Jump to content
Dogomania

"syrena" w autobusie


Hania:)

Recommended Posts

Mam prawie 10-miesięcznego yorka, urwisa co się zowie. Berek jest to chodząca rewelacja, pies z prawdziwego zdarzenia - z jednym wyjątkiem. Zwariował na punkcie autobusów. Nie mam samochodu, często podróżuję autobusem. Niestety - z Berkiem nie mogę. Musze go zostawiać z domu, jak tylko go zabieram, włącza mu się syrena. Wyje, piszczy szczeka jak oszalały. A wiecie jak potrafią drzeć mordę yorki. Pasażerowie się skarżą, kierowcy narzekają, jasna sprawa, tak się nie da. Nie wiem co jest przyczyną, jeździł autobusem od maleńkości i to nie tylko do weta, na spacery też, więc nie sądze ze źle mu się kojarzy. w którymś momencie zaczął popiskiwać - miałam wrażenie, że z nudów - i to wciąż się nasila. Nie mogę go już nigdzie zabierać i nie mam jak go uczyć - musiałabym sobie chyba kupić autobus i przyzwyczajać psa. W samochodzie wyczynia to samo. Pociąg - o dziwo - działa na niego jak środek nasenny. Co robić?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='WŁADCZYNI']Napychaj żarciem - jak nie chce gryść, to paćką dla dzieci, mielonym mięskiem, pasztetem itd Na początku krótkie trasy, pies na kolanach (wtedy ni emusi mieć kagańca) i pchaj żarcie. W końcu załapie autobus=super żarcie=kocham jeździć autobusem:cool3:[/quote]

Pomysł przedni, bo Berek to fan jedzenia w każdej postaci. Problem tylko z początkiem nauki - będzie wył jak 150 - musiałabym tłumaczyć każdemu pasażerowi z osobna i wszystkim naraz o co mi chodzi. Ale przemyślę sprawę:)Dziękuję!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...