Jump to content
Dogomania

Raven & Lilo


Talagia

Recommended Posts

  • Replies 441
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Talagia']Musialam kupic nowe kompleciki bo stare wygladaja juz tragicznie :oops:
Ravenek dostal taki komplet w kolorze niebieskim :diabloti:[/quote]

A gdzie kupiłaś? Mam ochotę na te brązowe, ale jeszcze nigdzie ich nie widziałam. :-(

Link to comment
Share on other sites

moth te są z firmy Red Dingo, ktora coraz czesciej widuje na wystawach :) Ja kupilam swoje kompleciki w Katowicach i musze powiedziec, ze cena w porównaniu z np Rogzem jest świetna. Za cały komplet obroza na setera + smycz zaplacilam jakos 60 zl. No i znacznie wole te komplety, wiec na najblizszej wystawie pewnie kupie jeszcze jakis :) Raczka jest miekka, smycz nie jest ciężka, karabinek bardzo mocny i lekki (a moje psy to prawie jak pociagowe :evil_lol: Raven juz zerwal mi sie z Lupine) No i sie nie rozciągają.

[IMG]http://img149.imageshack.us/img149/6198/obroza.jpg[/IMG]


Kaja10014 aby startować na weterynarie trzeba zdac mature z rozszerzonej biologii i chemii, najlepiej na poziomie 80% oba egzaminy. Matematyka na szczescie nie jest brana pod uwage, chociaz jak wiadomo od przyszlego roku jest obowiazkowa na maturze. Wiec za rok kandydat na wete bedzie musial zdac polski, angielski, matematyke oraz biologie i chemie na rozszerzeniu :-o
Ale spokojnie bo uczelnie interesuje tylko wynik z biologii i chemii (Wroclaw i Warszawa, bo np w Olsztynie sa troche inne zasady) wiec jak bedziesz miala z polskiego, matmy i angielskiego 40 % czyli ledwo zdane, a z bio i chemii 90% to jestes na pierwszej liście przyjęć :evil_lol:
Swoja droga uczelnie maja zamiar wprowadzić ponownie egzaminy wstępne na uczelnie, co osobiście uwazam, za lepsze rozwiazanie :)
Mnie matura z biologii czeka juz jutro... :shake:

Link to comment
Share on other sites

Ja tam teraz drugi rok biologie i ten jest szcerze lepszy - mamy o zwierzetach i budowie ciała, ciekawe rzeczy. Chemia nie wiem, matma jakoś jakoś gorzej bedzie z angielskim - jestem kompletny kołek:shake:

Oprócz weta chciałąbym być jeszcze jakims szkoleniowcem czy czyms takim

Życze powodzenia na maturze z bioli;)

Link to comment
Share on other sites

Jezeli myslisz o weterynarii to naprawde matematyka, polski i angielski wystarczy na poziomie "zdać" :diabloti:
No ale biologia to moim zdaniem jeden z najtrudniejszych przedmiotow maturalnych... moga dac pytanie doslownie o WSZYSTKO, o kazda bzdure z botaniki czy cos... Do tej pory na testach wstepnych na wete wygladaly pytania tak:
50/100 - pytania z zoologii
20/100 - botanika
11/100 - biologia ogólna
9/100 - ekologia
8/100 - genetyka
2/100 - ewolucjonizm.
wiec znacznie korzystniej moim zdaniem, dla osób które mysla o studiach "zwierzecych" :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Ja jestem ogólnie fanką psich obroży i smyczy. Mam chyba z 10 kompletów plus różne pojedyncze sztuki. Też najbardziej lubię RedDingo za cenę i rączkę. ;-) Niestety na żadnej wystawie, na której ostatnio byłam nie mieli stoiska. :-( Nawet w sklepie internetowym dystrybutora nie ma jeszcze upatrzonych przeze mnie wzorów. Pewnie jak zwykle będą w Krakowie, a ja się akurat nie wybieram. ;(

Link to comment
Share on other sites

Trzymamy kciuki jutro:multi: faktycznie matura z biologi jest trudna. Olbrzymia ilość materiału... moja przyjaciółka jest na profilu biol-chem i wiem ile mają wkuwania... trzeba się przyłożyć żeby zdać dobrze i biologie i chemie.
A co do matmy... poziom matur i tak jest coraz niższy, a ta obowiązkowa będzie jeszcze prostsza... żeby ludzie jakoś zdali.

Link to comment
Share on other sites

Nie jestem zachwycona :shake: W porównaniu z poprzednimi latami to nie był test na wiedze tylko na umiejętność trafnego formułowania wypowiedzi :evil_lol: Niestety nie jest to moją najmocniejszą stroną, wiec nie mogę być spokojna jeżeli chodzi o wynik :) Mam oczywiscie nadzieje, ze bedzie dobrze ;)

Postaram sie bardziej na chemii :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Mój Lucjusz zdobył dzis swoj pierwszy tytuł NDPwR i jako jedyny pies w rasie otrzymał wniosek CWC :multi::multi:

[IMG]http://seterkowo.org/gallery2/main.php?g2_view=core.DownloadItem&g2_itemId=154587&g2_serialNumber=2&g2_GALLERYSID=a1507c45fc494ac8adf1b362c889bedf[/IMG]

Ravenek stanal na 1 lokacie :)

[IMG]http://seterkowo.org/gallery2/main.php?g2_view=core.DownloadItem&g2_itemId=154566&g2_serialNumber=2&g2_GALLERYSID=a1507c45fc494ac8adf1b362c889bedf[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...