Jump to content
Dogomania

Szybkie Męczenie się


Carie

Recommended Posts

Już wiadomo więcej . Właśnie moja Pani Doktor wróciła z konsultacji od Pani Pacławskiej . Nie idziemy jutro na echo serca bo okazało się że po dokładnym oglądnięciu wyników EKG jest to mniej groźne niż na początku wyglądało . Doktor Pacławska stwierdziła , że mogą takie objawy występować przy rozwoju młodego psa i jeśli pod czas dużego wysiłku nie traciła przytomności to jest bardzo dobrze . Zaleciła na razie robienie EKG raz w miesiącu i może się okazać że za parę miesięcy po tej "wadzie" nie będzie śladu . :D :D :D :D

Mam już też wyniki krwi i wszystko jest super .

Jestem bardzo szczęśliwy , że nie jest to takie poważne i dziękuję wszystkim za słowa otuchy . :laola:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Minął ponad miesiąć od poprzedniego EKG , byliśmy na ponownej kontroli . Wygląda , że żeczywiście Carinka z tego wyrasta , wyniki są znacznie lepsze , sunia biega dłużej i mniej się męczy . Następna kontrola za 4 miesiące i wygląda na to że będzie wszystko ok. :D

Link to comment
Share on other sites

Minął ponad miesiąć od poprzedniego EKG , byliśmy na ponownej kontroli . Wygląda , że żeczywiście Carinka z tego wyrasta , wyniki są znacznie lepsze , sunia biega dłużej i mniej się męczy . Następna kontrola za 4 miesiące i wygląda na to że będzie wszystko ok. :D

To świetnie :multi: :multi:

radzilabym skontaktowac sie z hodowca

Hodowczynia Carie jest właśnie sh_maniak :wink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...