Jump to content
Dogomania

Nasza Sweetaśna Galeria ;** Roki [*]


Sweet

Recommended Posts

  • Replies 17.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Kinia']Bo te z OPERONA podobno zawsze są trudniejsze niż te z OKE:p[/quote]

moja pani od chemii skomentowała to tak: "Napisali co wiedzieli a uczniowie mają to robić":evil_lol::evil_lol::eviltong::eviltong:
no cóż taka prawda:) i wogóle mówiła że głupio były oceniane te zadania np. z chemii co trzeba bylo przyporządkowac te właściwości jak jedna sie źle zrobiło to bylo juz 0 pkt;/ za to z tym wpisywaniem indeksu to bylo banalne i za 3 pkt :roll:
heh:D
dobra my caly czas o testach:evil_lol::diabloti:

[quote name='Izuuus'][URL]http://images41.fotosik.pl/52/feb01efbc570559b.jpg[/URL] jaki słodziak :loveu:[/quote]


dziekuje:D

Link to comment
Share on other sites

Ja mam z jezyka 32:evil_lol: Ostatnio miałam 42:evil_lol: Z humana i mat-przy jeszcze nie wiem.. gazety nie kupilam:eviltong:
Ale wiem, że z tym wysuszonym jabłkiem dobrze mam;)
O to późno masz ferie. Ja juz skoncze, a ty jeszcze nie bedziesz miec:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='globalnydog193']Ja mam z jezyka 32:evil_lol: Ostatnio miałam 42:evil_lol: Z humana i mat-przy jeszcze nie wiem.. gazety nie kupilam:eviltong:
Ale wiem, że z tym wysuszonym jabłkiem dobrze mam;)
O to późno masz ferie. Ja juz skoncze, a ty jeszcze nie bedziesz miec:eviltong:[/quote]

i tak jesteś dobra:cool3::cool3:
Ja z niemca miałam bym ze 2 pkt:evil_lol::evil_lol: ze strzelania oczywiście bo ja niemca nie rozumiem:evil_lol::evil_lol::diabloti:
ja kupiłam:eviltong::eviltong:
i z mat-przyr w sumie liczę na 20 kilka pkt:evil_lol: zdolna jestem:D
a na jaki profil idziesz do LO czy do technikum może??
no ale za to potem ja będe odpoczywać a ty do szkoły::cool3::evil_lol::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='globalnydog193']Jeszcze nie wiem gdzie chce isc po gim.

A teraz ty chodzisz do szkoly, a ja sie bycze :-D[/quote]

a na jaki profil nawet nie wiesz??:eviltong:

no ale patrz:D ja mam jako ostatnia i nikt nie ma po mnie:D wiec nikt już potem nie będzie miał wolnego :D i dlatego mam lepiej:evil_lol::evil_lol::diabloti: bo potem będę chodzić do szkoły jak wszyscy będą chodzić:diabloti: ha:D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='globalnydog193']No nie wiem:eviltong:

E tam - ja sie tam ciesze, że juz mam ferie, bo juz mnie ta szkola męczyła i juz dłużej bym nie wytrzymała, a tak to wroce do szkoly i niedługo przerwa świateczna;)[/quote]

a jesteś bardziej humanista czy ścisłowiec?? musisz wiedzieć chociaż na jakim profilu sie będziesz dobrze czuła:eviltong:

jak ja wrócę to będę miała bliżej święta bo wracam 2 marca do szkoły a w kwietniu święta:evil_lol::evil_lol::eviltong::eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='globalnydog193']Ja bardziej humanista;) Ścisłym przedmiotom mówimy stanowcze NIE![/quote]

no to już wiemy na jaki profil możesz iść:D
teraz szukać szkół blisko i jeśli są wypisane progi punktowe to oceń swoje szanse czy się dostaniesz czy nie:):)
proste:D:D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='***Paulina***']A u mnie wszystko po staremu... Jak na razie:evil_lol:
Tak sobie właśnie myślę na jaką wystawę bym się mogła wybrać...
A Kati też śpi...:evil_lol:[/quote]

heh:D
fajnie:eviltong::eviltong:
ja dopiero we wrześniu sie wybieram na wystawe:evil_lol:
;D

[quote name='Owczarkowa'][CENTER]Witam się dzisiaj :diabloti::evil_lol:[/CENTER]
[/quote]

hej:D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='***Paulina***']Gdzie???:cool3:
Ja to bym się do Bydgoszczy wybrała teraz ale wątpię czy mi to wyjdzie bo ciężko z dojazdem będzie:-([/quote]

do Wrocławia:)
aa...

[quote name='Owczarkowa'][CENTER]Ja się wybieram w czerwcu pod koniec :D
27 i 28 czerwiec, Kraków :diabloti:[/CENTER]
[/quote]

fajnie:D:D
ja do Krakowa za daleko mam:evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Acctiually'][COLOR=Blue]Heloł Sweetaśni:loveu:[/COLOR][/quote]

hej :loveu::loveu:

[quote name='anitaaa i bartis']Hej :loveu:
Ale tu cicho coś :evil_lol:[/quote]

hej:loveu:
cicho bo nikt o nas juz nie pamięta:placz::placz:
a tak na serio to moja największa spamiara wyjechała i nikt nie chce ze mną pisać muszę na OT nadrobić to sobie:diabloti::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...