Jump to content
Dogomania

Raven & Lilo


Talagia

Recommended Posts

  • Replies 441
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Talagia']Znalazłam filmik o mojej pierwszej pół-fretce :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Aż sie pochwale :cool3:

[URL]http://video.google.pl/videoplay?docid=3379721938288646503[/URL][/quote]

:evil_lol::evil_lol::diabloti: fajny z niej diabeł wcielony:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magda_drakkar']:evil_lol::evil_lol::diabloti: fajny z niej diabeł wcielony:diabloti:[/QUOTE]

To jeszcze nic w porownaniu z drugim - juz zdrowym ruchowo fretem :diabloti::diabloti:

[quote name='Szarik']Witamy się i jeszcze raz życzymy powodzenia na wystawie! Powodzenia nigdy dość... ;)[/QUOTE]

Oj w Rzeszowie BARDZO nam sie przyda :oops: Konkurencja mała, bo w rasie jest łącznie 7 psów, z czego 4 to suczki :oops::oops: Raven jest sam, wiec mysle, ze CWC dostanie (mam nadzieje, wtedy skonczymy dorosły championat :multi::multi:) Ale Lil :roll: no tu musimy sie postarać :evil_lol: Bo ml. championat trudniej zrobic i rzeszowskie zw.ml BARDZO by nam sie przydalo :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magda_drakkar']Oj, nam też:evil_lol: Chociaż nie wiem czy można na nie w ogóle liczyć?:lol::roll:[/QUOTE]

Magda NIGDY nie mozna byc pewnym oceny na ringu :evil_lol::evil_lol:
Widziałam już takie perełki na wystawach, ze poprostu schodziłam ze szczeką na poziomie kolan :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izabela124.']Wiyanko
Obejrzalam cala galerie, ale zaluje, bo sie zakochalam w twoich psach, one sa takie sliczne, kolejna rasa w ktorej sie zakochalam:loveu:
Pozdrawiam i zaparszam do siebie[/quote]

Witamy!
Bardzo sie ciesze, ze chlopcy sie spodobali, bo jest to jednak specyficzna rasa :evil_lol:
No i zapraszamy jak najczesciej :loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szarik']Jaka tam specyficzna, mi tez się bardzo podobają ;) Kocham kropciate pysie :loveu:

Na tym zdjęciu podziwiam szczególnie obrońcę 3-go miejsca... Jak on może tak spokojnie stać :hmmmm: Mój by się wyrywał do innych psiaków, byłby armagedon...[/quote]

Tak sie tylko wydaje :D

[IMG]http://img299.imageshack.us/img299/5930/tnzdjcia160hs2.jpg[/IMG]
Tutaj (zdjecie z dogo) pieski z klasy baby (od 3 do 6 miesiaca :loveu:)
I stoja slicznie ;) Szcerze mowiac, na pudle psy zwykle sa podekscytowane (jak Raven na zdjeciu :diabloti::diabloti:) bo czuja ogrooooooomne emocje własciciela :)
Mój pies zawsze skacze ze szczescia, szarpie worki z karmą i umiera z radości jak wygrywamy :evil_lol::evil_lol: tzn. ja to sobie tak interpretuje, a pewnie cieszy sie, ze ja sie ciesze (czy jakos tak :D)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='natija']witam:)dlugo mnie nie bylo ale juz nadrabiam:)
a u nas tez cieplutko dzisiaj:)[/QUOTE]

[quote name='Izabela124.']Witanko
Oj zazdroszczam pogodny, u mnie dzis jeszcze wiecej sniegu[/QUOTE]

Witam :loveu::loveu:

U nas dalej cieplutko, ale troche sennie :D
I psiaki głównie śpią :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='chester07']cudnych masz chłopaków :loveu: to ostatnie śpiące jest boskie i cudowne :loveu: śliczni są oboje, chociaż Lilian mi się troszkę bardziej podoba, ale cudni :loveu:
będę odwiedzać :)[/QUOTE]

Witam!
Dziękujemy ślicznie :loveu::loveu: Lilianek jest duuuzo bardziej fotogeniczny i kocha aparat :evil_lol::evil_lol: Ravenka warto zobaczyc na żywo :D bo mimo, ze nie ma duszy modela, to jest przesłodki :evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='betty_labrador']czesc Talagia!!

przejrzalam cala galerie - piesy sa cudne :loveu:
Zawsze mi sie podobaly setery :) tzn wszystkie ich rasy :)[/QUOTE]

Witamy!!!
Dziękujemy za odwiedziny :loveu:
A ja przyznam sie, ze mi sie kiedys setery nie podobały :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...