Jump to content
Dogomania

Dzika świnia i tam tamy, czyli Bono a na dodatek Andrzej ^^


Tepes

Recommended Posts

[quote name='Martunia']A kto to ten Lucjan, z czego go wzięłaś? :evil_lol:
co do wilkołaków to przypomniała mi się ta gra bite coś tam, co miałam się opiekować twoim wilkołakiem i coś mi za bardzo nie wychodziło :evil_lol: pamiętasz?[/quote]
[COLOR=Blue]Lucuś jest z UNDERWORLD:)
ta to było bitefight:evil_lol::evil_lol:

[/COLOR][quote name='C&B'][CENTER]Anula oczywiście, że wampiry, bo od jednego jestem wręcz uzależniona:loveu: Edzio:loveu: Bo Jacob jest feee, a Edzio jest łaaa!:loveu:
[/CENTER]
[/quote]
[COLOR=Blue]Edzio jest fuuuuuuuuuuu[/COLOR]:diabloti:
[COLOR=Blue]








To jo zarzuca leśnym dzbanem:diabloti:
[IMG]http://img171.imageshack.us/img171/4961/dzbanekia6.jpg[/IMG]

[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

ja ci dam Edzia fuuu:mad:
Aktor jest brzydal, ale w filmie jest cudo:loveu: Wiesz, charakteryzatorka umie działać cuda:evil_lol: Zresztą w ogóle jako postać z książki mi się podoba, a na Jacoba jestem jakoś dziwnie wyczulona:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

haha a ja znów zarzucę drinkami :diabloti::diabloti:

[IMG]http://img.interia.pl/kobieta/nimg/drink440x320AFP_Karnawal_2181257.jpg[/IMG]

o kurczę, nie wiem, czy dotrwam do ostatniej minuty imprezy, bo szykuje się u mnie ogromna burza... :crazyeye::crazyeye::crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anula & Bono'][COLOR=Blue]ooopowiadej!:diabloti:[/COLOR][/quote]

No więc w sobotę 10 km od mojego miasta dwóch chłopaków z mojego miasta zgwałcili, zamordowali, poćwiartowali i spalili dziewczynę 21 letnią, równeiż mieszkankę Zambrowa...:shake: Może nie aż tak straszne, ale teraz żałuję, że nie mam dużego psa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='C&B']No więc w sobotę 10 km od mojego miasta dwóch chłopaków z mojego miasta zgwałcili, zamordowali, poćwiartowali i spalili dziewczynę 21 letnią, równeiż mieszkankę Zambrowa...:shake: Może nie aż tak straszne, ale teraz żałuję, że nie mam dużego psa[/quote]
Serio? :-o

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...