 byli w Kielcach :razz::razz:.....więc czekam jak na szpilkach pod doopalonem czy są już u Iwonki ........kurde bo zaraz zadzwonie :oops:............:evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]

Kurdę, miałam rozliczać pit-y a siedzę przed kompem:oops: i czekam na wieści:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='shanti']Kurdę, miałam rozliczać pit-y a siedzę przed kompem:oops: i czekam na wieści:cool3:[/quote]

[quote name='Niki-lidka']ja mam robic prezentacje a tez siedze i czytam watek...
jeju jak my sie tak denerwujemy to co mowic Iwonka i wszyscy bezposrednio uczestniczacy w tej adopcji?....aaaa...[/quote]
[FONT=Arial][COLOR=Red][B]
dobra ...dzwonie zeby nie było .....że sama mam korbę :oops:....:evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:...no proszę ile nas tu ......to dobrze że sama nie wyjdę na oszołoma .....kurde tak się denerwuje od rana ......mam nadzieje że Madzia :mdleje: nie zamorduje :roll: mnie za te telefony :oops::evil_lol::evil_lol:....ale ja to dla WAS [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:evil_lol: ;)
[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']
[B][FONT=Arial][COLOR=red]dobra ...dzwonie zeby nie było .....że sama mam korbę :oops:....:evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/quote]
dzwon dzwon!
nie zostawimy Ciebie z tą korbą ...jestem z Toba:diabloti:

EDIT:
hihihi cos mi sie zpesulo i mase postow mi nie pokazalo:)
ach czyli juz niedlugo...Iwonka herbate zaparzaj:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...