Jump to content
Dogomania

Dzika świnia i tam tamy, czyli Bono a na dodatek Andrzej ^^


Tepes

Recommended Posts

[quote name='Martunia']Haha. :evil_lol: Znowu z tymi egzorcyzmami. :evil_lol:
Ale fajnie będzie. :D :loveu:[/quote]
[COLOR=Blue]Bo jo lubia egzorcyzmy i takie tam inne rzeczy:evil_lol:

[/COLOR][quote name='dog193']Ja właśnie chcialam wziąc lapka z jakimis horrorami, ale mi ojciec nie pozwolił i dupa, ostatecznie ja mogę być horrorem, który bedziecie musieli oglądać :diabloti:[/quote]
[COLOR=Blue]Haha:D
Weź ponegocjuj z tym lapchłopem jo mom duuuużo super filmów:diabloti:
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

No ja widzę, że tu ktoś się zlotu nie może doczekać:evil_lol: hehe ja też :loveu: ale mam nadzieję Anula, że nie będziecie w domku siedzieć cały czas:mad: bo rok temu Sweet i jej domek wieczorami szły do domku i siedziały tam:mad: a to zlot dogomaniaków, więc wszyscy powinni siedzieć wieczorami przy ognisku :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basia bonnie']No ja widzę, że tu ktoś się zlotu nie może doczekać:evil_lol: hehe ja też :loveu: ale mam nadzieję Anula, że nie będziecie w domku siedzieć cały czas:mad: bo rok temu Sweet i jej domek wieczorami szły do domku i siedziały tam:mad: a to zlot dogomaniaków, więc wszyscy powinni siedzieć wieczorami przy ognisku :)[/quote]
[COLOR=Blue]No chyba żarcisz że w domku bydymy durś siedzieć:diabloti:
Ale to było rok temu a teraz bedzie co innego:eviltong:
A jo czytałach co fajnego Czarek zrobił Bonnie mom nadzieja żę mi mijego Biołego nie zażre:diabloti:
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anula & Bono'][COLOR=Blue]No chyba żarcisz że w domku bydymy durś siedzieć:diabloti:
Ale to było rok temu a teraz bedzie co innego:eviltong:
A jo czytałach co fajnego Czarek zrobił Bonnie mom nadzieja żę mi mijego Biołego nie zażre:diabloti:
[/COLOR][/quote]
No ja mam nadzieję :) nie mówię,że od razu macie z nami siedzieć i chlać, ale przy ognisku do nocy siedzicie obowiązkowo :cool3:
:evil_lol:nadzieja matką głupich :diabloti: Czarek nie lubi małych czarnych chomików i dużych jasnych goldenów :diabloti: a Chomik rzuca się na każdego psa:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basia bonnie']No ja widzę, że tu ktoś się zlotu nie może doczekać:evil_lol: hehe ja też :loveu: ale mam nadzieję Anula, że nie będziecie w domku siedzieć cały czas:mad:[B] bo rok temu Sweet i jej domek wieczorami szły do domku i siedziały tam[/B]:mad: a to zlot dogomaniaków, więc wszyscy powinni siedzieć wieczorami przy ognisku :)[/quote]

Jak nie chciałyśmy siedzieć to nie siedziałyśmy i proste:eviltong: w tym roku może będę siedzieć a reszta dziewczyn to ich sprawa czy będą siedzieć czy nie;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dog193']Anula - raczej sie nie zgodzi :shake: Bo jak on cos powie, to twardo przy tym stoi... Ale bede jeszcze negocjowac :diabloti:[/quote]
[COLOR=Blue]Negocjuj negocjuj a jak nie to szantaż[/COLOR]:diabloti:

[quote name='basia bonnie']No ja mam nadzieję :) nie mówię,że od razu macie z nami siedzieć i chlać, ale przy ognisku do nocy siedzicie obowiązkowo :cool3:
:evil_lol:nadzieja matką głupich :diabloti: Czarek nie lubi małych czarnych chomików i dużych jasnych goldenów :diabloti: a Chomik rzuca się na każdego psa:cool3:[/quote]
[COLOR=Blue]Ok jo raczy byda siedzieć ale jo jest abstynent:diabloti:ta nadzieja ginie ostatnio:evil_lol:
ale mój jasny golden wcale taki duży nie jest:diabloti: a jak mu coś zrobi to jo coż zrobia Czarkowi i przy okazji Olkowi:mad::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sweet']Jak nie chciałyśmy siedzieć to nie siedziałyśmy i proste:eviltong: w tym roku może będę siedzieć a reszta dziewczyn to ich sprawa czy będą siedzieć czy nie;)[/quote]
[COLOR=Blue]No w sumie to nie jest przymus ale chyba jest lepiej se siedzieć cała grupą i wgl po to tam sie jedzie:diabloti:[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martunia']Przecież nie będziemy tylko siedziały w domku, co to byłby za zlot. :evil_lol: :diabloti:[/quote]
[COLOR=Blue]No wlaśnie Martuchna mosz racja to jest zlot i to cza spędzać jak najwiecy czasu razem w grupie a nie gnić durś w domku[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anula & Bono']
[COLOR=Blue]Ok jo raczy byda siedzieć ale jo jest abstynent:diabloti:ta nadzieja ginie ostatnio:evil_lol:
ale mój jasny golden wcale taki duży nie jest:diabloti: a jak mu coś zrobi to jo coż zrobia Czarkowi i przy okazji Olkowi:mad::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
[/COLOR][/quote]
No i dobrze, bo niepełnoletni nie piją :cool3: czym Ci podpadł Olek? przecież fanklub chciałaś mu założyć:diabloti:
[quote name='Anula & Bono'][COLOR=Blue]No w sumie to nie jest przymus ale chyba jest lepiej se siedzieć cała grupą i wgl po to tam sie jedzie:diabloti:[/COLOR][/quote]
No raczej ;) nie przyjeżdża się chyba po to, żeby w domku siedzieć cały czas prawda?:cool3:
[quote name='Sweet'] Jak nie chciałyśmy siedzieć to nie siedziałyśmy i proste:eviltong: w tym roku może będę siedzieć a reszta dziewczyn to ich sprawa czy będą siedzieć czy nie;-)[/quote]
Prawie w ogóle nie siedziałyście :P aż tacy straszni jesteśmy, że nie chce z nami siedzieć?:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anula & Bono'][COLOR=Blue]No w sumie to nie jest przymus ale chyba jest lepiej se siedzieć cała grupą i wgl po to tam sie jedzie:diabloti:[/COLOR][/quote]

no przymus nie jest:eviltong:
Wiesz jak wszyscy będą siedzieć przy ognisku to sama nie będę nie siedzieć w domku bez przesady:eviltong:

[quote name='basia bonnie']
Prawie w ogóle nie siedziałyście :P aż tacy straszni jesteśmy, że nie chce z nami siedzieć?:-([/quote]

Nie no straszni nie jesteście;) w tym roku obiecuje poprawę:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basia bonnie']No i dobrze, bo niepełnoletni nie piją :cool3: czym Ci podpadł Olek? przecież fanklub chciałaś mu założyć:diabloti:

No raczej ;) nie przyjeżdża się chyba po to, żeby w domku siedzieć cały czas prawda?:cool3:

Prawie w ogóle nie siedziałyście :P aż tacy straszni jesteśmy, że nie chce z nami siedzieć?:-([/quote]
[COLOR=Blue]A niczym mi nie podpod jo go kochom:diabloti::loveu::loveu::loveu:choć jeszce go nie znom:P ino godom jak mi Czarek wbije sie w piękne grube dupsko Biołego to im coś zrobia:diabloti: No ale poważnie to bez sensu durś w domku siedzieć. Tak wyscie tacy straszni są że ino uciekać:evil_lol:

[/COLOR][quote name='Martunia']No. :D Trzeba poznać nowych ludzi. :evil_lol:[/quote]
[COLOR=Blue]Taaaaak zgadzam się z Tobą xP

[/COLOR][quote name='Sweet']no przymus nie jest:eviltong:
Wiesz jak wszyscy będą siedzieć przy ognisku to sama nie będę nie siedzieć w domku bez przesady:eviltong:[/quote]
[COLOR=Blue]Nigdy nic nie wiadomo:D
A przy ognisku zmieszczą sie wszyscy:loveu:
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martunia']Już widzę, że szykuje się suuuper zlot. :evil_lol: :loveu:[/quote]
[COLOR=Blue]Taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:loveu::loveu::loveu:


Ino kochano Basieńko na początku mi musicie wybaczyć bo jo żem jest nieśmiało dziołszka:evil_lol::lol:
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sweet']
Nie no straszni nie jesteście;) w tym roku obiecuje poprawę:evil_lol:[/quote]
cieszę się niezmiernie :diabloti:
[quote name='Anula & Bono'][COLOR=Blue]A niczym mi nie podpod jo go kochom:diabloti::loveu::loveu::loveu:choć jeszce go nie znom:P ino godom jak mi Czarek wbije sie w piękne grube dupsko Biołego to im coś zrobia:diabloti: No ale poważnie to bez sensu durś w domku siedzieć. Tak wyscie tacy straszni są że ino uciekać:evil_lol:
[/COLOR][COLOR=Blue]
[/COLOR][/quote]
Cóż za wyznania :shock:


[quote name='Martunia']Już widzę, że szykuje się suuuper zlot. :evil_lol: :loveu:[/quote]
na zlocie zawsze jest super :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martunia']I ja też. :evil_lol:[/quote]
[COLOR=Blue]haha:D

[/COLOR][quote name='basia bonnie']cieszę się niezmiernie :diabloti:

Cóż za wyznania :shock:



na zlocie zawsze jest super :loveu:[/quote]
[COLOR=Blue]hahaha no co Ciebie tyż kochom i cało reszta choć ich w zyciu na oczy nie widziałach:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anula & Bono'][COLOR=Blue]Ino kochano Basieńko na początku mi musicie wybaczyć bo jo żem jest nieśmiało dziołszka:evil_lol::lol:
[/COLOR][/quote]
Boooosz, jak Wy napier... piszecie szybko:shake:
Sssspoko :P ja też ponoć jestem nieśmiała:roll::lol: rozkręcisz się szybciochem :diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dog193']Będzie super :loveu:[/quote]
[COLOR=Blue]Na pewno!!:diabloti:

[/COLOR][quote name='basia bonnie']Boooosz, jak Wy napier... piszecie szybko:shake:
Sssspoko :P ja też ponoć jestem nieśmiała:roll::lol: rozkręcisz się szybciochem :diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote]
[COLOR=Blue]A wiesz czemu szybko?:diabloti:
Bo co małe to szybkie...:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
Ponoć ale jo jest i to fest ale jak sie rozkreca to bydzie fajnie:evil_lol:
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...