Jump to content
Dogomania

Dwa serduszka..Panna Jessi - Yorkowa księżniczka oraz Buffy - domowy postrach :D


tigrunia

Recommended Posts

[quote name='duszek01']ja tez powinnam zmienic sypialnie ,ale zastanawiam się nad budową domu i wolalabym wtedy juz kupic szafe pod zabudowe:roll:
Powiedz mi czy Ty tez się budujesz?Jak tak to jaki masz projekt:lol:Ostatnio mam na tym punkcie fiola:p[/quote]
Szafe pod zabudowe do nowego domu? Czy obecnego? Ja zamierzam zabudować wnękę, ale nie będę zamawiać w żadnych Komandorach czy tego typu tylko znajomy mi zrobi z płyt zamówionych u stolarza. Mam też szklarza znajomego, który lustrami też się zajmuje więc myślę, że wyjdzie fajnie.
Domu nie buduję. Buduje moja mama ale nie mam pojęcia jak nazywa się projekt. Mogę zapytać ale to jest bliźniak. Gdzieś są tu w galeryi zdjecia z budowy

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 13.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • tigrunia

    4442

  • Pegaza

    1351

  • Aga76

    1160

  • Kasia

    748

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja myslalam o szafie juz do nowego domu ,teraz bez sensu robic,no chyba ze taka normalna kupie.FAJNIE MIEC TAKIEGO ZDOLNEGO ZNAJOMEGO CO POTRAFI SZAFY ROBIC:loveu:
Jezeli chodzi o dom Twojej mamy to wlasnie natrafilam na zdjecia,myslalam ze to Twoj;)W moim przypadku bliźniak odpada ,na tym osiedlu sa tylko domy jednorodzine;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='duszek01']Ja myslalam o szafie juz do nowego domu ,teraz bez sensu robic,no chyba ze taka normalna kupie.FAJNIE MIEC TAKIEGO ZDOLNEGO ZNAJOMEGO CO POTRAFI SZAFY ROBIC:loveu:
Jezeli chodzi o dom Twojej mamy to wlasnie natrafilam na zdjecia,myslalam ze to Twoj;)W moim przypadku bliźniak odpada ,na tym osiedlu sa tylko domy jednorodzine;)[/quote]
To można samemu nawet zrobić jak się ma trochę pojęcia ;) Jak będę robić w końcu u siebie to pokaże po kolei co i jak na zdjęciach ;) Myślę, że to trudne nie jest :roll:
Co do domu to prace posunęły już sie dużo, dużo dalej. Tylko patrzeć aż dach założą :loveu: Może pojadę dziś i zdjęcia porobię bo widzę, że się rozpogadza :loveu:
[quote name='duszek01']Czy Ty bylas wczoraj w Toruniu?[/quote]
A byłam. Zdjęcia sa jakieś 3-4 strony wstecz ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pegaza']Wpadlam sie przywitac :p i lece bo dzis omalu bym 2 razy miecho spalila wrr[/quote]
Cze D-E :loveu:
Smaka mi mięchem robisz... :placz:
[quote name='AmiX'][FONT=Times New Roman]No teraz w wakacje to na wystawach jest mnóstwo ludzi dlatego my do października robimy sobie przerwę.;)[/FONT][/quote]
A w Poznaniu będziecie?? Może w Wa-wie? Albo na Yorkową przyjeżdzacie ?? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

No to na pewno w Poznaniu się zobaczymy Aniu :multi:


Szukam inspiracji co do mebli. W ogóle nie mogę się zdecydować jakie mają być meble, ile ma ich być i w jakich kolorach :cool1:
Znalazłam cuś takiego: [URL]http://fotoforum.gazeta.pl/3,0,1385325,1,0,35.html[/URL] no i te z niebieskiej sypialni też fajne [URL]http://fotoforum.gazeta.pl/3,0,1160624,1,0,35.html[/URL] - Renatko .. mówiłaś, że to Ikea?
Ide szukać dalej ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iberia']B te drugie to 100% Ikea mam taką komode:) w sypialni na niej jest bożek miłości <hahaha>[/quote]
Te.. a Bożek miłości czasem na TV nie stał?? :hmmmm: Pewnie ta komoda to to coś koło łóżka, tak? Dobra - zadecydowałam - biore te meble z Ikei - seria "MALM". Są ładne i tanie :razz:
Kaś a jak Ci się sprawuje ta komoda? mieści się dużo? Nie rozpada się? Masz brzoze czy dąb?

Link to comment
Share on other sites

hmmm
jaki kolor nie wiem :( sprawuje się rewelacyjnie POLECAM Ja mam na 4 szuflady bo są rózne wersje. moja jest pojemna

A jak była to rzeczywiście bożek był na tv ale teraz jest na komodzie :)
[SIZE=1][COLOR=PaleTurquoise]Bliżej łóżka <hahaha>[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iberia']hmmm
jaki kolor nie wiem :( sprawuje się rewelacyjnie POLECAM Ja mam na 4 szuflady bo są rózne wersje. moja jest pojemna

A jak była to rzeczywiście bożek był na tv ale teraz jest na komodzie :)
[SIZE=1][COLOR=paleturquoise]Bliżej łóżka <hahaha>[/COLOR][/SIZE][/quote]
No właśnie oglądam na stronie te meble. Są fajne, ale to trzeba na żywo zobaczyć a tej Twojej komodzie jakoś się nie przyjżałam :shake:

[COLOR=paleturquoise]Heh.. sprytnie - myślę, że ma lepszy zasięg działania teraz[/COLOR] :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Nigdy nie mialam mebli z Ikei,ale kolezanka ma i nic się z nimi nie dzieje.Ladnie wygladają to na pewno;)

Meble z pierwszego linku tez bardzo mi się podobają,ale nie wiem gdzie mozna je kupic.

A moze dasz się namowic na kolor niebieski w sypialni?hehe tak tylko pytam bo pieknie by wygladalo

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iberia'][COLOR=paleturquoise]cały czas mam bardzo dobry :)[/COLOR][/quote]
Ojj Kasiu Kasiu :shake: :diabloti:
Co u psiaków?? :loveu: Zobaczymy się w Bydgoszczy??
[quote name='duszek01']Nigdy nie mialam mebli z Ikei,ale kolezanka ma i nic się z nimi nie dzieje.Ladnie wygladają to na pewno;)

Meble z pierwszego linku tez bardzo mi się podobają,ale nie wiem gdzie mozna je kupic.

A moze dasz się namowic na kolor niebieski w sypialni?hehe tak tylko pytam bo pieknie by wygladalo[/quote]
Meble z pierwszego linku wykonane są u stolarza. I dziewczyna nie wie ile za nie zapłaciła bo płaciła za komplet 10 tyś zł :crazyeye: Tylko nie wiem co wchodzi w skład tego kompletu bo poza tą komodą i szafką pod TV widziałam tylko stół więc cena z kosmosu na moje :shake:

Nie ma mowy! :p Żaden niebieski. Faktycznie slicznie to wygląda, ale neibieski to zimny kolor i nie czułabym się dobrze w takiej sypialni. Zresztą dopiero co pomalowałam ściany :roll:
[quote name='duszek01']Jezeli chodzi o ilosc mebli to musisz zobaczyc ile miejsca Ci zajmują potrzebne rzeczy.Ogolnie przyjmuje zasade im mniej tym lepiej;)[/quote]
No właśnie przydała by mi sie jakaś "wisząca" szafa.. nie duża ale by się przydała :roll: No cóż.. chyba pokombinuje w salonie i tu dokupię z Bodzia taką szafe. Tylko miejsca za bardzo nie mam :cool1:

Link to comment
Share on other sites

Przypomniało mi sie, że miałam sprawdzić w katalogu ile suk było w otwartej - sztuk 9 , w pośredniej 13. Championki żadnej nie było.

EDIT : Ach ta skleroza :shake: Chciałam zapytać co o takim wzorku myślisz : [URL]http://www.allegro.pl/item409089577_naklejka_naklejki_na_sciane_zegar_z_motylkami.html[/URL] W pierwotnym projekcie miał być, ale teraz obawiam się, że już pasować nie będzie .. a może jak zrobię biały?? :roll: Kurcze tak mi się podoba .. :-( On nie jest tak duży jak na zdjęciu widać. Ma chyba metr szerokości w rzeczywistości.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...