Jump to content
Dogomania

**HEBAN** o MAGICZNYCH OCZACH - MA DOM!!!!


fizia

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[LEFT]Nietypowe jak na czarnego psa. Rudi z nim mieszka już jakiś czas,pewnie go Fiziu poznałaś na fotce a Zorro jest "nowy" ale to kochany i piękny pies. Tak się złożyło,że w tym boksie mieszkają same piękne,mądre i cudowne psy.

Fotki Zorra i innych nowych psów powinny się dziś pojawić na stronie i na dogo więc zapraszam do odwiedzania zbiorowego wątku: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=68576[/url]
[/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

[LEFT]I niestety nie pojechałam. Jest okropna pogoda i fotki by wyszły fatalne,ciągle pada śnieg,jest szaro i wstrętnie. Szkoda by mi nawet było wyciągać psy w taką pogodę z boksów. Poza tym od rana latam po lekarzach,reumatologa mam już z głowy,teraz jeszcze wizyta u rodzinnego (bo ciągle jestem na L4) i bym nawet za bardzo nie miała kiedy jechać,szkoda,że schronisko nie jest ciut bliżej.
Prawdopodobnie pojadę we wtorek więc wymiziam nasze rozrabiaki podwójnie:evil_lol:
[/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

No to moje pozdrowienia sie nie przedawniają:)

U nas tez paskudnie (chociaż jak to napisałam, to właśnie zaświeciło słonko). Wybrałam się dziś na zakupy mikołajkowe, wzięłam ze soba Pestkę, a Ona odmówiła odbywania podróży tramwajem inaczej, jak tylko na rączkach i wróciłam do domu cała mokra - kurtka, spodnie...:) Nawet jakiś starszy, miły Pan chciał mi robic miejsce w tramwaju:) Ta Pestka to jednak straszne strachajło...Kiedyś zobaczyła na spacerze worek ze śmieciami i musiałam ją przenosić, bo zamurowało ja i nie chciała iśc absolutnei dalej.

A Ty Truskawa się musisz porządnie wykurować! Choć to niełatwe w taką pogodę, mnie też jakieś choróbsko chyba dopada, bo boli mnie gardło...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...