Jump to content
Dogomania

Nasza Sweetaśna Galeria ;** Roki [*]


Sweet

Recommended Posts

  • Replies 17.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='efciq']Hej :lol:
śliczne fotki :loveu:
co u ciebie?[/quote]

znalazłam skaczący post:evil_lol::evil_lol:

[quote name='NUTELLASTELLA'][URL]http://images27.fotosik.pl/317/6725fc7f5517b462.jpg[/URL] sąsiad? :cool3::lol:[/quote]

sąsiadka:cool3::cool3:

[quote name='Izuuus']Nysa - takie zadupie :cool3:
Ja nie, tak sobie tylko spytałam :eviltong:[/quote]

aa:eviltong::eviltong: skądś kojarzę tą nazwę:evil_lol:
aha:eviltong:

[quote name='Martunia']Hej! :loveu:
Ale Kabiś oszukuje. :D Udaje, że jest chory, bo chce zwrócić na siebie waszą uwagę, ale kiedy trzeba jechać do weta to nagle zdrów. :cool3:
Słodkie zdjęcia. :D
Jak tam odpoczywacie w weekend? ;)[/quote]

hej:D
ta stary ściemniacz:evil_lol::evil_lol:
dziekuje:)
jakie tam odpoczywamy...:shake: ja skonczyłam niedawno pisac ten badziewny wywiad ale czuje ze dobrze mi wyszedł i jestem z siebie dumna:cool3::multi: ale mam jeszcze do zrobienia angielski i z matmy kartke którą dała nam pani ale mi nic na niej nie wychodzi;/ bo dziwne te zadania sa...:roll:
a kabik cały dzien z mamą lezy w łóźku bo sie wszyscy pochorowali...:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anitaaa i bartis'][U][URL]http://images48.fotosik.pl/54/8a19bd21a5889267.jpg[/URL][/U] Kabiś sie zakochał :evil_lol::loveu: Ciekawe jak b ysię na polu zachowywali czy by sie bawili :multi:[/quote]

tak:loveu::evil_lol: własnie nie wiem bo cos nie mamy odwagi spróbowac z sasiadem ich razem ze sobą poza płotem puścić:evil_lol::evil_lol: ale pewnie kiedys sie spotkają:D bo tak to oni sie gonią przy płocie albo kabi prosi a ona sie obraca:evil_lol: komicznie to wyglada:eviltong::diabloti:

[quote name='efciq']Hej :)
co u was słychać?[/quote]

hejo:)
marcie napisałam co u nas;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martunia']Oj to cały czas musisz coś do szkoły robić..
Tylko, żebyś i Ty się nie rozchorowała. :-( Niech szybko wracają wszyscy do zdrowia. ;)[/quote]

no niestety... takie moje życie cudowne już jest:evil_lol::diabloti:
Ja tam nie mam zamiaru do szkoły muszę chodzić jeszcze w tym tyg w czw mam spr z gegry, w pon kartkówkę z anglika i ten wywiad do oddania, w wt chce żeby mnie pan z techniki pytał jak się nauczę, a potem moge sobie wolne zrobić:evil_lol::evil_lol: chociaż już mnie coś bierze ale od czego sa tabletki:cool3::p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sweetaśna']co wy macie z tym kujonem:evil_lol::evil_lol:

dla porównania mnie z kujonem dam wam takie coś:

[B]Kujon[/B] – osoba charakteryzująca się koszulą w spodniach i okularami po dziadku.

[LIST=1]
[*] Kuje wszystko, co się da, nawet jeśli jest to niepotrzebne, np.: etykietka z opakowania konserwy, książka telefoniczna.
[*] Nic nie rozumie (można kuć na blachę, ale rozumieć to już za wiele).
[*] Ważne, by spędzić co najmniej 4 godziny na kuciu; inaczej nie dość, że nic nie rozumie, to jeszcze nie pamięta zupełnie nic.
[/LIST]
[B]Kujonka[/B] - płeć żeńska, przezornie schowana za denkami a'la Stępień. Lubi tresować nauczycieli.
Typowe zachowanie na lekcji: zgłasza się do każdego zadanego pytania, zadanego przez nauczyciela, nawet jeśli ono nie dotyczy lekcji. Siedzi w pierwszej ławce, zawsze intensywnie wpatrzona w nauczyciela lub nauczycielkę. Ale jego to nie rozprasza - przecież jest wytresowany. Ze szkoły wychodzi zazwyczaj ostatnia, gdyż zaszczyca swoją osobą wszystkie kółka zainteresowań.


mnie się żadne nie tyczy:diabloti::diabloti::evil_lol::evil_lol::eviltong::eviltong:[/quote]


:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kinia']Ale kujon z Ciebie;)[/quote]

co wy macie z tym kujonem:evil_lol::evil_lol:

dla porównania mnie z kujonem dam wam takie coś:

[B]Kujon[/B] – osoba charakteryzująca się koszulą w spodniach i okularami po dziadku.

[LIST=1]
[*] Kuje wszystko, co się da, nawet jeśli jest to niepotrzebne, np.: etykietka z opakowania konserwy, książka telefoniczna.
[*] Nic nie rozumie (można kuć na blachę, ale rozumieć to już za wiele).
[*] Ważne, by spędzić co najmniej 4 godziny na kuciu; inaczej nie dość, że nic nie rozumie, to jeszcze nie pamięta zupełnie nic.
[/LIST]
[B]Kujonka[/B] - płeć żeńska, przezornie schowana za denkami a'la Stępień. Lubi tresować nauczycieli.
Typowe zachowanie na lekcji: zgłasza się do każdego zadanego pytania, zadanego przez nauczyciela, nawet jeśli ono nie dotyczy lekcji. Siedzi w pierwszej ławce, zawsze intensywnie wpatrzona w nauczyciela lub nauczycielkę. Ale jego to nie rozprasza - przecież jest wytresowany. Ze szkoły wychodzi zazwyczaj ostatnia, gdyż zaszczyca swoją osobą wszystkie kółka zainteresowań.


mnie się żadne nie tyczy:diabloti::diabloti::evil_lol::evil_lol::eviltong::eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sweetaśna']co wy macie z tym kujonem:evil_lol::evil_lol:

dla porównania mnie z kujonem dam wam takie coś:

[B]Kujon[/B] – osoba charakteryzująca się koszulą w spodniach i okularami po dziadku.

[LIST=1]
[*]Kuje wszystko, co się da, nawet jeśli jest to niepotrzebne, np.: etykietka z opakowania konserwy, książka telefoniczna.
[*]Nic nie rozumie (można kuć na blachę, ale rozumieć to już za wiele).
[*]Ważne, by spędzić co najmniej 4 godziny na kuciu; inaczej nie dość, że nic nie rozumie, to jeszcze nie pamięta zupełnie nic.
[/LIST][B]Kujonka[/B] - płeć żeńska, przezornie schowana za denkami a'la Stępień. Lubi tresować nauczycieli.
Typowe zachowanie na lekcji: zgłasza się do każdego zadanego pytania, zadanego przez nauczyciela, nawet jeśli ono nie dotyczy lekcji. Siedzi w pierwszej ławce, zawsze intensywnie wpatrzona w nauczyciela lub nauczycielkę. Ale jego to nie rozprasza - przecież jest wytresowany. Ze szkoły wychodzi zazwyczaj ostatnia, gdyż zaszczyca swoją osobą wszystkie kółka zainteresowań.


mnie się żadne nie tyczy:diabloti::diabloti::evil_lol::evil_lol::eviltong::eviltong:[/quote]

haha :evil_lol: :evil_lol:jaka obrona :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NUTELLASTELLA']U nas nie ma nauczycieli z angielskiego, więc mamy niemiecki.
No angielski jest, ale tylko w poniedziałki. A ja nie mam zamiaru do wpół do czwartej siedzieć w szkole. Na początku chodziłam, ale teraz już nie, bo on gó.wno uczy! :shake: osobiście wolę niemiecki. :lol:[/quote]

aha...
ja tam niemieckiego nienawidzę:shake::shake: nie pojmuje go:shake::roll:

[quote name='NUTELLASTELLA']:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote]

:diabloti::diabloti:

[quote name='Martunia']Nonsensopedia? :evil_lol:[/quote]

wiadomo:evil_lol::evil_lol::evil_lol: bo w mądrych encyklopediach nie ma takich wyjaśnień:D
w ogóle to gogle mi sie popsuły bo na żadną strunę nie mogę normalnie wejść z nich tylko mi cos o bezpieczeństwie wyskakuje;/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sweetaśna']wiadomo:evil_lol::evil_lol::evil_lol: bo w mądrych encyklopediach nie ma takich wyjaśnień:D
w ogóle to gogle mi sie popsuły bo na żadną strunę nie mogę normalnie wejść z nich tylko mi cos o bezpieczeństwie wyskakuje;/[/quote]

Ja mam tak samo. Wpisuję coś w google.pl, a tam piep.rzą jakieś głupoty o bezpieczeństwie komputera... :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sweetaśna']mam w szkole..
trudny moze nie jest ale mi sie go nie chce uczyc:evil_lol:


nie wiem co się dzieje... ale to jest wkurzające i nie wiem jak sie tego pozbyc:angryy:[/quote]

Mi tam jakoś niemiecki wchodzi w ten łeb. Przynajmniej do tej pory, zobaczymy jak będzie później... :lol: a może wprowadzili w google jakieś chwilowe zabezpieczenia albo coś? :shake::shake: a do której ty klasy chodzisz, bo już nie pamiętam? :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NUTELLASTELLA']no możliwe. akurat dla mnie aż tak bardzo trudny nie jest... :lol:
a ty masz niemiecki w szkole? :cool3:[/quote]

mam w szkole..
trudny moze nie jest ale mi sie go nie chce uczyc:evil_lol:

[quote name='anitaaa i bartis']haha :evil_lol: :evil_lol:jaka obrona :loveu:[/quote]

no wiesz trzeba sie bronic jak mi zarzucają ze jestem kims kim nie jestem:diabloti::evil_lol:

[quote name='NUTELLASTELLA']Ja mam tak samo. Wpisuję coś w google.pl, a tam piep.rzą jakieś głupoty o bezpieczeństwie komputera... :angryy:[/quote]

nie wiem co się dzieje... ale to jest wkurzające i nie wiem jak sie tego pozbyc:angryy:

[quote name='Martunia']Nonsensopedia jest boska. :diabloti:
U mnie google działa normalnie...[/quote]

ta:D
;/ a u mnie nie:roll:

Link to comment
Share on other sites

Znowu odnajduje posty po tak długom czasie bo skacza:angryy:

[quote name='NUTELLASTELLA']Mi tam jakoś niemiecki wchodzi w ten łeb. Przynajmniej do tej pory, zobaczymy jak będzie później... :lol: a może wprowadzili w google jakieś chwilowe zabezpieczenia albo coś? :shake::shake: a do której ty klasy chodzisz, bo już nie pamiętam? :evil_lol:[/quote]

heh:D to dobrze;)
ja sie wybieram do liceum tak zeby nie miec niemca ale niestety nie wiem czy sie dostane do tej klasy a we wszystkich innych jest niemiec..:roll:
Ja chodze do 3 gim;)

[quote name='NUTELLASTELLA']w sumie (wtrącając się do rozmowy) ja także nie mam żadnych planów na ten weekend. :cool1:[/quote]

Jaki tam weekend niedziela została juz tylko...:shake:
za długo spałam dzisiaj:diabloti::evil_lol::evil_lol: i mam krótki dzień:evil_lol:

Kurcze wszyscy u mnie są chorzy a mnie boli tylko gardło i tabletki biore:diabloti::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='efciq']Helloł :)
mnie dzisiaj głowa bolała rano i w ogóle wszyscy coś dzisiaj się źle czują...[/quote]

hejo:D
mnie głowa bolała ze dwa dni temu;)
Jaka taka epidemia w ogóle panuje...
u mnie w piątek połowa klasy była chora na chorobę która nazywała się sprawdzian z biologii:diabloti::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...