Jump to content
Dogomania

Sherry jest chuda :(


taxelina

Recommended Posts

Sherry ma 4 miesiace i jest nadal chuda. Byla odrobaczana przed szczepieniem. Nie podejrzewalismy ze chudosc to przyczyna ponownego pojawienia sie robakow. Dostala druga dawke leku na odrobczenie i sie pozbylismy robakow (trzecia dostanie 2 tyg po drugiej). I teraz moje pytanie: jak ja podtuczyc? do tej pory dwa razy dziennie dostawala jedzenie. przejsc na 3 razy dziennie?
Jej jedzenie to sucha karma purina junior (lamb i ryz) pomieszany z takim nowym jedzeniem z opakowania bez konserwantow - mieso z warzywami, do niektorych razy ryz albo makaron zaleznie czy nam zostanie ugotowany z obiadu, do tego raz w tyg zoltko z bialym serem.

Link to comment
Share on other sites

Wiesz dwa razy dziennie=moim zdaniem- w zupełności wystarczy....musisz tez pamiętać o tym ,że jamniki mają tendencje do tycia-co jest bardzo niewskazane dla nich. Niestety mój 10-cio letni Hektorek po sterydach i kastracji przytył i trudno go odchudzić.:shake:

Moje jamniki bardzo lubią ryż z marchewką i kurczakiem.:loveu:

Może Twoja ŚLicznota jest drobnej budowy?? Moja Dumcia też taka delikatna jest.

A co weterynarz na to??? Mówi ,że trzeba podtuczyc?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Celina12']Wiesz dwa razy dziennie=moim zdaniem- w zupełności wystarczy....[/quote]

Czteromiesięcznego jamnika karmić 2 razy dziennie:crazyeye: ?
Nie dziwota że on taki chudy :roll:

Niech wcina do woli aż nie nabierze masy odpowiedniej do swojego wieku.

ps>
resztek z obiadu się nie podaje, tym bardziej szczeniakowi bo jak dostanie sr..czkę, zacznie ż...gac i na dodatek się odwodni to dopiero wet od was zgoli :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Po prostu źle napisałam- odpowiadałam na post a tam rzeczywiście było 3 razy dziennie i dlatego napisałam że tak starczy a ,że nie sprawdziłam tego co napisałam to błąd mój...zamiast 3 wyszło mi 2:oops:.Nie wiem o czym wtedy myślałam...

Właśnie widziałam zdjęcia Sherry...rzeczywiście chudzinka z Niej. Myślę ,że teraz nabierze ciałka.Pewnie jest też ruchliwa co?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='deer_1987']wiecie, ona od poczatku jadla duza i chetnie tylko wszystko jej robaki zjadaly :( jesli nie bedzie tyla to sie wybierzemy ale na razie mysle ze trzeba po prostu poczekac. trudno zeby od razu po paru dniach przytyla duzp[/quote]

[COLOR=Navy][B]zgadzam się, poczekajmy, 3mam kciuki![/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='deer_1987'] chuda bo zarobaczona ponownie byla :([/quote]

Nie wiem czym odrobaczaliście ale ten środek prawdopodobnie miał zbyt małe spektrum działania no chyba że wogóle nie zadzaiłał :roll:.
Mateusz ma rację. Nie ma co szczędzić na weterynarzu, suczka jest za młoda żeby kombinować na własną rękę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='deer_1987']Ciezko zeby nagle po udanej kuracji przytyla[/quote]

Nie o to mi chodziło. Ciałka przybędzie jej później ;)
Jeśli tym razem również były robaki to odrobaczyłabym ją jeszcze raz bo nie można mieć pewności, że zwalczyłaś je do końca.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...