Jump to content
Dogomania

Kochany staruszek bez oka [']


Hanah

Recommended Posts

  • Replies 315
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

witam.
byłam dzisiaj w schronie.
Psiak jednak się nie pokazał, przestał wychodzić z budy.
Nie jest leczony.
Jest w boksie z sukami po sterylizacji, na 4 psy są trzy budy. dziś w nocy został zagryziony w tym boksie młodziutki piesek. Znaleziono go rano.
Niestety jak przyszłyśmy to już go tam nie było, ale był kolejny szczeniak - młody ok.6 m-cy. Czuję, że nie będzie mu tam lepiej. Nie był wcale na kwarantannie, tylko od razu do boksu z dorosłymi, dużymi psami, a on jest wielkości jamnika.

No ale powracając do Dear'a to kierowniczka schronu poinformowana że szukamy domu, że dogo zaangażowane. Mamy zatem nadzieję, że da nam czas na znalezienie domu dla niego.

Faktem jest, że pies słabnie. Leczenia bądź badania brak.
Zatem jak nie znajdzie szybko domu lub DT to po nim.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hanah']witam.
byłam dzisiaj w schronie.
Psiak jednak się nie pokazał, przestał wychodzić z budy.
Nie jest leczony.
Jest w boksie z sukami po sterylizacji, na 4 psy są trzy budy. dziś w nocy został zagryziony w tym boksie młodziutki piesek. Znaleziono go rano.
Niestety jak przyszłyśmy to już go tam nie było, ale był kolejny szczeniak - młody ok.6 m-cy. Czuję, że nie będzie mu tam lepiej. Nie był wcale na kwarantannie, tylko od razu do boksu z dorosłymi, dużymi psami, a on jest wielkości jamnika.

No ale powracając do Dear'a to kierowniczka schronu poinformowana że szukamy domu, że dogo zaangażowane. Mamy zatem nadzieję, że da nam czas na znalezienie domu dla niego.

Faktem jest, że pies słabnie. Leczenia bądź badania brak.
Zatem jak nie znajdzie szybko domu lub DT to po nim.[/quote]

Widzę, że wiadomości są i dobre i złe... :roll: Psiak jest w schronie, czyli ŻYJE a to oznacza, że mamy szanse go stamtąd wyciągnąć, a z drugiej strony słabnie, nie wychodzi z budy i nie jest leczony :-( Do tego jeszcze to zagryzienie w jego boksie :shake: Aż strach pomyśleć co może się stać jak nie zdążymy... :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pati_zabrze']Widzę, że wiadomości są i dobre i złe... :roll: Psiak jest w schronie, czyli ŻYJE a to oznacza, że mamy szanse go stamtąd wyciągnąć, a z drugiej strony słabnie, nie wychodzi z budy i nie jest leczony :-( Do tego jeszcze to zagryzienie w jego boksie :shake: Aż strach pomyśleć co może się stać jak nie zdążymy... :placz:[/quote]
:placz:
[SIZE=7][COLOR=darkorange]DOMEK PILNIE POTRZEBNY [img]http://lukas96.fm.interia.pl/wykrzyknik3.gif[/img][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olenka_f']Pati Skarbie gdzie Zabrze a gdzie Gdańsk, straszne straszne :placz:
biedactwo:placz:[/quote]

olenka_f Dear znajduje się w Żyrardowie (50 km od Wawy) nie w Zabrzu :roll: A transport napewno udałoby nam się jakoś załatwić :roll: Błagam Cię o pomoc dla niego :modla::modla::modla:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olenka_f']mamy teraz na DT Atoska bardzo chorego staruszka
widzę że i ten jest chory i leczenie jest konieczne, na Atosa już wykładam ze swoich których mam mało a na dwa chore staruszki to już mnie na pewno nie będzie stać zwłaszcza że moje stadko jest spore[/quote]

OK rozumię, ale nie zaszkodziło zapytać ;) Dzięki za szybką odpowiedź.

Wszystkiego dobrego dla Twojego stadka ;)

Link to comment
Share on other sites

widzisz [B]Olenka[/B]
choć nie widziałam tego psa osobiście myślę że nie jest chory,tylko po prostu stary,czyli zniedołężniały...piękny nie jest to widać,ale są sprawy poważniejsze:nie widzi,może nawet całkowicie na 1 oko,ma problemy z tylnymi nogami-to może być zaszłość od potrącenia,wypadku,lub choroby-np.nosówki.
dlaczego jest słaby i nie wychodzi z budy??moge przypuszczać że 1).przez silniejsze psy nie może dostać się do żąrcia i osłabł lub 2).to szok i stres spowodowny uwięzieniem włóczącego się psa w boksie,taki szok kulturowy.albo 3-czyli CO ZA SCHRONISKO!!!!że moze byc faktycznie chorujący i bez pomocy od weta sobie nie poradzi.powtórzę się-[B]K...co za profesjonalne schronisko!!![/B]
pomoc dla niego to głownie zabranie go w ciepły kąt(to jest starszy pies nie powinien być zaczepny i dominujący),przypilnowanie by cokolwiek dziennie zjadł i konsultacja -zaraz po zabraniu ze schronu-lek.weterynarii ogólne zbadanie psa i ewentualne zalecenia.[B]liczę na wszystkich że zaangażowaliby sie na zrzut finasową starczyłoby na weta i jedzonko !tylko jeśli już posiadasz stadko psów czy czujesz się na siłach wziąć jeszcze tego na DT-dla niego to uratowanie życia APELUJE JEŚLI MOŻESZ :-(pomyśl nad tym,moze to jego ostatnia szansa:placz:my pomożemy....pomożemy NO NIE???:mad:[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klaudus__']Ja co prawda nie mogę Go zabrać :( co mnie bardzo boli :( ale deklaruję, że jeżeli tylko Go ktoś zabierze to dorzucę grosza na utrzymanie ![/quote]
Podpisuję się pod powyższym[SIZE=4][COLOR=mediumturquoise]! [SIZE=2][COLOR=black]Mam jakieś pieniądze zaoszczędzone, więc też mogę się dorzucić.[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE]
PILNIE SZUKAMY DOMKU [SIZE=7][COLOR=yellow]![/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Ja tez się dorzuce dla niego.
Myślę, że on nie jest chory, tylko tak jak juz było wspomniane jest po prostu stary, osłabiony, zziębnięty itp.

Ale widzę, że psioczycie na ten schron - a ja myślałam ze wszędzie jest podobnie. U nas się psów nie leczy, te co są chore się usypia. A ja i Agata-air robimy co tylko możemy, ale jesteśmy tylko 2. Nie dajemy rady z nimi wszystkimi.

On nie jest duży, taki do kolana. Bardzo spokojny, jakby śnięty
Tak się powłóczył ostatnio, ale wczoraj już nie wyszedł.
Jest w boksie z trzema sukami po sterylizacji, w tym jedna 2 razy większa od niego.

Bardzo Was prosze - DT, może być podwórko z ciepłą budą i kawalek ogródka. On jest bardzo łagodny, tak sobie myślę, ż enawet nie jest bardzo stary, tylko jest po przejściach, bo przeglądam te zdjęcia i nie wygląda bardzo staro.

Dorzuce się do niego

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...