Jump to content
Dogomania

Owczarek CZAKART szczesliwy w nowym domu!


mariee

Recommended Posts

  • Replies 295
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Spróbuję poszukać mu domku, ale niczego nie mogę obiecać. :( Potrzebuję więcej informacji o charakterze psa. Poza tym: czy mógłby mieszkać w ciepłej budzie? Czy nadaje się do stróżowania? Z drugiej strony, gdyby miał mieszkać w bloku - czy jest bardzo agresywny? Czytałam, że dzieci odpadają. Pies nadal w hotelu czy w schronie? :shake:

EDIT: Mam pewien pomysł. Może by poszukać psu domku na nowym Lipniaku? Kto z Lublina, kojarzycie? Wyjazd z Lublina w stronę Kraśnika; na lewo dawny super eden, na prawo właśnie nowy Lipniak. Tam już jest sporo domków jednorodzinnych, mnóstwo się buduje. Wydaje mi się, że to dobre miejsce by poszukać psu domu. Czy podjąłby się ktoś zrobienia plakatu ze zdjęciem psa, opisem jego sytuacji i charakteru oraz telefonem/mailem itp. kontaktowym? Mogę takie plakaty wydrukować i rozwiesić na Lipniaku i np. na Choinach. Może ktoś mógłby gdzie indziej. Tyle teraz nowych osiedli.
Ktoś może potrafiłby zrobić Czakartowi bannerek?
Działajmy!

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze w hotelu, prosilam jeszcze o troche czasu, ze moze znajdzie sie dom zanim przyjedzie hycel po niego! Moglby mieszkac na dworze ( kojec), jako pies strozujacy, jest psem raczej agresywnym do obcych. Gdyby ktos byl zainteresowany Czakartem podam telefon do osoby, ktora wie wszystko o tym psie. Tak jak pisalam do dzieci nie bardzo,(byc moze z czasem!)... Prosze Was , pomozcie Czakartowi!

Link to comment
Share on other sites

Mariee, żeby zamieścić gdzieś ogłoszenia i rozwiesić plakaciki potrzeba nr tel (plus ewentualnie adres mailowy) do osoby, która jest za psa odpowiedzialna - to jedno, drugie - jest w stanie opowiedzieć o psie i odpowiedzieć na pytania na jego temat. Jest ktoś taki? Możesz się dowiedzieć czy ta osoba zgodziłaby się na umieszczenie swojego nr telefonu na plakatach itp?

Mógłby ktoś (Mariee?) zebrać w jednym miejscu wszystko co wiemy o psie? Postaram się machnąć plakat.

EDIT: Jeszcze jedno, czy pies jest posłuszny? Bo skoro bywa agresywny, to ważne żeby słuchał właściciela. Nie broi w domu? Może zostawać sam? Rozumiem, że dom z innymi zwierzętami odpada. A gdyby był wykastrowany mógłby stróżować z suką? Potrzebuję jak najwięcej informacji jeśli mam próbować znaleźć mu nowy dom. :(

Link to comment
Share on other sites

Egradska, psujesz mi image ;)

A co do ogłoszeń, to trzeba się zastanowić gdzie warto je rozwieszać. Wszelkie osiedla domków jednorodzinnych są, imho, dobrym punktem docelowym.
Poza tym, w Stokrotkach mają takie tablice ogłoszeń. Niech każdy spyta w swojej czy może zawiesić ogłoszenie. Nie wiem jak to działa dokładnie, ale chyba nie powinno być problemów.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...