Jump to content
Dogomania

opcja "uduś"


Figa Bez Maku

Recommended Posts

Niby nic takiego ale poruszyło mnie....moja 11 letnia córka lubi grę komputerową simsy...w skrócie jeśli ktos nie zna..jest to tworzenie ludzi, ich otoczenia, domu a także zwierząt..i otóż jest tam taka opcja "uduś"..tzn jeśli jakiś sims ma świnkę morską i juz jej nie chce ...np. znudziąła mu się ...to zawsze jest przecież opcja "uduś"...Nie chodzi mi o wpływ na osobowość mojej Madzi..bo o to akurat jestem spokojna...ale twórca gry mnie cokolwiek przerażą..........Jak myślicie czy to nie jest bardziej niebezpieczne ( promowanie takiego sposobu myślenie i postępowania) niż gołe biusty w grach? Duuuużo bardziej groźne? A jakoś nie słyszałam ani słowa na ten temat..i w dodatku nic nie wiedziałabym gdyby córka zasmucona i poruszona nie powiedziała mi o tym sama...Trwałabym w przeświadczeniu ,że wiem na czym gra polega...bo jako troskliwy rodzic sprawdziłam czego dotyczy atu...taki pasztet......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Figa Bez Maku']w simsach "zwierzaki" .....ano właśnie....debil to mało powiedziane...a słyszałaś o jakichś protestach? pewnie nie....ja tez nie...może dzieci nie zwierzają sie rodzicom? a rodzice tak jak ja żyja w przeświadczeniu ,że to " bezpieczna" gra? bo strzelanek nie ma?[/quote]

Nic nie słyszałam i nadal jestem w szoku,że nawet w takiej grze jest taka opcja. :angryy:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...