Jump to content
Dogomania

Dzika świnia i tam tamy, czyli Bono a na dodatek Andrzej ^^


Tepes

Recommended Posts

[quote name='Tepes'][COLOR=blue]ja tam żadnego Bodzia nie znam przykro mi;)
nie dość, że wybierała psa wybierała imie boże koniec świata:diabloti:[/COLOR][/QUOTE]

no widzisz
ten kto o 4 rano wstaje żeby jechać do Łodzi która okazuje się zadupiem pod Warszawą :diabloti: jest uprzywilejowany :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Uf. Jestem, żyję :diabloti:
Wczoraj jak przyjechałam, to pół godziny siedziałam na szmacie, bo szczyl na dworze nie zrobił NIC, ale za to w domciu, co kroczek kropelka :evil_lol: I to nie tak, że kucnął i siura - nie, on sobie latał a z siurka mu tylko 'kap, kap, kap' :diabloti:
Zeżarł całą michę żarcia, wypił prawie całą michę wody i potem było jeszcze więcej sikania i kupa dodatkowo :diabloti: Trzeba się było z nim jeszcze pobawić i w końcu ja już nie wytrzymałam i musiałam iść spać - hahaha :diabloti: Szczyl starał mi się udowodnić, że wcale nie muszę :diabloti: Po jakiejś godzinie skamlania, wiercenia się, piszczenia, chodzenia mi po głowie, w końcu zasnął :D W nocy się budził, wiercił, płakał, ale jakoś przeżyliśmy :evil_lol:

Dzisiaj rano sukces - kupa na zewnątrz :D Siku w domu. Teraz chodzi, stęka, nie chce się bawić, na dworze był przed chwilą (nic nie zrobił) i nie wiem, o co mu chodzi :evil_lol:


Aha. Nazywa się [B]Jupi[/B]. Koniec kropka :diabloti:


Jak Pati wyśle mi zdjęcia, to założę galerię i sobie go zobaczycie ;) Wspominałam już, że nie przepadam za czarnymi foksami? :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...