Jump to content
Dogomania

Maleńka, starsza, śliczna Yoko - Piesek Kanapowy szuka domu! NOWE FOTKI str. 37 i 38!


Mada:)

Recommended Posts

Oby to nastąpiło jak najszybciej, bo chorują mi już kolejne zwierzaki.
Profilaktyczne lekarstwa bierze już całe moje stado, natomiast Sara, Sunia i Feluś zaczeli lekko kaszleć więc nie czekam na zastrzyki tylko umilam im życie spcyfiakmi.
Ciekawe tylko czemu ostatnio mnie tak unikają te kudłacze.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 462
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Yoko ma już swój wiek więc raz miewa dni gorsze, a raz lepsze.
Potrafi jednak dać wiele radości i dodatkowo próbuje przewodzić moją bandą.

Ostatnio zaczęła ustawiać nawet domowników i decydować o tym kto może, a kto nie może się do mnie zbliżać. Z tego powodu mój Grzegorz jest często obszekany, ale jak tylko się zbliży i wyciągnie w kierunku YOKO rękę, to ona się obraca na plecy i nadstawia brzuchol do głaskania.

YOKO to udany i wspaniały psiak, który od niedawna paraduje w nowym kombinezonie i uwierzcie mi wygląda w nim słodko.

Agatko jeszcze raz dziękuję za zainteresowanie i kibicowanie YOKO, wierzę, że już niedługo mała będzie miała DOM!

Link to comment
Share on other sites

Dudek serdeczne dzięki, dzięki Tobie odezwała się już jedna pania która chciała adoptować YOKO, ale o tym pisałam już dużo, dużo wcześniej.

Mała nie pojechała tam tylko dlatego, że daje straszne koncerty kiedy zostaje sama, a w tamtym domku musiała by być po kilka godzin sama.

Prędzej czy później, każda potwora znajdzie swego amatora.;)

Link to comment
Share on other sites

Yoko właśnie smacznie śpi na moich kolanach.
Niestety jej paniczny starach o to że może zostać sama nie ustępuje.
Za to kudełki jej stopniowo rosną i rosną, ale grzbieciku już chyba nigdy dokładnie nie zarosną.

Czy jest jakiś dom bez małych dzieci i psiaków, który pokochał by YOKO?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='grazyna9915']Yoko właśnie smacznie śpi na moich kolanach.
Niestety jej paniczny starach o to że może zostać sama nie ustępuje.
Za to kudełki jej stopniowo rosną i rosną, ale grzbieciku już chyba nigdy dokładnie nie zarosną.

Czy jest jakiś dom bez małych dzieci i psiaków, który pokochał by YOKO?[/quote]

Ja swojej schroniskowej suczce dawałam tabletki wiesiołka. Teraz ma piękne futerko. Pytaj o ten tańszy około 14 zł. Droższy kosztuje około 26 zł.
Spróbuj też dodawać do karmy zmielonego siemienia lnianego. Ja tego nie stosowałam, ale polecano mi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='grazyna9915']Yoko dostaje już pasty, algi itp. chroniona jest ADVOCAT, ale spróbję z rzeczami które mi zaproponowałaś, może akurat?

Chociaż YOKO ta strasznie wybredny psiak, którem trudno coś przeszmuglować w karmie.

Ale nie poddam się.

DZIĘKUJĘ![/quote]

A dlaczego dostała Advocate? Przecież on jest od nużeńca. Czy ona ma nużeńca? Na wątku nie doczytałam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...