Jump to content
Dogomania

Każdego kto kocha rasę...


Lilyeth

Recommended Posts

  • 1 year later...

http://republika.pl/myslinow_jamniki/mioty.html Mają, jeżeli jeszcze są , tylko miniaturowe. Znam tą hodowlę z wystaw. Jestem zakochana w ich krótkowłosych standardach i okazało się, że słusznie: " Prowadzimy naszą hodowlę od 1988 roku.

Nasza praca hodowlana została uwieńczona tegorocznym sukcesem wystawowym na Światowej Wystawie Psów w Dortmundzie 2003 !

World Champion 2003

BALBA –CZUK

Hodowla Myslinów :P

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Dzieki za mile powitanko. :lol: Milo znalezc sie w fan klubie jamniorkow heheheheh a tak powaznie to moja ulubiona rasa psow. W szczegolnosci zas czarne podpalane standardy. Ktos kiedys powiedzial ze dobrze ze jamnik taki maly bo gdyby byl wiekszy to moglby isc czolgi zwalczac. Jurek jest wspanialym psiaczkiem z wspanialom psychika jak juz pisalam wychowuje sie z moim synkiem ktory w marcu skonczyl rok no i oczywiscie ze swoja pania czyli moja 5-cio letnia corka dla ktorej to po stracie Jurka seniora zostal nabyty w hodowli Myślinów.

Mieszkamy w Krakowie i mamy tu kolezanke jamnisie ruda Vege psiaki mialy okazje 2 razy bawic sie ze soba niestety na ostatnim ze spacerkow Jurek zakochal sie w innej suczce i zupelnie olal zabawe z Vega ale mysle ze niebawem to jakos odrobimy i znow czarno rude parowki beda sie ze soba bawic

Link to comment
Share on other sites

Cześć Wszystkim,

Do tej pory tylko czytałam wypowiedzi innych, ale skoro o nas mowa, to postanowiłyśmy sie z Vegą przywitać:)

Zdjęcia chętnie wstawię, bo mam przygotowane w kompie, jak tylko podacie adres, na jaki mam je wysłać do wklejenia.

Co do Vegi, to rzeczywiście jest zmienna uczuciowo, ale to chyba ze względu na młody wiek- 4,5 miecha. Może z wiekiem zmądrzeje i stanie się bardziej stała w uczuciach:)

Pozdrawiam

Gosia i Vega

Link to comment
Share on other sites

No powiem szczerze ze wstawianie zdjec to dla mnie czarna magia. Czemu nie ma jakiegos prostszego sposobu. No ale dobra jak tak to trundno trza bedzie i tego sie nauczyc. Jurek z Vegunia sie mijaja jakos nie dane jest nam wyszalec naszych łobuzow razem ale do czasu do czasu jak zlapia bakcyla na wspolne glupawki to bedzie milo.

Link to comment
Share on other sites

Myślę, że Vega jeszcze nie raz i nie dwa wytarmosi Jurka za uszy:)

Ona uwielbia zwłaszcza duże i kudłate psiaki- uwiesza się na nich zębami i gonia razem, a potem te kłaki wyciągam jej ofiarnie z pyska.

im większy pies tym lepszy- od małego się z takimi bawiła i teraz nie zna lęku przed dużymi psami.

Czasem to bym nawet chciał, żeby umiała się wycofać bo przecież nie wszystkie będą ją tak tolerowały, jak te znajome, z którymi dorastała.

Link to comment
Share on other sites

No powiem szczerze ze wstawianie zdjec to dla mnie czarna magia. Czemu nie ma jakiegos prostszego sposobu.

Jak ja zawitalam na forum to tez nie wiedzialam jak sie wstawie zdjecia :wink: Ale to kilku probach zalapalam 8)

Zdjecie musi byc na serwerze. Klika sie prawym przycieskiem myszy na tym zdjeciu i pojawiaja sie "Wlasciwosci" (te na samym dole) Kopiuje sie adres URL i wkleja pomiedzy tu ten adres URL Oczywiscie miedzy koncem nawiasu "]" i poczatkiem "[" nie moze byc przerwy. Ja na poczatku kiedy uczylam sie nie wiedzialam ze nie moze byc przerwy i nic mi nie wychodzilo :wink:

Wezmy przyklad loga DGM:

Kopiujemy Wlasciwosci i wklajamy miedzy logo.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...