Jump to content
Dogomania

Hapiczko, na zawsze pozostaniesz w moim sercu...


Ola164

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B][FONT=Comic Sans MS]Ojoj :-([/FONT][/B]
[B][FONT=Comic Sans MS]Widzę że trochę mnie omineło :([/FONT][/B]
[B][FONT=Comic Sans MS]Przepraszam od niedawna mam problemy których chciała bym się pozbyć ale one się niechcą odczepić :([/FONT][/B]
[B][FONT=Comic Sans MS]Przepraszam naprawde że mnie nie było niemiałam kiedy wejść :([/FONT][/B]
[B][FONT=Comic Sans MS]Ale pamiętam jak najbardziej o tobie Hapciu i o twojej pańci też :)[/FONT][/B]
[B][FONT=Comic Sans MS]Opiekuj się nią :)[/FONT][/B]
[B][FONT=Comic Sans MS]Strasznie mi żal jednego pieska :([/FONT][/B]
[B][FONT=Comic Sans MS]Może wam trochę opowiem.[/FONT][/B]
[B][FONT=Comic Sans MS]Sunia ma na imię Żabka i mieszka u takiej rodziny dla której liczyła się tylko jak była mała.Jest to średni kundelek który jest bardzo przyjazny :)[/FONT][/B]
[B][FONT=Comic Sans MS]Moja kolerzanka chodzi z nim tylko na minute góra dwie :([/FONT][/B]
[B][FONT=Comic Sans MS]Wokół budynku i wraca :([/FONT][/B]
[B][FONT=Comic Sans MS]Pies jest cały dzień w domu nikogo w nim nigdy niema,a ona swoim wzrokiem siedzi na parapecie smutna :([/FONT][/B]
[B][FONT=Comic Sans MS]Ostatnio gdy byłam u niej zauważyłam że gryzie suchy chleb :([/FONT][/B]
[B][FONT=Comic Sans MS]Spytałam się dlaczego jest suchy a ona odpowiedziała że on już leży gdzieś z 3 tygodnie :([/FONT][/B]
[B][FONT=Comic Sans MS]Z ciekawości zobaczyłam do miski :([/FONT][/B]
[B][FONT=Comic Sans MS]Lecz nic w niej niebyło :([/FONT][/B]
[B][FONT=Comic Sans MS]Dla niej jest wstyd gdyż z nią chodzić choć nawet nie ciągnie.[/FONT][/B]
[B][FONT=Comic Sans MS]Nakżyczałam na kolerzanke gdyż ona powiedziała że ją ona nie obchodzi chciało mi się płakać.Lecz nic niemożemy zabardzo zrobić.Wymiguję się że niema wogóle czasu lecz chodzi po jakiś świetlicach niemając co robić :([/FONT][/B]
[B][FONT=Comic Sans MS]Strasznie mi żal tego pieska.Groziłam jej ale ona powiedziała że mogę sobię nawet ją wziąść zabić bo ona ma ją gdzieś :([/FONT][/B]
[B][FONT=Comic Sans MS]Ludzie są beszczelni.Lecz gdy chciałam ją wziąść znaleść jej lepszą rodzine to zaczeła krzyczeć żebym zostawiła jej psa.Widać chcę ją męczyć zastanawiam się jak ona by się czuła :(:(:([/FONT][/B]
[B][FONT=Comic Sans MS]Hapciu pomóż jej :([/FONT][/B]

Link to comment
Share on other sites

Pusiaczko nie poddawaj się! Może uda się coś zrobić... A może koleżanka zechciałaby sprzedac psine? szkoda żeby mała się męczyla :( Porozmawiaj z rodzicami... Wiesz ja się modlilam o Hap, widząc jej cierpienie i sie udalo! Przyszła do nas sama! A jak zadzwoniliśmy do jej "włascicieli" To powiedzieli że bardzo sie ciesza że sostaje u nas...

Link to comment
Share on other sites

[B][FONT=Comic Sans MS]Tak ciągle próbuję już pytałam się ile by chciała za sunię choć sunia ma dopiero półtorej roku ale widzę że nie chce jej sprzedać bo chcę ją męczyć że niema tu jakiejś policji dla zwierząt :roll:[/FONT][/B]
[B][FONT=Comic Sans MS]Ta dziewczyna jest okrutna z takimi to...:mad:[/FONT][/B]
[B][FONT=Comic Sans MS]Hap pomóż jej :)[/FONT][/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...