Jump to content
Dogomania

Hapiczko, na zawsze pozostaniesz w moim sercu...


Ola164

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hapiczko- sloneczko.. Opiekujesz sie: Wojtusiem, Czakim, Princusiem, Mikusiem, Argiem, Fizia i Dinka nr.1?
------------------------------------------------
Postaram sie, ale nie obiecuje.:eviltong::eviltong:
Moge byc na niewidocznym.. Napisz jak bedziesz jak bede to Ci odpisze.. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Psiutka380']Hapusiu dzisiaj na spacerku znalazłam wiewióreczkę. Była nieżywa:-(
Hapusiu czy ona biega już po łączkach Tęczowego Mostku?
['][']['][']['][/quote]

Mam nadzieję że nie dotykaliście i zawiadomiliście weta. Taki przypadek może oznaczać że wiewiórka miała wściekliznę.:-(

Link to comment
Share on other sites

Biedna wiewiórka... :( Skoro nawet w lesie auta jeżdżą to już chyba nie ma miejca na tej ziem dla bezbronnych zwierząt :(

[B][I]Hapiczko, Wika jak zawsze pcha się na klawiature... Może chce napisac kilka słów dla Ciebie?[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[B][FONT=Comic Sans MS]Czy dzisiaj musi być taki okrutny dzień :([/FONT][/B]
[B][FONT=Comic Sans MS]Dzisiaj całe dwie szkoły się dowiedziały że nasz Włefista się powiesił :([/FONT][/B]
[B][FONT=Comic Sans MS]Pan Adam Tenerowicz :([/FONT][/B]
[B][FONT=Comic Sans MS]Był to spoko gość lecz niewiemy dlaczego się powiesił :([/FONT][/B]
[B][FONT=Comic Sans MS]Dziś wiele ludzi popełnia samobujstwa czy sprawia im to satysfakcje.[/FONT][/B]
[B][FONT=Comic Sans MS]Panie Adamie
[*][/FONT][/B]
[B][FONT=Comic Sans MS]I jeszcze jedno pytanie czy wszystkie Pusie muszą ginąć mam nadzieję że moja się nie zgubi :([/FONT][/B]
[B][FONT=Comic Sans MS]Bo ja mam tylko mini króliczka :)[/FONT][/B]
[B][FONT=Comic Sans MS]Wczoraj byłam w Wałbrzychu widziałam psiaki bernardyny dwa sobie słodko spały w koszyku a jeden nieiedział co się dzije bo pełno ludzi a on był na rękach pani taką mineczke miał biedną :)[/FONT][/B]

Link to comment
Share on other sites

[B][FONT=Comic Sans MS]Nie może się przestraszył twój kotek :([/FONT][/B]
[B][FONT=Comic Sans MS]Ale może się odnajdzie ja trzymam za to kciuki :)[/FONT][/B]
[B][FONT=Comic Sans MS]Hapiczko oby się Pusia odnalazła bądź jej stróżem :)[/FONT][/B]
[B][FONT=Comic Sans MS]Pamiętam o tobię :)[/FONT][/B]

Link to comment
Share on other sites

Hapiczko proszę cie bardzo zaopiekuj się Pusią. Ona jest mała, nie ma jeszcze roczku.:-( Może czuć się zagubiona. Proszę, bąź jej koleżanką.
Pusia prawdopodobnie nie żyje! NIE ŻYJE!:placz: Ja w to nie wierze, nie. Chłopiec ją widział, to sama ze zdjęcia i opisu, powiedział. Przejechał ją samochód koło naszego domu. :-(ja nie dochodzę do siebie, nic nie ma sensu.:-( Jeszcze tak niedawno wiozłam małego kotka pod kurtką, dziś go opłakuje. Ja poprostu w to nie wirze. Pusia nie żyje? To nieprawda, ona musi żyć!:placz:
Jutro pokaże mu zdjęcia dokładniejsze Pusi, jej nosek, łatki. Boże jak mogłeś!:placz:

Link to comment
Share on other sites

Psiutko bardzo mi przykro... :( Wiem co to stracic ukochaną kotke bo ja straciłam juz dwie... Ciapeczke i Skarpetke... Moja kotka Wiki za 2 miesiące skończy dwa lata... Tak sie ciesze że ze mną jest!

[B][I]Hapiczko, przepraszam że dopiero teraz przyszłam do Ciebie... ale szkoła wzywa a potem basen...[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[B][FONT=Comic Sans MS]Witam Hapiczko :)[/FONT][/B]
[B][FONT=Comic Sans MS]Pusia napewno żyje.[/FONT][/B]
[B][FONT=Comic Sans MS]Niewiesz jak to z dzieciakami jeden powie prawde a drugi okłamie by załamać człowieka.[/FONT][/B]
[B][FONT=Comic Sans MS]Mam nadzieję Hapiczko że stróżujesz wszystkich biedych psiaków i opiekujesz się pańcią :)[/FONT][/B]
[B][FONT=Comic Sans MS]Pamiętam o tobię :)[/FONT][/B]

Link to comment
Share on other sites

Dinko ty chodzisz do 6 klasy?
Już trochę ochłonęłam. Jakos mi się lżej na sercu robi jak sobie pomyśle ze jest za TM i jest jej tam dobrze. Może kiedyś do mnie wróci. Ale ja aż sama się dziwię że już się pogodziłam z tym. Trzeba żyć dalej:-( Wiem że dałąm jej najlepsze chwile życia. Uporządkowałam sobie to wszystko i wiem że ona jest przy mnie duchem i nie ma się czego smucić że mnbie opuściła. Bo mnie NIE opuściła. Pewnia jak zwykle łazi mi po tapaczanie i łasi się o moje nogi. Choć tylko to mnie boli ze jej ciało odeszło w taki sposób. Znajoma naprawdę się tym przejęła i już zarezerwowała mi kocurka. Nawet nie pytając się mnie o zgodę. Jest taka kochana... To trochę za wcześnie jak dla mnie. No ale... Dzisiaj na takim małym teście z matematyki prosiłam Pusię o pomoc. i dostałam 5. Wiem, że nic się nie zmieniło. Muszę podejść do tego z lepszej strony bo inaczej dostanę na głowę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...