Jump to content
Dogomania

Ciapek znalazł dom!! :)))) Dziekuje!!


Nadja23

Recommended Posts

Witam!
Szukam domu dla małego czarno-bialego kundelka(jutro postaram sie zrobic zdjecie i wkleic). Piesek prawdopodobnie został porzucony, ponieważ chodzi tylko po jednej ulicy i nie chce się stamtąd ruszyć. Został znaleziony na ulicy,przez panie , ktore pracuja w sklepie. wycieńczony.Tam jest dokarmiany i ma miejsce do spania. Jest chudziutki. :-(
Prosze wiec o pomoc. Jesli znajdzie sie ktos chetny na oswojenie psiaka prosze o kontakt. Zawioze w kazde miejsce w Polsce. Jesli bedzie trzeba wezme go tez do weterynarza i zrobie wszystkie szczepienia. Bede szukac mu domu i mam nadzieje,ze znajde, choc wiem jakie sa realia!
607368516 to moj numer komorki w razie checi kontaktu.
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ciapek(bo tak go Panie ze sklepu nazwaly) mieszka w Brzegu Dolnym(to jest 30 km od wroclawia) Ale w razie transportu to ja go zawioze w kaze miejsce w Polsce...
Wlasnie od niego wracam. Zanioslam mu parowki i wode. Widzialam,ze Panie zrobily mu cos w rodzaju "budy" z plastikowego kosza. Bo pada...

Link to comment
Share on other sites

wlasnie wrocilam od piesia. Boi sie jeszcze troszke mnie,ale daje sie poglaskac i cieszy sie na moj widok. Szedl nawet kawalek ze mna do domku. Myslalam,ze przynajmniej wezme go na noc, ale gdzies uciekl:-( noce takie zimne, a on taki chudziutki. Na szczescie ludzie go dokarmiaja z tego co slysze, ale i tak sie boje o jego los... Boi sie gwaltownych ruchow i podniesionej reki wiec wniosek jeden...:angryy: Blagam o pomoc! Moze jakis tymczas? Postaram sie w poniedzialek porozwieszac ulotki z jego zdjeciem. Mam nadzieje, naprawde wielka! ze dom sie znajdzie...Jeszcze wierze!

Link to comment
Share on other sites

Miałam taki sam przypadek...Niestety skończył się tragicznie:placz: Koczo oddałam do schroniska bo uwierzyłam, osobom które zapewniały, że tam bedzie miał dobrze, że tam nic mu nie grozi...
Jedyne co go tam spotkało to śmierć:placz:

Trzeba szukac mu domku!!!

Link to comment
Share on other sites

Wlasnie wrocilam od ciapka wiec wklejam troche fotek jak mieszka. Wygrzewal sie w sloncu(oby swiecilo jak najdluzej!!!) bo jak bedzie padac to kiepsko bedzie.
[IMG]http://img516.imageshack.us/img516/3263/s5004071lg4.th.jpg[/IMG]

Tu mieszka.Pod ławką w czerwonym plastikowym koszu:-(

Link to comment
Share on other sites

a dzis sie wygrzewal na sloneczku, zimne noce sa, to chociaz w dzien sie pobyczy. Uwielbia inne pieski...lata za nimi na spacerki. Zauwazylam ze koty go draznia :diabloti: i gania za nimi. Łobuz jeden:) ale poza tym przytulak niesamowity. I samotny..niestety...:shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...