Jump to content
Dogomania

Labradorka Figa - zdjęcia


Remstin

Recommended Posts

Cześć! :p
Właśnie trafiłam na waszą galerię i co widzę? :crazyeye:
[URL]http://img134.imageshack.us/img134/4821/imgp1173lw3.jpg[/URL]
Cóż za przurocza żabeczka. :cool3: :loveu: :p
Fajny klusek z tej Twojej Figi. :loveu: :loveu: :loveu:


Co do wstawiania zdjęc w mniejszej rozdzielczości.
Naciśnij "Przegladaj" i wybierz zdjęcie, nastepnie "resize image?" i wybierz rozmiar (zdjęcia na forum mogą miec rozmiar max 640x640 pikseli, więc albo zmniejsz wcześniej w jakimś programie, albo zaznacz w imageshack odpowiedni rozmiar), później naciskasz "host it!".
Wyświetlą Ci się różne linki, wybierasz ostatni, kopiujesz i wstawiasz już na Dogo naciskajac w oknie odpowiedzi na "Wstaw obrazek" (taki znaczek[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images_pb/editor/insertimage.gif[/IMG]) i tam wklejasz ten link. Mam nadzieje, że napisałam zrozumiale. :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bakura']Ja tak serio pytam, bo to nie wygląda normalnie...Jeśli to nic strasznego to dobrze....może weterynarza spytam tylko jak ja mu to pokażę :/[/quote]
A ja serio odpowiadam, myślę, że to trzecia powieka. Psy mają takie coś, to zupełnie normalne. Np. u cockerów często to widać.
To taka jakby błonka, trochę przezroczystawa. ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja zawsze robie ze 100 zdjęć na raz a potem daję je miesiąc :evil_lol:


PS:Powiem szczerze, że Sieradz to bardzo fajnie miasto, ileśmy się tam uśmiali...:D ale jeździmy tam bardzo żadko-ostatni raz byłam nie znów tak dawno bo kuzynka miała ślub :cool3: Mniejsza o miasto, ludzie tam są fajni, "czasem" nawet i mili :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...