Jump to content
Dogomania

Pomóż Mi! Potężny owczarek niemiecki TRACI WZROK i wciąż szuka domu.


KEEA

Recommended Posts

hmmmmmmmm
druga edycja winna się wiązac z drugą wersją cegiełki
przy założeniu, że nowe allegro jest drugą edycją

ps. czekam na aktywacje konta już ponad 1 m-c
czy tylko mi się to zdarzyło?

z braku czasu bardzo mało (niedostarczająco) doglądam dogomanię
jeśli trzeba to ja na szybko coś zrobię w konwencji kontynuacji poprzedniej cegiełki

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 673
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Argos wciąż szuka dobrego domu i kochających ludzi...

Jeśli możesz, to zrób po Świętach nową cegiełkę. Nawet o tym nie pomyślałam, ale to rzeczywiście dobry pomysł. Gdybyś nie miała czasu ,to daj znać. Pomęczę o to mojego chłopaka...

Link to comment
Share on other sites

Podpytuje znajomych jak narazie, moze cos sie znajdzie ..1 pytanie czy na konto podane przy cegiełkach mozna wpłacac kwoty bez allegro? tzn chciałbym wpłacic na argosa kwote i podac w tytule przelewu "argos" czy pieniadze znajda sie na koncie psiaka wtedy? Pozdrawiam :) Argos 3m sie szukam :)

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/75910.html"][B][SIZE=3][COLOR=#000000]lilith27[/COLOR][/SIZE][/B][/URL], cegiełka jest super. Tylko wyslij mi ją w pdfie, jak poprzednio na maila.

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/84933.html"][B][SIZE=3][COLOR=#000000]miloszz8[/COLOR][/SIZE][/B][/URL], rozumiem, że brałeś udział w poprzedniej edycji cegiełek dla Argosa i dlatego znasz ten numer konta. Oczywiście możesz wpłacić bez Allegro, tylko w tytule dopisz, że to dla Argosa. Prześlę Ci na priva ten numer na wszelki wypadek.

Link to comment
Share on other sites

Allegro odnowione kolejny raz..oglądac oglądają...ale widocznie za mało:-(Może trzebaby wyróżnić to Allegro...ale ja w tym misiacu (chociaz dopiero sie zacząl_) już wyczerpalam limit "zaskórniaków"...i tak większośc robie w tajemnicy przed rodzinka..CZy może macie inne pomysły?/A były w ogole jakies zapytania?/JAk wzrok Argosa?/Cos sie poprawia???Pewnie to zniechęca potencjalny domek...eh...:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='miloszz8']wpłace cos pod koniec miesiaca :-/ ile ten zabieg kosztuje? wrzuciłem w google i cos mowili na forum molosów ze około 800 zł ...dobrze by było wiedziec. Lezy mi ten psiak na sercu:-/ Bym Go wział jakbym miał warunki[/quote]

Nie wiem czy nie więcej, w Warszawie u dr Garncarza- jednego z nielicznych okulistów podobno ok. 2000 :shake:
Tak żal Argosika, w schronisku nie ma warunków na leczenie:shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...