Jump to content
Dogomania

No to teraz i moja jamniczka KAJA :D


Kiniek

Recommended Posts

[quote name='Matusz'][COLOR=Navy][B][url]http://images47.fotosik.pl/30/369348a3d21562f9.jpg[/url]

a pazurków to nie trzeba jej przyciąć?:eviltong: wygodniej jej będzie ;)
[/B][/COLOR][/QUOTE]

walczymy z tym:razz:
tzn. najpierw sama obcinałam po milimetrze, ale z marnym skutkiem, Kaja panicznie nie lubi obcinanania. Niedawno byliśmy u weta i obciął porządniej; część pazurków jest już w znośnej długości, część jeszcze będzie docinana przy kolejnej wizycie. Po każdej następnej będzie miałą coraz krótsze:multi:
Małymi kroczkami do celu;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 339
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Kiniek']walczymy z tym:razz:
tzn. najpierw sama obcinałam po milimetrze, ale z marnym skutkiem, Kaja panicznie nie lubi obcinanania. Niedawno byliśmy u weta i obciął porządniej; część pazurków jest już w znośnej długości, część jeszcze będzie docinana przy kolejnej wizycie. Po każdej następnej będzie miałą coraz krótsze:multi:
Małymi kroczkami do celu;)[/quote]

spoko ;) rozumiem :)
dobrze, że Tobiasz nie ma problemów z obcinaniem, zresztą w jego 7 letnim(zaraz 8 ) życiu miał obcinane je tylko raz, tak zawsze sam sobie je ścierał :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matusz']spoko ;) rozumiem :)
dobrze, że Tobiasz nie ma problemów z obcinaniem, zresztą w jego 7 letnim(zaraz 8 ) życiu miał obcinane je tylko raz, tak zawsze sam sobie je ścierał :)[/QUOTE]

[quote name='Isadora7']Ja na szczęście tez nie mam problemu z obcinaniem pazurków. Rambo ściera je niesamowicie. Nigdy nie miał obcinanych bo i nie było co. Wiecznie kopie :)[/QUOTE]

zazdroszę wam:roll:
nie mam pojęcia ile usiałabym z małą łazić aby starła te swoje potężne pazury... poza tym ma trochę dziwne, jakby w powietrzu...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Juszes']A mi się wyświetliła tylko fotka kuzynki :placz:[/QUOTE]

akurat zdjęcia mi się wyświetlają, ale sporo innych rzeczy nie. może to dogo coś dzisiaj szwankuje? :???:

Nauczyłam Kaję ukłon w niecałe 2 minuty:cool1: - pracujemy teraz z komendą...

A oto nasz nowy nabytek:razz:
Mała coraz starsza, a na spacerach trzęsie się jak osika, więc zakupiłam. Już po pierwszym spacerku - nie chciała do domu, jak zwykle w tak chłodne dni:multi:
[IMG]http://images29.fotosik.pl/295/5b4c7528a08a4cc1.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Z przykrością muszę napisać, że na trochę znikamy.. w sensie zawieszamy galerię:-(
Muszę się zorganizować, poukładać myśli, skupić na moich chorych ambicjach...
Jednym słowem "ogarnąć";)

Komputer pochłania stanowczo za dużo mojego czasu.. nie starcza mi już go na realizowanie pasji!... nie pamiętam kiedy namalowałam ostatni rysunek, nie pamiętam kiedy ostatnio obejrzałam mecz piłki nożnej... o książkach nie wspominając.

Kiedy ponadrabiam stracone chwile i poukładam siebie, plan dni, tygodni... z pewnością wrócę :-)

Bardzo Was wszystkich pozdrawiam!.. Trzymajcie się ciepło :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kiniek']Z przykrością muszę napisać, że na trochę znikamy.. w sensie zawieszamy galerię:-(
Muszę się zorganizować, poukładać myśli, skupić na moich chorych ambicjach...
Jednym słowem "ogarnąć";)

Komputer pochłania stanowczo za dużo mojego czasu.. nie starcza mi już go na realizowanie pasji!... nie pamiętam kiedy namalowałam ostatni rysunek, nie pamiętam kiedy ostatnio obejrzałam mecz piłki nożnej... o książkach nie wspominając.

Kiedy ponadrabiam stracone chwile i poukładam siebie, plan dni, tygodni... z pewnością wrócę :-)

Bardzo Was wszystkich pozdrawiam!.. Trzymajcie się ciepło :-)[/quote]

Wracaj, będziemy czekać. A ten obrazek bardzo mi się podoba. Nie jako obarzek konkretnego psiaka ale jako całość. Fajny kolorystyczne. Ciepły taki bardzo:

[IMG]http://images26.fotosik.pl/300/bef3b18ca6fcf0c9.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kiniek']akurat zdjęcia mi się wyświetlają, ale sporo innych rzeczy nie. może to dogo coś dzisiaj szwankuje? :???:

Nauczyłam Kaję ukłon w niecałe 2 minuty:cool1: - pracujemy teraz z komendą...

A oto nasz nowy nabytek:razz:
Mała coraz starsza, a na spacerach trzęsie się jak osika, więc zakupiłam. Już po pierwszym spacerku - nie chciała do domu, jak zwykle w tak chłodne dni:multi:
[url]http://images29.fotosik.pl/295/5b4c7528a08a4cc1.jpg[/url][/quote]


Gdzie zakupiłaś tak fantastyczny golfik? ;) bardzo, bardzo mi się podoba;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[IMG]http://1.bp.blogspot.com/_lddFFu6s4yQ/SUBfGLkaQTI/AAAAAAAAH3Y/wHyMSwJ1k_g/s400/swieta1.gif[/IMG]
Niech te święta Bożego Narodzenia
przyniosą nam wiele radości,
Niech uśmiech zagości w domach,
Niech ogarnie nas ciepło wigilijnej świecy,
a jej blask zamieni się w żywe iskierki w oczach,
Niech samotność odejdzie w niepamięć,
Niech zima otula nas białym puchem,
jak ciepły koc przy kominku,
Niech bieluteńkie gwiazdeczki
skrzypią wesoło pod naszymi butami
na wieczornym spacerze.
Niech dobry Bóg namaluje
szczęście na naszych twarzach,
Niech miłość dotyka nas delikatnie,
lecz bez ustanku,
Niech marzenia płyną wysoko w górę
i spełniają się...

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][IMG]http://images43.fotosik.pl/42/93178deaa0ff8f42.jpg[/IMG]

[B][COLOR="RoyalBlue"]Chciałabym życzyć Mam zdrowych i wesołych świąt Bożego Narodzenia,
spędzonych w gronie najbliższych, z uśmiechami i miłością na twarzach...
Aby przyszły rok był szczęśliwy, aby życie otulało nas swymi ciepłymi ramionami
Wielu miłych chwil spędzonych z naszymi pupilami:-)

No i udanego Sylwestra!:p[/COLOR][/B][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...