Jump to content
Dogomania

Dzika świnia i tam tamy, czyli Bono a na dodatek Andrzej ^^


Tepes

Recommended Posts

Hej Anulcia;)
Fajowskie fotki z wystawy i Bonulka tez:D
Ej znowu jest tak że tylko ja prawie nic nie mam w szkole do nauki:eviltong:

A tak w ogóle to Marta już nie kochasz Kabika bo nas w ogóle nie odwiedzasz:placz: I nie słyszałaś nowiny że za 2 tyg mnie zobaczysz:diabloti::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sweet']Hej Anulcia;)
Fajowskie fotki z wystawy i Bonulka tez:D
Ej znowu jest tak że tylko ja prawie nic nie mam w szkole do nauki:eviltong:

A tak w ogóle to Marta już nie kochasz Kabika bo nas w ogóle nie odwiedzasz:placz: I nie słyszałaś nowiny że za 2 tyg mnie zobaczysz:diabloti::evil_lol:[/quote]
[COLOR=Blue]Hej:hand:
Dzięki;) a bo Ty mosz dziwno szkoła:diabloti:
Jedziesz na wystawa do Wrocka?
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sweet']A tak w ogóle to Marta już nie kochasz Kabika bo nas w ogóle nie odwiedzasz:placz: I nie słyszałaś nowiny że za 2 tyg mnie zobaczysz:diabloti::evil_lol:[/QUOTE]

Nie do wszystkich galerii mam czas wejść xD Właśnie zaraz będę schodziła z dgm.
A nowiny się doczytałam u Gordonowej ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anula & Bono'][COLOR=Blue]Hej:hand:
Dzięki;) a bo Ty mosz dziwno szkoła:diabloti:
Jedziesz na wystawa do Wrocka?
[/COLOR][/quote]

Hej:)
A no wiem że mam dziwną:evil_lol::evil_lol:
Jadę...

[quote name='Martunia']Nie do wszystkich galerii mam czas wejść xD Właśnie zaraz będę schodziła z dgm.
A nowiny się doczytałam u Gordonowej ;)[/quote]


nie do wszystkich ale u anuli jesteś ciągle :P już nas nie kochasz znaczy kabika bo mnie to wiem:P
aha;P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martunia']Nie do wszystkich galerii mam czas wejść xD Właśnie zaraz będę schodziła z dgm.
A nowiny się doczytałam u Gordonowej ;)[/quote]
[COLOR=Blue]Nie schodź z dgm xD

[/COLOR][quote name='Sweet']Hej:)
A no wiem że mam dziwną:evil_lol::evil_lol:
Jadę...




nie do wszystkich ale u anuli jesteś ciągle :P już nas nie kochasz znaczy kabika bo mnie to wiem:P
aha;P[/quote]
[COLOR=Blue]łee fajnie jo tyż chca jechać:evil_lol:[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='deer_1987']Wow ale duzo pieknch zdjec![/quote]
[COLOR=Blue]dzięki:)

[/COLOR][quote name='Czarnulka']Dla mnie jest duzy;) i piękny xd:loveu::loveu:[/quote]
[COLOR=Blue]ino taki duży sie wydaje:cool3:

[/COLOR][quote name='Pestka']Witam, zapraszam na fotki do nas :P[/quote]
[COLOR=Blue]kobito nie mom czasu xD

[/COLOR][quote name='Bartiśkowa_']Ale fajne fotk iz wystawy :loveu:

I nawet afgana masz :eviltong:[/quote]
[COLOR=Blue]a no nawet afgana:)

[/COLOR][quote name='moon_light']Naśmiewasz się czy na serio tak piszesz ? :roll:[/quote]
[COLOR=Blue]nie naśmiewom sie gdzie tam
jo jest ze śląska to godom po śląsku jest mi tak dużo wygodni;)

[/COLOR][quote name='moon_light']Nie, mówię o autorce wątku :)

'przekimo', 'tyz' itd. :evil_lol:
Znam duzo osob ze slaska ale na forach pisza normalnym jezykiem.[/quote]
[COLOR=Blue]no piszom piszom ale jo pisza jak pisza po śląsku bo jak już wcześni napisałach jest mi tak dużo wygodni;)[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='HuSkYy-Paulina-94']hejOOoOoOO poniedziałkowo po szkolnie :evil_lol::p co tam u cie Mamusia ??:loveu::loveu: bo jakos ostatnio nie mam zbyt duzo czasu zeby cokolwiek robic :placz:[/quote]
[COLOR=Blue]heloł:loveu::loveu:
a nic nawet szybko te 8 lekcji przeleciało ale strasznie nudno było na 4 angolach:roll: i dostałach 7,5/10 ze słówek co ostatnio były co kazy wywaloł gały skad gościu takie słowa wziął:eviltong: babka z poloka zrobiła kartkówa z piątkowy alekcji a jo oczywiscie wtedy se spałach ani notatki ani nic ciekawe czy bydzie piękne 0:evil_lol: zadań jest doś trocha ale uczeniA DUŻOO
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anula & Bono'][COLOR=Blue]heloł:loveu::loveu:
a nic nawet szybko te 8 lekcji przeleciało ale strasznie nudno było na 4 angolach:roll: i dostałach 7,5/10 ze słówek co ostatnio były co kazy wywaloł gały skad gościu takie słowa wziął:eviltong: babka z poloka zrobiła kartkówa z piątkowy alekcji a jo oczywiscie wtedy se spałach ani notatki ani nic ciekawe czy bydzie piękne 0:evil_lol: zadań jest doś trocha ale uczeniA DUŻOO
[/COLOR][/QUOTE]

ja tez mialam 8 lekcji i wlasnie cos za szybko to zlecialo bo zawsze przezywalam katurgie przez 8 godzin a dzisiaj sie nie ogladnelam a tu juz koniec lekcji :razz::multi: ale to mozliwe ze przez ta pogode tak dzisiaj mialam bo rano bylo brzydko tak do 10 pochmurzone a pozniej jakies tam slonce wyszlo a na ogol mam tak pochmurnie o 7 rano wiec jak tak mialam o 10 wiec myslalam ze jest rano stad sie zrobilo sszybkie lekcje xD 4 angielskie w jeden dzien ;o a zadania to nawet mi nie mow bo mamy z matmy tylee ze na miesiac czasami nauczyciele mniej zadaja :roll::roll: i jeszcze z nowej ksiazki kazala zrobic co nie ktorzy jej nie maja ( bo mamy miec 2 ksiazki) bo powiedziala ze do pazdziernika wolno nie miec a dzisiaj sie pytala osoby dlaczego nie maja ksiazki :???: :roll: i juz zadaniae z tego i jeszcze z tej drugiej ksiazki ehm :roll:nauczyc sie z fizyki bo czeka mnie kartkowka czy tam sprawdzian nie wiem ale mamy chyba z 10 stron do nauki bo tyle pisania bylo hmmm z angilka zadania to normalka ale o to sie nie boje bo angielski na ogol mamy gdzies tak w srodku wiec sie szybko odpisuje na przerwach :eviltong: z wf dzisiaj rzucalismy pilka nie wiem po co :D i to ma byc wf? rzucenie pileczka??:lol::lol: w sumie to mi taki odpowiada bo zawsze bylam najlepsza w rzutach :D:D gorzej z innymi czynnosciami :D huh ale sie rozpisalam no to teraz masz lekture na 3 godziny :D:D a wlasnie apropo juz musimy czytac lekture ehm musze gdzies poszukac streszczenia :D ale i tak mamy fajna babke wiec pewnie z tego nie spyta :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='HuSkYy-Paulina-94']ja tez mialam 8 lekcji i wlasnie cos za szybko to zlecialo bo zawsze przezywalam katurgie przez 8 godzin a dzisiaj sie nie ogladnelam a tu juz koniec lekcji :razz::multi: ale to mozliwe ze przez ta pogode tak dzisiaj mialam bo rano bylo brzydko tak do 10 pochmurzone a pozniej jakies tam slonce wyszlo a na ogol mam tak pochmurnie o 7 rano wiec jak tak mialam o 10 wiec myslalam ze jest rano stad sie zrobilo sszybkie lekcje xD 4 angielskie w jeden dzien ;o a zadania to nawet mi nie mow bo mamy z matmy tylee ze na miesiac czasami nauczyciele mniej zadaja :roll::roll: i jeszcze z nowej ksiazki kazala zrobic co nie ktorzy jej nie maja ( bo mamy miec 2 ksiazki) bo powiedziala ze do pazdziernika wolno nie miec a dzisiaj sie pytala osoby dlaczego nie maja ksiazki :???: :roll: i juz zadaniae z tego i jeszcze z tej drugiej ksiazki ehm :roll:nauczyc sie z fizyki bo czeka mnie kartkowka czy tam sprawdzian nie wiem ale mamy chyba z 10 stron do nauki bo tyle pisania bylo hmmm z angilka zadania to normalka ale o to sie nie boje bo angielski na ogol mamy gdzies tak w srodku wiec sie szybko odpisuje na przerwach :eviltong: z wf dzisiaj rzucalismy pilka nie wiem po co :D i to ma byc wf? rzucenie pileczka??:lol::lol: w sumie to mi taki odpowiada bo zawsze bylam najlepsza w rzutach :D:D gorzej z innymi czynnosciami :D huh ale sie rozpisalam no to teraz masz lekture na 3 godziny :D:D a wlasnie apropo juz musimy czytac lekture ehm musze gdzies poszukac streszczenia :D ale i tak mamy fajna babke wiec pewnie z tego nie spyta :p[/quote]
[COLOR=Blue]A jo tyż dzisiej 8 lekcji:) noo strasznie szybko to minęło jakoś i dobrze xD
u mierano było strasznie zimno teroz tak toszka słońce wyłazi no mozę sie chowo ale coś jest xDlol tpo niech sie zdecyduje czy do pazdziernika a tu sie czepio :/ z fizy tyż jutro moga miec kartkówa niezapowiedziano xD w piątek bydzie z bioli i spr z maty. A idź mi z wufom mi sie tak ćwiczyć nie chce zę o matko:D jo tyż mom już ksiażka na 21 musimy przeczytać:diabloti: Cierpienia Młodego Wertera musza sie siednać i to przeczytać:cool1:
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...