Jump to content
Dogomania

Charty w potrzebie


justynavege

Recommended Posts

[quote name='elisse']my kłusoli to już na węch rozpracowujemy ;)
nigdy dokładnie nie podajemy adrsu gdzie pies przebywa,piszemy w ogloszeniach np DT w okolicy Warszawy,Poznania,Katowic
z reguły mamy wiele pytań na które przyszły dom MUSI odpowiedzieć
potem wizyta przedadopcyjna (kłusole wtedy zazwyczaj mówiąc grzecznie hmmmmm....wycofują się,ale wcale nie grzecznymi słowami)
jak wizyta wypadnie pomyślnie to wtedy adopcja,podpisanie papierów i obowiązek przysłania do naszych kartotek skanu pozwolenia na charta[/QUOTE]

No ,właśnie macie super podejście i tak to powinno wyglądać.

Link to comment
Share on other sites

Maks na 100% był wykorzystany do kłosowania,początki jego pobytu były bardzo trudne pies w ciągu dnia spal ,a o 2-2,30 za wszelka cenę chciał zwiać.Udało nam się go odzwyczaić od tego . Nie wiem jak się skończy z pozwoleniem ,na pewno nie poddamy się .

Link to comment
Share on other sites

Marget ale charty to wzrokowcy! one lecą za zwierzyną jak ją widzą,nie szukaja jej węchem.....wg mnie też trochę trudno by było takiemu chartowi polować w całkowitej ciemności
moje afganki biorą udział w coursingach......dopóki wabik ucieka,zabawa jest przednia i gonią go ile sił....jak się zatrzymuje to zabawa skończona ;) (dla jednej to dosłownie,bo nawet nie usiłuje "złapać" wabika)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elisse']Marget ale charty to wzrokowcy! one lecą za zwierzyną jak ją widzą,nie szukaja jej węchem.....wg mnie też trochę trudno by było takiemu chartowi polować w całkowitej ciemności
moje afganki biorą udział w coursingach......dopóki wabik ucieka,zabawa jest przednia i gonią go ile sił....jak się zatrzymuje to zabawa skończona ;) (dla jednej to dosłownie,bo nawet nie usiłuje "złapać" wabika)[/QUOTE]

A kto mówi ,ze w ciemności.....

Link to comment
Share on other sites

w sprawie płowego charta to przed chwilką dzwonił do mnie pewien Pan
z jednej strony zastanawia się nad jego adopcją,a z drugiej chciał dać znać,że taki chart w potrzebie istnieje
jak widać zatem coraz więcej ludzi o nim wie,nie wiem czy to dobrze czy źle.....

Link to comment
Share on other sites

Hana chce adoptować oosoba ,która adoptowała kiedyś Sonara (oczywiście nadal u niej jest) czy macie jakieś info? Pani jest z Siemianowic.
Po za tym od wczoraj miałam dwa telefony od podejrzanych facetów , jeden był z pod Kutna ,drugi niby agroturystyka w Słubcy. Zanim ich posłałm do diabła to trochę przepytałam ,żeby w razie co uprzedzić choćby tutaj na wątku bo mogą szukać nadal.

Link to comment
Share on other sites

Mrs.ka tak,wiemy o tym
Ambra będzie dzwonić do tej Pani i rozmawiać
Z tego co wiem to Pani ma dość małe mieszkanie i Ambra nie bardzo widzi na tej powierzchni dwóch samców.....no chyba,że coś się zmieniło
poczekajmy na wieści od Ambry
a kłusoli ślij śmiało w diabły!!! ;)

Link to comment
Share on other sites

wiem,że ma małe mieszkanie ale Hana własciwie chce adoptować jej dorosła córka ,która mieszka osobno . Dlatego chciałabym sprawdzić jak to na miejscu wygląda ,bo co dobrych intencji tej Pani nie mam wątpliwości ,chodzi mi o warunki. W razie co to piszcie do mnie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mrs.ka']wiem,że ma małe mieszkanie ale Hana własciwie chce adoptować jej dorosła córka ,która mieszka osobno . Dlatego chciałabym sprawdzić jak to na miejscu wygląda ,bo co dobrych intencji tej Pani nie mam wątpliwości ,chodzi mi o warunki. W razie co to piszcie do mnie :)[/QUOTE]
Ooooo, cos drgnęło:)
Zaciskam!

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Kurczę, to tutaj nic nie pomogę...
A ile to kilosów? I ile by trzeba było zapłacić za paliwo?

Pzdr.[/QUOTE]
280km... nie wiem jak z paliwem - to pewnie zależy od spalania i cen w danym momencie. Tak na moje oko, jeżeli ktoś musiałby zrobić 560km+ żeby go przewieźć (droga w dwie strony), to moze to być 250-300zł... tyle, że ja to bardzo "na oko" liczę. I sęk w tym, że brak kogoś kto by dał radę to zrobić :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...