Jump to content
Dogomania

husky czy malamut


nemo

Recommended Posts

jak chcesz to dam Ci na tydzien mojego psa i wypuszcze Cie z nia w lesie zobaczymy co zrobisz :)

Podejrzewam, ze z psem tak zle wychowanym w tydzien bym rady nie dala, ale dluzej...kto wie moze bedziecie mieli okazje....Poza tym od wypuszczenia do lasu to bym raczej nie zaczela!

I jeszcze raz, nie zwalajcie na rase, to sie nazywa brak umiejetnosci!

Musiala bym miec strasznie duzo psow, zeby ludziom udowodnic, ze kazdego normalnego psa da sie wychowac! Mialam ON, Owczarka Collie, Jamnika, teraz mam RR-a, jakos wszystkie sie mnie sluchaly....jasne, to nie byly haszczaki ani malamuty, ale to nie jest zaden argument! :evil:

Koniec dyskusji, nie dotrze i tak!

Link to comment
Share on other sites

ELO!!!

nie chce byc zlosliwy ale nie mialas doczynienia z haszczakiem ani malamutem wiec mozemy pogadac jak wychowasz szczeniaka z wyzej wymienionych ras...

i nie rob sie takim diablem odrazu... wez wrzuc na luz a nie odrazu z tak wielkim pyskiem na nas :eek2:

Link to comment
Share on other sites

PATIszon ja mialam kiedys labka a teraz mam haszczaka i powiem ci ze roznica miedzy tymi dwoma rasami (w zachowaniu) jest kolosalna. Husky jest jak wilk, albo predzej jak kot. Ta rasa naprawde rozni sie od innych psow

Link to comment
Share on other sites

alaskany nie przywiązują się do danej osoby, nie wolisz innych ras. wiesz ja to linieje. musi z 2 razy mocniej niż owczarek a mam owczarka i wiem. a jak chcesz być bliżej natury to see weż łajkę albo wilczaka czechosłowackiego (mniej linieje, popęd obronny, przywiązuje się).wzpice są piękne ale czasochłonne, jeśli cię to nie znniechąca to naprawdę kochasz te psy więc nie zostaje mi nic jak życzyć ci sukcesów w hodowli

Link to comment
Share on other sites

wlasnie moze sie czegos teraz uczy i studiuje ksiazki ;) bo my wszyscy, wymyslamy wiecie - my tak tylko sobie gadamy ze one sa nieposluszne i ze uciekaja - to my wszyscy jestesmy winni bo nie potrafimy wychowac naszych psow, a tylko jeden patiszon potrafi. mam pomysl może skoro ta osoba jest tak cudownym treserem psow to wszyscy pojedziemy do neij na szkolenie ? - Co Wy na to?:) Zrobimy haszczakowy najazd na Patiszona i wtedy zobaczymy co powie na temat wychowania husky :) A swoja droga co to za czlowiek ten patiszon - moze powiesz nam cos o sobie- dlaczego uwazasz sie za znawce w wychowaniu psow- moze jestes wetem, a moze psychologiem psim, a moze treserem ? hm? bo jestem strasznie ciekawa - skad takie poglady u Ciebie, bo skoro tak mowisz to musisz miec podstawy do tego i musisz byc niezla w szkoleniu psow -chetnie poucze sie od bardziej "doswiadczonej "osoby - bo ja nie twierdze ze jestem the best w układaniu psow :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...