Jump to content
Dogomania

Dzika świnia i tam tamy, czyli Bono a na dodatek Andrzej ^^


Tepes

Recommended Posts

[quote name='monika15']Zadowolone jest chłopaczysko ;P Cudo, cudo, cudo :loveu:[/QUOTE]

[COLOR="blue"]a zadowolone jak szaloł jak przyszło gryz kuloł sie totalne szaleństwo:diabloti:[/COLOR]


[quote name='sator_k_']No piękny ten Twój niedźwiadek:loveu:[/QUOTE]
[COLOR="blue"]dzięki:loveu:[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[img] http://wd1.photoblog.pl/np1/201102/7A/87992500.jpg[/img]

[COLOR=blue]no to Ares już w domku:loveu::loveu:
podróż spokojno i bezproblemowo zwiedził se domek późni zapoznoł sie z Atomem tyż bez problemu a na końcu koty z Gonzem ok ale Bromba łazi 4 razy większo:diabloti:
za tydzień jedziemy z Bonem sie zapoznać;)[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR="blue"]powiem to co wcześni, nie byda kupowała spania np zielonego w rąby czy coś bo nie bydzie pasowało do pokoju;)
i Bonowi jakoś nie przeszkadzo czy sa kwiatki czy sa kółka czy co innego...
a że Ada kupuje różowe obroże to psa to już nie moja wina;)[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tepes'][COLOR=blue]powiem to co wcześni, nie byda kupowała spania np zielonego w rąby czy coś bo nie bydzie pasowało do pokoju;)
i Bonowi jakoś nie przeszkadzo czy sa kwiatki czy sa kółka czy co innego...
a że Ada kupuje różowe obroże to psa to już nie moja wina;)[/COLOR][/QUOTE]

ja też nie kupuję czegoś co mi do pokoju nie pasuje, aczkolwiek jestem wyczulona na rozdzielność kolorów dla suczek i psów, więc nie kupiłabym też czegoś dziewczęcego dla psa bądź na odwrót, chociaż prędzej widzę dziewczynę w moro niż psa w różu :diabloti: taka rasistka ze mnie, co poradzę :evil_lol: aczkolwiek twój pokój, twój pies, więc twoja decyzja

Wiem że nie twoja wina w związku z Adą, ale śmiem stwierdzić że choroba "mylenia płci" się rozpowszechnia :diabloti::eviltong:
[SIZE=1][COLOR=lightblue]wredna jestem? wiem :diabloti:[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tepes'][COLOR=blue]niedługo zostanie bezkulkowcem to juz bydzie komplet:diabloti::diabloti:
[SIZE=1]ale pacz tyś jest dziołcha i co łazisz ino w różu? a to że no jo łaża w czarnym to źle bo to chłopski kolor?[/SIZE]
[/COLOR][/QUOTE]

Kiedy macie odcinanie kulek? :evil_lol:


zauważ żem pisała tylko o suczkach i pieskach, nie o dziewczynach i chłopakach :diabloti:
Dlatego rasista ze mnie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

ooo co ja tu widzę, ciachanko ? :D
kiedy, kiedy ?

Patrycjo, a ja prędzej widzę róż dla psa niż moro dla suki lub też psa, jeden pies xd moro jest brzydkie. a do tego większość wzorków na obrożach to podróbki, prawdziwe moro jest tylko jedno /patrz stroje żołnierzy/. Zresztą ja strasznie lubię róż i słitaśne dodatki dla dużych psów, jeśli kiedyś się doczekam coś bullowatego to niezależnie od płci będzie miał coś z różu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...