Jump to content
Dogomania

**HEBAN** o MAGICZNYCH OCZACH - MA DOM!!!!


fizia

Recommended Posts

majuska jakie ty masz wielkie serce!!a dlaczego domek okazal sie nie wypalem?co sie stalo?masz watek dziadeczka ?jak on sie czuje?jak to dobrze ze juz jest bezpieczny u ciebie...

dziewczyny dziekuje za ogloszenia dla hebanka!!moze tym razem..moze na swieta trafi sie cud i domek sie znajdzie.

a ja tez wciaz placze...bo mojego keksia ni widu ni slychu...:((

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Niestety tak właśnie bywa...:-( czasami długo piesio czeka...ale nie ma co rąk opuszczać!Bez Was nic by się w jego życiu nie zmieniło!
KCIUKASY ZACIŚNIĘTE!

Mocno trzymam kciuki i...cały czas z Wami jestem:loveu::loveu::loveu:
...po cichu,bo zgredek nie nadąża:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam strasznie za offa, wybaczcie. To nasz Poldzio:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/przerazajaco-niczyj-leopold-gasnie-obojetnieje-odchodzi-122083/[/URL]
Potrzebna pomoc w ogłaszaniu i szukaniu domku, nie może u mnie długo zostać. Może macie jakieś pomysły
Pozdrowienia gorące oczywiście dla naszego Czarnuszka:loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

telefony nadal milczą. Ostatnio dzwoniła do mnie jedna pani, pytała o Inkę, ale pracyje, a Inka nie wytrzyma sama w domu przez całe dnie. Zaproponowałam Hebanka, bo najbliższy był oczekiwaniom rodziny. Powiedzieli, że przyjadą - zobaczymy, czy faktycznie przyjadą.

Sam Hebanek przestał już być taki wytęskniony, jak na początku. Chyba chciał chłopak nadrobić zaległości, nasycic się wreszcie człowiekiem. Teraz jest znacznie spokojniejszy. Spędza sporo czasu biegając sobie po wybiegu razem z Niko, pogoda teraz nareszcie zrobiła się ładna, to i psiaki wreszcie mogą na słoneczku poleżeć.
Tylko gdzie ten domek ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wiosna']telefony nadal milczą. Ostatnio dzwoniła do mnie jedna pani, pytała o Inkę, ale pracyje, a Inka nie wytrzyma sama w domu przez całe dnie. Zaproponowałam Hebanka, bo najbliższy był oczekiwaniom rodziny. Powiedzieli, że przyjadą - zobaczymy, czy faktycznie przyjadą.

Sam Hebanek przestał już być taki wytęskniony, jak na początku. Chyba chciał chłopak nadrobić zaległości, nasycic się wreszcie człowiekiem. Teraz jest znacznie spokojniejszy. Spędza sporo czasu biegając sobie po wybiegu razem z Niko, pogoda teraz nareszcie zrobiła się ładna, to i psiaki wreszcie mogą na słoneczku poleżeć.
Tylko gdzie ten domek ?[/quote]

No właśnie - gdzie?:shake:

Myślałam, że jakoś to łatwiej pójdzie z takim przystojniakiem...

Ale cieszę się bardzo, że już się Hebanek lepiej czuje i jest spokojniejszy

Link to comment
Share on other sites

alez by bylo cudnie...a mowili kiedy maja wpasc?nie wyobrazam sobie zeby sie w hebanku od razu nie zakochali..a hebanek mialby mieszkac u nich w domu?bo na dwor to malego chyba nie chcemy dac prawda?ja goraco wierze ,ze w koncu sie znajdzie dom i to najlepszy...

Link to comment
Share on other sites

dobrze:))przypomne sie:)wlasnie rozmawialam z wiosna i jutro wysle jej 110zl zaleglosci finansowych hebanka za szczepienia 2odrobaczenia oraz obrozke i to co wyszlo wiecej za transport.ja to zaplace ale bardzo,bardzo prosze was o wsparcie chocby grosiakiem poniewaz jutro wiosna umowila naszego chlopaka na kastracje bo jej na kazda sunie skacze;Pprawdopodobnie caly koszt kastracji plus kolnierz wyniesie 150zl..dlatego bardzo prosze jesli mozecie o wsparcie bo to juz bedzie mi trudniej wylozyc tak samej..wiec jesli ktos ma jakis grosz ktorym moze poratowac..i moze dodac do tytulu ,ze hebanek zbiera na kastracje?moze jakies pw porozsylac..tylko ja w tym tyg mam starsznie malo czasu wiec sama z pw nie dam rady:(

Link to comment
Share on other sites

mamy zebrane tylko deklaracje calych wplat..tj 300zl na hotelik zebralo sie w calosci:)tylko musze sobie dokladnie przypomniec kto deklarowal;)ale niestety nie mamy zadnej "nadwyzki"na koncie hebanka..wiec zbieramy na kastracje...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...