Jump to content
Dogomania

Codzienne szczotkowanie - pomaga czy nie?


dunia77

Recommended Posts

[quote name='quadrupedium']Obfitość włosa nie zależy od jego miejsca pobytu ale od uwarunkowań genetycznych, pokarmu i zdrowia.[/qoute]

przyjżyj się emotionkom :eviltong:

[quote name='quadrupedium']Aby nie było kołtunów za uszami - zdejmujcie psu w domu obrożę i zapomnijcie o kolczatkach.[/quote]

szelciak w kolczatce - to byłby niezły widok :lol::diabloti:
quadrupedium - czy wiesz o jakiej rasie rozmawiamy?:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Moja zdanie - zawsze możliwie najbliżej natury- czyli czeszemy możliwie rzadko. Ja czeszę raz w tygodniu, trymuję raz w miesiącu. Czeszę tylko na sucho (to pozwala oczyszczaś sierść z kurzu i złuszczającego się naskórka). Podaję tabletki na sierść - ostatnio Gammolen i bardzo sobie chwalę. pOLECAM:multi:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 8 months later...

[quote name='jamnicza_mama']Moja zdanie - zawsze możliwie najbliżej natury- czyli czeszemy możliwie rzadko. Ja czeszę raz w tygodniu, trymuję raz w miesiącu. Czeszę tylko na sucho (to pozwala oczyszczaś sierść z kurzu i złuszczającego się naskórka). Podaję tabletki na sierść - ostatnio Gammolen i bardzo sobie chwalę. pOLECAM:multi:[/quote]
Natura naturą, ale jednak higiena przede wszystkim. Ja staram się czesac częściej, co najmniej co 2 dni.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...