Jump to content
Dogomania

[Wa-wa]Dżeki-JUŻ W DS!!! :)


Sharona

Recommended Posts

Czy ktoś już wpłacał na AFN na Dżekiego? Bo teraz zobaczyłam na wątku AFN że są zmiany i do utworzenia nowej skarpety potrzebna jest zgoda zarządu AFN. Ale jeśli ktoś już wcześniej wpłacił to chyba to go nie dotyczy...? Post jest z 18.11.
Pytam a propos zrobienia cegiełek... nie wiem jakie konto podać czy AFN czy prywatne. Choć w sumie lepiej prywatne bo łatwiej operować kasą, nie trzeba faktur. Ale jeśli Sharona się zgodzisz to podałabym moje żeby widzieć wplaty i móc wysyłać cegiełki - będę tu wklejać rozliczenia, wpłaty, a tobie przleję na bieżąco. Co Ty na to?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[COLOR=black]To ten sam pies...:-( :-( :-([/COLOR]

Weszka kontaktowałam się z Tweety ( jeszcze przed 18.11) i ona wie o skarpecie dla Dżekiego, nawet objaśniała mi co i jak. Nie wiem, czy potrzebujemy na to jakiegoś pisma :roll:. o ile wiem, na psiaka nic chyba nie wpłyneło...:shake:

Weszka, Jeżeli mogłabys tak zrobić z cegiełkami to nie ma dla mnie problemu - super. :multi: Podam Ci nr. konta na prv. Bardzo dziękuje :)

Edi100 - dane dotyczące przelewów na Dżekiego na AFN są na 1 str.
Chyba, że wolisz nr. mojego konta. Jak Ci wygodniej. :)

Link to comment
Share on other sites

Weszka, Jeżeli mogłabys tak zrobić z cegiełkami to nie ma dla mnie problemu - super. :multi: Podam Ci nr. konta na prv. Bardzo dziękuje :)

Edi100 - dane dotyczące przelewów na Dżekiego na AFN są na 1 str.
Chyba, że wolisz nr. mojego konta. Jak Ci wygodniej. :)[/quote]
Tak poproszę

Link to comment
Share on other sites

Weszka, dziękuje baaardzo :multi:

Z lepszymi fotkami może byc problem - aparat nadal szwankuje, a fotki które robiłam mu komórką- hmmm.... za duzo na nich nie widać...:shake: :oops: POzatym psiak troszkę boi sie dzwięku wydawanego przez telefon w momencie robienia zdjęcia i nie chce się pokazać...

Jutro jadę do mojej wetki z Dżekim na zastrzyki, ponowne odrobaczenie (tamto było chyba za słabe...) i zobaczymy co jeszcze. ;)
Jeżeli ktoś z wawy chciałby zobaczyć Dżekiego i mógłby zrobić mu fotki (np. jutro u wetki) - to zapraszam :) ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote]
Sharona - właśnie dostałam z allegro maila z informacją że pewna dobra osoba chciałaby przesłać dla Dżekiego ciepły kocyk. Przyda się? Jeśli tak podaj mi na PW adres.
[/quote]
Z tym sobie jakoś poradziłam :) Kocyki są, więc może niech ta osoba przekaże to na innego zabiedzonego psiaka. :-( Podziękuj jej serdecznie. :)

[quote]
Sharona a gdzie przyjmuje Twoja wetka i o której? To może jakoś na foty byśmy się umówiły:smile:
[/quote]
Obok CH Warszwa Wileńska - konkretniej w pasażu Wileńskim (ul. Targowa 66 paw.35). Przyjmuje do 20:00, chcielibyśmy tam przyjechać między godzinami 19:00 - 20:00 (żeby uniknąć największych korków ;) ). Jeżeli pasuje Ci ten czas to się dostosujemy do dokładniejszej godziny:)
Jeśli masz jakieś wątpliwości co do dojazdu lub miejsca to daj znać, wyjaśnie co i jak :) ;)

Dziewczyny, dziękuje bardzo za pomoc jaką od Was otrzymuje Dżekuś! Jesteście wspaniałe! :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote]Czekam na wieści jak się miewa Dżekuś.[/quote]

Dżekuś miew się coraz lepiej.:multi: Nie widać już wystającego kręgosłupa - psiak przybiera na wadze. Kąpiel bardzo mu pomogła - zmyliśmy z niego brud, martwy naskórek, nawilżyliśmy skórę ( woda była brunatno -czarna...:roll:) :) :)

On jest suuper :) Grzeczniutki i przytulaśny.:loveu: Bardzo lgnie do człowieka, a my nie możemy dać mu 100% komfortu pod tym względem - mamy też wlasną sunie i nie chcemy by i ona zalapała świerzb. :shake:Ostatnio jak go głaskałam to on hoop i brzuszkiem do góry, żeby go tam głaskać. :evil_lol:

Przy regularnych spacerach zachowuje czystość i w domu i w ogrodzie- wychodzimy z nim 4 razy dziennie i to mu wystarcza. Stąd wnioskuje, że nadawałby się także do mieszkania. :razz: :razz:

No i widać , że jeszcze trzeba będzie trochę poczekać na sierść - miejscami zaczyna mu wychodzić nowa , ale są miejsca, że ma tak tam zgrubiałą skórę, że zobaczymy ile to potrwa. :roll:

Mam nadzieję, że uda nam się umówić na jutro na fotki - wtedy same zobaczycie co i jak ;) :) :)

Link to comment
Share on other sites

Sharona - czy to na pewno świeżb - bez pobrania zeskrobiny pod mikroskop nie da sie tego stwierdzić, może to być też nużyca i równie dobrze mogło to być uczulenie na pchły - wtedy wystarczy odpchlić, wykąpać i dobrze karmić i z czasem sierść odrasta - tak było u mojej Pepy a też ludzie bali się jej dotykać, żeby się czymś nie zarazić.

Link to comment
Share on other sites

Wetka też pytała mnie czy były robone badania laboratoryjne - nie nie były, a weterynarz na wsi rozpoczął już leczenie i wyniki teraz mogłyby wyjść zafałszowane. :roll:
Jutro ona oberzy jeszcze psa i stwierdzi co to jest jej zdaniem, ale objawy wskazują na świerzb.
Ja dotykam psa (tylko myje po tym ręce) i jestem zdrowa - nie obawiam się zarażenia, bo, z tego co wiem, jest ono mało prawdopodobne. ;) :)

Link to comment
Share on other sites

a ten wet na wsi czym go leczył? chodzi o to, żeby psu tak wycieńczonemu nie podawać leków w ciemno bo jeśli są niepotrzebne to tylko mogą zaszkodzić (wątroba, nerki) - bo np często weci na takie wyłysienia podają w ciemno inwermektynę - to lek na nużeńca który zasadniczo nie jest w Pl dopuszczony dla psów tylko jest dla świń i on owszem pomaga, ale może być groźny dla psich nerek :shake: trzymam :kciuki: za jutrzejszą wizytę!!!

Link to comment
Share on other sites

Dżekuś dostał Biodylon ( w formie zakrapiania na skórę).
Nasza p. weterynarz dba i o psie nerki i o wątrobę ;) - np. kupilam mu wcześniej witaminki, a ona powiedziała, żeby nie podawać, bo dla niego nie wskazany jest fosforan wapnia.:-o :roll:
MAm nadzieję, że jutro wszysko będzie ok. :)

Link to comment
Share on other sites

Sharona to dobrze się składa, że tam akurat będziecie, bo ja też będę w pobliżu:) Podaj dokładną godzinę a ja się dostosuję (jak dla mnie może być np.19.30- ale tak jak napisałam czekam na info od Ciebie).Mój kom: 501-093-687. Mam nadzieję, że zdjęcia wyjdą, bo już będzie ciemno...Czekam na info tutaj lub na smsa.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...