Jump to content
Dogomania

Fundacja Medor - Zgierz - woj.łódzkie , potrzebna pomoc w ogłoszeniach !


Borówka16

Recommended Posts

[quote name='doddy']Szkoda tylko, że jednak Fundacja Medor nie chce się ustosunkować do wyżej napisanych postów...
Ale cóż jak widać jednak umyślnie tego nie robią...

Niestety zaufania do Waszej działalności straciłam... Bynajmniej Wasza postawa nie budzi zaufania.

Z góry uprzedzam, że jest to tylko i wyłącznie moje osobiste stanowisko.
Jak dla mnie mieliście dużo czasu na odpowiedź, nie ponaglałam, nie pisałam. Jednak powyższy post jest dowodem na to, iż moje posty czytaliście - i umyślnie nie odpisywaliście.

Nie musicie się ustosunkowywać do tego ani poprzednich postów - szkoda Waszej energii i cennego czasu...[/quote]

No wiec jako osoba zaangażowana się wypowiem :razz: Byłem na miejscu i wdziałem co sie tam dzieję :shake: Fundacja nie ma pracowników , działają tam młodzi wolontariusze ( chwała im za to ) , oby więcej takich miejsc było w Polsce :thumbs:
Nie rozumiem krytykę , bo znam dużo gorszych miejsc w Polsce , gdzie są etatowi pracownicy , i wsparcie z miast ITD.
Co do opłat , jak najbardziej się zgadzam ........
Trzymam kciuki za Medor ...........

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 917
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Peter Beny']No wiec jako osoba zaangażowana się wypowiem :razz: Byłem na miejscu i wdziałem co sie tam dzieję :shake: Fundacja nie ma pracowników , działają tam młodzi wolontariusze ( chwała im za to ) , oby więcej takich miejsc było w Polsce :thumbs:
Nie rozumiem krytykę , bo znam dużo gorszych miejsc w Polsce , gdzie są etatowi pracownicy , i wsparcie z miast ITD.
Co do opłat , jak najbardziej się zgadzam ........
Trzymam kciuki za Medor ...........[/QUOTE]

[B][I][COLOR="RoyalBlue"]Peter! Byłeś w naszym MEDOR-ku? I ja to przegapiłam? Szkoda :-( O Tobie krążą legendy na Dogo... :roll: Żałuję, że Cię nie poznałam...[/COLOR][/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

Fundacje w różny sposób pozyskują pieniądze na swoje zwierzęta.
Pobieranie opłat za zwierzęta wcale nie uważam,za godne potępienia.
Faktycznie szczepienia,odrobaczenia i sterylizacja kosztują.
Do medoru trafiają nie tylko zdrowe i rasowe psy ale również chore wymagające leczenia lub stare,które dożywaja tam swoich dni.
Czy ktoś widział aby Medor zbierał pieniądze na dogomani na leczenie swoich psów?
A inne fundacje wydające zwierzęta za darmo muszą zbierać na ich leczenie,szczepienie czy sterylizację.
Moim zdaniem prawda leży pośrodku i każda ze stron ma swoją rację.

A co do wydawania psów za darmo ,zaszczepionych,wysterylizowanych z książeczką zdrowia i dostawą gratis do domu samy wiemy jak to bywa:oops:

Link to comment
Share on other sites

W Medorku są dwa psiaki po wypadkach.
Jeden to kundelek na zdjęciu poniżej, niechciano go na Marmurowej, więc trafił do Zgierza.
[IMG]http://img85.imageshack.us/img85/117/akundelekhj8.jpg[/IMG]

Drugi to czekoladowy spanielek z Głowna, miał juz jedna operacje ale prawdopodobnie czeka go druga.

[IMG]http://img233.imageshack.us/img233/4683/aspanielekye2.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...