Jump to content
Dogomania

Maleńka, starsza, śliczna Yoko - Piesek Kanapowy szuka domu! NOWE FOTKI str. 37 i 38!


Mada:)

Recommended Posts

  • Replies 462
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='grazyna9915']Od kiedy na allegro zwróciłam uwagę, że YOKO nie nadaje się na towarzystwo do małych dzieci ze względu na wiek, to już chyba nikt się nieodezwał.

Przepraszam, była jedna osoba, która zagadała mnie na gg, ale rozmowa była trochę dziwna i niezmiernie krótka w efekcie nic nie dała.[/QUOTE]

No tak, przecież byłaby idealną maskotką...
Malutka, bialutka...:shake:

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście można ją umieścić na alegratce.

A ja opowiem kilka słów o YOKO.
Piesek zmnienia się niesamowicie, to sama przyjemność obserwować ją.
Kiedyś bawiła się pingpongiem, a ostatnio zaczeła kopać dziury (raczej dziurki), na dodatek na ostatnim spacerze mój syn zauważył, że zaczęła bawić się patykiem.
Wykorzystaliśmy to i zaczęliśmy się z nią przeciągać. Mocno trzymała swój patyczek, tyle, że pozostałe psiaki były zazdrosne i trzeba było znaleźć 5-patyków by każdy psiak miał swój.

Jak sobie przypomnę pierwszy spacer z YOKO w lesie, jak była wystraszona i chciała wracać do domu, jak musiałam ją brać na ręce na koniec spaceru... aż mi się wierzyć nie chce, że pies tak potrafi się zmienić. Teraz w lesie jest radosna i nie ciągnie do domu. Na dodatek na spacerku ściągnęłam jej ubranko i ona nie marzła.

Link to comment
Share on other sites

Do kontaktu proszę podawać namiary na mnie:
Grażyna Adamczyk
tel.: 601 294 064
gg: 2499113
e-amil: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Jeżeli chodzi o suczkę to spróbuję zrobić jej nowy opis i nowe fotki, to już nie jest ten pies co na początku.
Mada, a może ty mi pomożesz?
Znasz przecież YOKO bardzo dobrze.

Gorzej tylko z fotkami bo YOKO strasznie jest nie fotogeniczna, ale cóż kilka przed chwilą pstrykłam i jeszcze spróbuję coś zrobić z tą modelką.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

A ja zapomniałam o YOKO!
WSTYD!!!
ALE MAMY NOWE ZDJĘCIA (wiecie co YOKO jest strasznie nie fotogeniczna, robi takie miny, że aż skręca za śmiechu, zrobiłam jednak cenzurę i kilka fotek jest do pokazania)

Wkleję je jutro bo z powodu dzisiejszej migreny nie potrafię wysiedzieć na komputerze.
Dzisiaj miałam nie załączać komputera, ale cóż dogomania to narkotyk.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...