Jump to content
Dogomania

JEST ICH 18! dalmatyńczyki-myśla, że nie ma już dla nich szansy... POMOCY!!!


:: FiGa ::

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='bea_m']Żebym ja jeszcze potrafiła banerek sobie przykleić ;([/QUOTE]
Bea_m nie martw się - pomożemy ;)

Wejdź w "panel użytkownika" na górze po lewej stronie. Następnie wybierz "edytuj podpis" i wklej ten kod: [url="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=90486"][img]http://i37.tinypic.com/2m6mp0k.jpg[/img][/url] Powinien wyświetlić się banerek :D

Kiedy zacytujesz moją wypowiedź zobaczysz kod, który musisz skopiować do podpisu ;)

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=RoyalBlue][B]Z opóźnieniem ale będziecie :)
Własnie wszystkie psiaki skończyłam ogłaszać i biorę sie za kropki.
Najtrudniejsza rzecz przede mna- wymyślić jakiś ujmujący tekst... Trzymajcie kciuki. Ogłoszenia będą dziś - to pewne :)[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bea_m']Sońkowi by się przydały ogłoszenia a gwałt. Laster chyba ma no ale Buni sie trzeba zapytać. Reszte można ogłaszać.

Pieniązki też bardzo potrzebne. Akcja cegiełkowa jeżeli jest taka możliwość to poproszę.[/quote]

[COLOR=RoyalBlue][B]
Przepraszam pogubiłam się:-( Wchodzę na osobne wątki psów a tam w temacie, że pies szuka domu, a wątek w dziale "już w nowym domu"-i tak kilka razy. Innym razem klikam w link do strony o psiaku a tam, że strona nie istnieje:shake: Bardzo bym prosiła o wypisanie mi imion psik bid (z linkiem do jego wątku na dogo) , które mam ogłosić. Chce zrobic kazdemu osobne ogłoszenia a na koniec zbiorczą aukcje cegiełkowoą na allegro.[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Wyjątek pierwszy post to psy poszukuące domy. Następne to w nowym domu. Ale jak już mijsc w poście zbrakło to figa odnośniki tłukła.

Figa nie ma internetu teraz i dlatego jest bałagan

Sonie jedzie do nowego domu :) - ogłoszenia już sa zbędne
Jeszcze dwa dalmaty z okolic Katowic jadą na tymczas pod Poznań.

W tej chwli najbadzie potrzebna jest kasa bo musimy za cos te psy przetransportować, wyleczyć i wykastrować.

Najpotrezbniejsze jest wołanie o kase. Aż wstyd. Ale nie jesteśmy fundacą tylko garstką właścicieli kropków którzy zebrali sie przy łaciatej stronie i pomagamy jak możemy.

Link to comment
Share on other sites

Właśnie am weszłam i patrez że post kompletnie prawie nieaktualny jest.

Laster siedzi na tymczasie u Buni w Dalszym ciągu.

Bodi juz dzsiaj pojechał do nowego domu. Reszta nieaktualne.

Figa wejź tu i posprzataj :mad:

Inne psy potrzebują a ich tu nie ma.

Link to comment
Share on other sites

A co z Sońkiem? Jest jakaś szansa na domek dla niego? Nie wiem czy wciąż mogę wpłacic pieniądze na tego psiaka. Chciałam wcześniej, ale napotkałam na opór ze strony mojej mamy( nie wiem dlaczego?) .
jeżlei pilne sa te pieniądze to postaram sie je jakoś inkognito przesłać ;):razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bea_m']Właśnie am weszłam i patrez że post kompletnie prawie nieaktualny jest.

Laster siedzi na tymczasie u Buni w Dalszym ciągu.

Bodi juz dzsiaj pojechał do nowego domu. Reszta nieaktualne.

Figa wejź tu i posprzataj :mad:

Inne psy potrzebują a ich tu nie ma.[/quote]

[COLOR=RoyalBlue][B]
[U]Bea m[/U] własnie o to mnie chodziło. Dlatego sie pogubiłam co nie co.
Nie dało by rady tak jak prosiłam? Dac mi imiona i obok nich linki do wątków. A ja jutro zrobię z tego aukcję cegiełkową. Tylko troche uporządkujcie te pierwsze posty dziewczyny:roll:
Tymczasem zapraszam tu:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=119408[/url]
Może będziecie chciały pomóc:cool3:[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Patisa']A co z Sońkiem? Jest jakaś szansa na domek dla niego? Nie wiem czy wciąż mogę wpłacic pieniądze na tego psiaka. Chciałam wcześniej, ale napotkałam na opór ze strony mojej mamy( nie wiem dlaczego?) .
jeżlei pilne sa te pieniądze to postaram sie je jakoś inkognito przesłać ;):razz:[/quote]


Soniek do soboty jest na tymczasie. W sobotę jedzie do domu pod Poznań. Potrzebne są pieniążki na transport. Katowice - Poznań to troche kilometrów jest.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bea_m']Soniek do soboty jest na tymczasie. W sobotę jedzie do domu pod Poznań. Potrzebne są pieniążki na transport. Katowice - Poznań to troche kilometrów jest.[/quote]

Ok. Postaram sie jutro wpłacić. tylko mam nadzieję, ze uda mi sie dostać do miasta bez mamy, wtedy będę mogła cokolwiek się rzucić. niedużo, ale zawsze coś.

Uhhh..., no to mam misje na jutro ;)

P.S. A kto adoptował Sońka? mam nadzieję, ze będzie z tymi ludźmi jakiś kontakt. Chciałabym go zobaczyć tak samo, jak zobaczyłam Fuksa. Ale sie zdziwiłam...nawet nie zauwazyłam,z e ktoś go w końcu adoptował :oops:

Ale zaskoczenie było niezmiernie miłe ;)

Link to comment
Share on other sites

Dom dla Sońka znalazł Grzesiek z Pogotowia dla Zwierząt z Trzcianki. Zdjęcia na pewno będą ale nie wiem czy właściciele zrobią galerię na łaciatym tak jak zrobiła Ela Fuxa. Fux strasznie dobrze trafil. Myśle że Soniek trafi tak samo.

A ty misję spełnij. Każdy grosz sie przyda bo transport liczy sie z kilometra. Każdy pieniązek zbliża SOńka do nowego domu :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...